Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • випадок який трапився зі мною


    Рекомендовані повідомлення

    на минулій неділі зі мною трапилося ось що:

    ранок починався як завжди, встав, поглянув на часи, подумав і зрозумів , що спізнююся на зустріч. Ну залитів бистро у ванну вмився, почистив зуби...і з а 8 хвилин, після того як прокинувся вже був на вулиці, бистро добіг до зупинки і тільки там згадав, що забув мобільний телефон, ногі в руки і попер додому за мобілкою. Забігаю я в під?їзд і по ступенькам підіймаюся до квартири, це заняло декілка секунд бо живу не 3 поверсі, і біля своїх броньованих дверей бачу нормально вдягнутого чоловіка, туфлі, брюки, кожана куртка(певно що дорога) і з під куртки виглядає піджак,і цей мужик нахилився над моїм замком в дверях!!

    Мене вразило, чоловік перебирав відмички і почерзі вставляв їх в замок, намагався відкрити двері, саме головне що він непочув як я до його підійшов і заглянув що він робить. Так ось я підійшов до його і питаю

    - що ви робите?

    чоловік прижався до дверей і запитав мене?

    - а де тут бібліотека?

    я пару секунд дивився на його і неміг зрозуміти його запитання, коли я відійшов я крикнув до його

    - що ви тута робите?

    він поглянув на мене, сховав відмички в карман, і відповів

    - хлопче що ти тут забув?

    - як що забув? це моя квартира - відповів я!

    - ой я перепутав, звонив в двері до свого друга!

    потім він якось назвав свого друга і спитав мене

    - а що тут такі неживуть????

    - ні, відповів я!

    і в цей момент він пихає мене, і намагається втекти, але заді мене була стіна, тому я і невпав, він же в свою чергу біг до східців але випадково зацепився за мою ногу(сам цього нечікав) і летить зі східців вперед головою, потім були звуки "ой ай аааааа"(струсок мозку гарантований).

    Він встав, і спробував далі тікати, я схопив його і спустив з другої половини східців, після чого він втратив "сознание"!Я забіг додому, викликав міліцію, взяв з кладовки якийсь шнурок(пояс) і ним звязав йому руки!Приїхала міліція, закинули мужика в "бобік", мене посадили в кабіну і ми поїхали до відділку. Вже знаходячись у відділку я написав пояснення все і як було

    но саме цікаве те що в цього мужика в кармані знайшли відмички, велику суму грошей, пістолет "ТТ" а також ключі від машини, машина була припаркована біля під?їзду - і це був лексус!тепер мені в суді потрібно дати свідчення. Ось така моя історія

     

    а у вас щось подібне траплялося?

    Змінено користувачем #AXEL#
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хм....если у этого чувака Лексус, то ты можешь пожалеть, что вообще его тронул! Прикинь на суде его оправдают (продаст Лексус даст взятку), что ты будешь делать?

    з.ы. геройский поступок, я бы так не смогла.... :image08:

    Не учите меня жить!

    Лучше помогите материально!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1164928642/gallery_742_197_2386.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1164656279/gallery_1573_173_4183.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хм....если у этого чувака Лексус, то ты можешь пожалеть, что вообще его тронул! Прикинь на суде его оправдают (продаст Лексус даст взятку), что ты будешь делать?

    з.ы. геройский поступок, я бы так не смогла.... :image08:

     

    все може бути - все!

    ну спочатку він в лікарні 2 недількі під приставом полежить, а потім суд все вирішить!

    П.С. - буду надіятись на краще.

     

    В итоге на свою важную встречу ты так и не попал....

     

    нажаль ні, втратив потенційного клієнта в якого є гроші...
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хм....если у этого чувака Лексус, то ты можешь пожалеть, что вообще его тронул! Прикинь на суде его оправдают (продаст Лексус даст взятку), что ты будешь делать?

    з.ы. геройский поступок, я бы так не смогла.... :image08:

     

    Ничего не бойся, он просто вор, и трогать тебя не станет, он знал на что идет. Если бы он захотел, то сделал бы тебе сотрясение, а так он просто удирал, как самый обычный ворюга..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    твою хату спас МОБИЛЬНИК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Человек только тогда имеет право смотреть на другого сверху вниз, когда он наклоняется, чтобы помочь другому человеку подняться.

    © Габриэль Гарсиа Маркес

     

     

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1151879365/gallery_27_149_12104.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1162660325/gallery_1480_261_2304.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вывод: когда выходите на улицу оставляйте мобильник дома, через 30 минут возвращайтесь обратно. А вдруг там вор?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а помоему это тупо бред.. красиво придуманная история.. вор на Лексусе.. гы, насмешил
    Меня не смутил ваш вопрос, я просто думаю, как вам лучше врезать..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    на минулій неділі зі мною трапилося ось що:

    ранок починався як завжди, встав, поглянув на часи, подумав і зрозумів , що спізнююся на зустріч. Ну залитів бистро у ванну вмився, почистив зуби...і з а 8 хвилин, після того як прокинувся вже був на вулиці, бистро добіг до зупинки і тільки там згадав, що забув мобільний телефон, ногі в руки і попер додому за мобілкою. Забігаю я в під?їзд і по ступенькам підіймаюся до квартири, це заняло декілка секунд бо живу не 3 поверсі, і біля своїх броньованих дверей бачу нормально вдягнутого чоловіка, туфлі, брюки, кожана куртка(певно що дорога) і з під куртки виглядає піджак,і цей мужик нахилився над моїм замком в дверях!!

    Мене вразило, чоловік перебирав відмички і почерзі вставляв їх в замок, намагався відкрити двері, саме головне що він непочув як я до його підійшов і заглянув що він робить. Так ось я підійшов до його і питаю

    - що ви робите?

    чоловік прижався до дверей і запитав мене?

    - а де тут бібліотека?

    я пару секунд дивився на його і неміг зрозуміти його запитання, коли я відійшов я крикнув до його

    - що ви тута робите?

    він поглянув на мене, сховав відмички в карман, і відповів

    - хлопче що ти тут забув?

    - як що забув? це моя квартира - відповів я!

    - ой я перепутав, звонив в двері до свого друга!

    потім він якось назвав свого друга і спитав мене

    - а що тут такі неживуть????

    - ні, відповів я!

    і в цей момент він пихає мене, і намагається втекти, але заді мене була стіна, тому я і невпав, він же в свою чергу біг до східців але випадково зацепився за мою ногу(сам цього нечікав) і летить зі східців вперед головою, потім були звуки "ой ай аааааа"(струсок мозку гарантований).

    Він встав, і спробував далі тікати, я схопив його і спустив з другої половини східців, після чого він втратив "сознание"!Я забіг додому, викликав міліцію, взяв з кладовки якийсь шнурок(пояс) і ним звязав йому руки!Приїхала міліція, закинули мужика в "бобік", мене посадили в кабіну і ми поїхали до відділку. Вже знаходячись у відділку я написав пояснення все і як було

    но саме цікаве те що в цього мужика в кармані знайшли відмички, велику суму грошей, пістолет "ТТ" а також ключі від машини, машина була припаркована біля під?їзду - і це був лексус!тепер мені в суді потрібно дати свідчення. Ось така моя історія

     

    а у вас щось подібне траплялося?

     

    Ее, ну зі мною такого не траплялося, але це щось, саме цікаво, чого він так морозився :) , хоча ясно, якщо б зразу погрожував, йому б прийшлося тебе вбити, бо в разі просто ухода, ти б міг дати фоторобот :) Ну свідчити ти повинен обов'язково, правда можеш чекати гостей, які будуть погрожувати, щоб ти не давав свідчень :) А коли це сталося ??? :rolleyes:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а помоему это тупо бред.. красиво придуманная история.. вор на Лексусе.. гы, насмешил

     

    Ні це правда. А якщо чесно то сам зрозуміти неможу як це все вийшло, такий випадок яб назвавби дикою вдачею, що саме події розвинулися так а не інакше. Білше нехочу попадати в таку історію! Це було у вівторок 7 числа.
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ого :unsure: ...авантюрист аднака :D
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    маловероятно , конечно. <_<

    А вообще,надейся что вора не оправдают этого.... :mellow:

    Если человека кусает вампир - он становится вампиром.

    Такое ощущение, что очень многих искусали бараны!

     

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1553_1197726966.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Если даже вора отпустят - он врятли встретится тебе на пути ещё раз.

     

    Вообще #AXEL# - РИСПЕКТ!

    Змінено користувачем mj13_reinc

    Презераю некомпетентных модераторов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а помоему это тупо бред.. красиво придуманная история.. вор на Лексусе.. гы, насмешил

     

     

    А что тут такого. Вот сам подумай, кто больше вызовет подозрение, мужичек ниряшливого вида с мешком за спиной и ломиком в руке или солидно одетый мужик на солидной тачке.. Да и компьютер украденый у Axel'а, не в автобусе же везти :)

    Змінено користувачем MoleMan
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ничего не бойся, он просто вор, и трогать тебя не станет, он знал на что идет. Если бы он захотел, то сделал бы тебе сотрясение, а так он просто удирал, как самый обычный ворюга..

     

    Помоему обычные ворюги на лексусах не розьезжают! Или то я от жизни отстал....

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j377_1195555175.jpg

     

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j377_1163418921.png

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j377_1163419446.gif

    Do not try to understand me...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Повезло!!! Теперь мобильник попробуй продать!!!!! :)

    Юзер АК47!)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1173826769/gallery_1864_298_5487.png

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1179298337/gallery_1971_362_10586.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1187979416/gallery_1710_946_4742.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1186651861/gallery_4506_918_438.jpg

    [url=http://city.brovary.net/portal/uploads/118...506_918_438.jpg[/img][/url]

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Такие темы лучше сюда

     Для нас нет непреодолимых трудностей, есть только трудности, которые нам лень преодолевать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а помоему это тупо бред.. красиво придуманная история.. вор на Лексусе.. гы, насмешил

     

    ..ошибаешся деточка....у меня недели три назад - практически та же история....

     

    ...папа вернулся домой с работы рано....что-то нужно было взять дома...приходит и два отморозка уже весь замок в дверях выковыряли...еще пару минут и были бы в кватрире...сейчас в Броварах целая групировка наверное работает....этим летом на 9-м этаже квартиру обчистили...и в соседнем подъезде....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Такие темы лучше сюда

     

    візьму до уваги!

    два рокі тому у мене сусідку напроти ограбили, а тепер мене хотіли...

    Змінено користувачем #AXEL#
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Раз уж ты засветился перед этим товарищем, то надо идти до конца. Если будешь морозиться, есть много шансов, что его оправдают.

    Я раз попал тоже в одну передрягу. Гопников попалил. С приметами, с номером машины. А сам остался незамеченным (повезло). А когда их менты повязали, мне хороший следователь попался. Сделал всё так, что бы я не засветился перед ними. На следственном эксперименте тоже присутствовал, но среди народа. На время суда типа уезжал к родственникам. Билеты пришлось купить, потом отчитаться.

    Это я к чему. У любого действия всегда есть последствия. Надо постараться сделать их максимально безболезненными для тебя.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    была таже ситуация(копия) , только вконце , его не забрали, а они лахнули(2 грузина блин).
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хе-хе! Герой, молодец! Жаль что до 1 этажа не спустил!

    У мну только милиция в квартире в засаде сидела, наркоманам облаву делали на 4 этажа выше, вот так :D

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну, во-первых он тебя не ограбил и квартиру твою. Значит ничего и небыло.

    Как говоришь, ТТ ? Как его изымали ? При понятых ??? Сомневаюсь.

    В итоге : твои показания и всё...

    Хороший адвокат ... и дядя, вполне возможно, купит завтра вместо лексуса мерседес...

    Врят ли он на тебя в суд подаст за сотрясение мозга. Но всё возможно...

    Вот так вот. :blink:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    маловероятно , конечно. <_<

    А вообще,надейся что вора не оправдают этого.... :mellow:

     

    Ну вы подумайте какой резон вору трогать его! Да вор наоборот должен ходить вокруг него и смотреть чтобы с него неупал ни один волосок! В случае если чтото с ним случится то все подозрения упадут на этого же вора!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..