Перейти до змісту
  • Література
  • А что ты сейчас читаешь?


    Рекомендовані повідомлення

    Жан-Поль Сартр "Тошнота".

     

    Буееееее )).

     

    Ведьмак, четвёртая книга.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Оноре де Бальзак "Блеск и нищета куртизанок" --на класику потянуло :smile:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Станислав Лем "Солярис"

    ~

    "Открой мне двери - я войду и принесу с собою осень.. и если ты меня попросишь, тебе отдам ее я всю....."

    ~

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Лада Лузіна "Київські відьми".... тепер так і тягне полазити по Лисим горам...
    Эй, человек, где ты будешь в вечности?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В данный момент я читаю очень интересную книгу которая называеться "Цифровая крепость"

    Написал Д.Браун

    Пошалим?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Юрій Андрухович "12 обручів"
    "Завтрак у Тиффани"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сергій Жадан "Депеш Мод" - чтиво не для нервових і не для "правильних" (цитата из критики) :dirol000:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    О.Довженко - Зачарована Десна.
    The Fighter .
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Любко Дереш "Культ" . (psycho)

    .

    Don't want no paper gangsta...not interested in fakers

    24.03.2007

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А тепер читаю О.Довженко - Україна в огні:

     

    ""Бійці пили воду і похмуро відходили далі. На Олесю нахлинула така хвиля гострого болючого жалю до себе, що вона зважилася на нечуваний, небачений ні в селі, ні в усім народі вчинок, який підказав їй грізний, незви¬чайний час і підсвідома мудрість, інстинкт роду.

    До Олесі підійшов один з останніх бійців, танкіст Василь Кравчина з—під Кам'янця—Подільського. «Був він добрий кремезний юнак... Здорові темні руки, патьоки на шиї і скронях і зморшки на чолі також не по літах». Боєць напився води і хотів іти, але Олеся його зупинила.

     

    «Слухай,—сказала Олеся,— переночуй зі мною. Вже наступає ніч... коли ще можна, чуєш?.. Вона поставила відро і підійшла до нього: — Я дівчина. Я знаю, прийдуть німці завтра чи післязавтра, замучать мене, поругаються наді мною. А я так цього боюся, прошу тебе, нехай ти... переночуй зі мною...— При останніх словах голос Олесі затремтів і неначе погас....

     

    ...І Кравчина погодився. Вони пішли до хати. Мати Олесі була в цей час у лікарні, а батько повіз братів. Юнак і дівчина соромилися один одного. Олеся ....

    Змінено користувачем JAGUAR
    The Fighter .
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Любко Дереш "Культ" .

     

    :smile: Змінено користувачем ZsaZsaZsu

    ~

    "Открой мне двери - я войду и принесу с собою осень.. и если ты меня попросишь, тебе отдам ее я всю....."

    ~

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Виктор Пелевин - "Числа"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    читаю сейчас книгу Властелин колец 1 часть!

     

    IN GOD WE TRUST

     

    Четыре колеса возят жопу,а два душу.....

     

    love does not arrive becouse you look for it

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    "Эниология", принаймні, одній людині з форума ця книга відома... ;)

    А взагалі то...по одній з теорій, люди багатомільйоннорічний родукт еволюціонування амьоб*...по другій - *по образу і подобію*.....В любому випадку, є такі організми*, що диву даєшся....З одного боку, амьоби* зря старались стільки часу...а з другого...а може то пародія на *образ і подобіє*...

    Не бойтесь совершенства. Вам его не достичь. С. Дали

    Не странно ли: потухающие солнечные лучи падают под тем же точно углом, что и загорающиеся утром, а все – совершенно иное, иная эта розовость – сейчас очень тихая, чуть-чуть горьковатая, а утром – опять будет звонкая, шипучая. "Мы" © Евгений Замятин

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гарри Поттера!)))
    Бывают дни,когда карандаш в твоей руке без устанно пишет стихи!!!Бывают дни, когда в твоей жызни нет любви!!!Бывают дни,когда возле тебя нет друзей и нет 7-йи!!!Бывают дни,когда по щекам течют ручьй!!!Бывают дни,когда за окном унылые дожди!!!Бывают дни,когда на улице холодные ветры нет настроения волны!!!Бывают дни,когда к лутшему в жызни ты не знаеш не одново пути!!!Всьо ето есть,но не прибавляет мне какую то там месьть жесть или лесть,не зделало меня хуже-я такой какой я есть!!!)))http://city.brovary.net/portal/uploads/1186651861/gallery_4506_918_438.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Достоевский "Приступление и наказание"
    все, что не убивает делает нас сильнее
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кибериаду Лемма=))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Юрій Винничук "Весняні ігри в осінніх садах".

    Змусив прочитати цю книгу відгук на неї в "Дзеркалі тижня": "Невідомо, чи видасть Винничук на-гора щось заплутаніше, сміливіше, дотепніше, ніж "Весняні ігри...". Здається, вже нема куди розганятися... У літературі новоукраїнського періоду не було достатньо відвертого і водночас по-галицькому інтелігентного автора... Те, про що письменники, мабуть, завжди між собою лише говорять, Винничук наважується описувати".

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..