Перейти до змісту
  • Життя міста
  • Подорожали проезды


    Рекомендовані повідомлення

    Ну как по мне - то цена нормальная.

    Если не выгодно при этой цене проезда ездить в Киев - нужно работу искать в Броварах.

    Торохтеть каждый день 3 часа в общественном транспорте это жёстко (хотя это громко сказано, наши Богданы больше на скотовозки похожи).

    Змінено користувачем Security
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 133
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

     

    Родственник родственника держит 100% маршруток на одном из направлений с другой стороны Киева. Каждые 2 года обновление личного автопарка машинами класса от 50к. 2-3 поездки заграницу и далеко не в Турцию по горячим. Покупка элитной недвижимости.

    Пишу это к тому, что не нужно делать из перевозчиков мучеников и альтруистов. Было бы все так плохо, как ты описываешь, то никто этим не занимался.

    Популярность попутки - результат отсутствия комфорта транспортных средств перевозчика, сервис ниже плинтуса.

    Родственник родственника, - это из разряда баба бабе сказала, я вам цифры, а вы мне то что вам кто-то рассказал. Может у него не только этот бизнес, или деньги на все это не от перевозок, а от богатого папы или тестя.

    Если все та #####... создайте свой автопарк, или на худой конец, - устройтесь водителем маршрутки, и узнаете всю кухню. Раньше я тоже когда ездил на маршрутках, думал, во гребут бабло, когда грузили по 50чел утром и вечером, но считать надо за промежуток,- день, неделя, месяц, год.

     

    Зы: ну и сами понимаете, чем больше попуток, тем больше они будут поднимать проезд, - это логично.

    При всем уважении, но цифры что ты привел(30-40%) - тоже далеки от реальности.

    Кстати, вы в курсе, что перевозчики еще получают дотации с местных бюджетов? Да, да....

    А попутки это "лакмусовая бумажка" для владельцев маршрутов...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кстати, сегодня ездил в Нежин на тяге, проезд 12грн...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кстати, сегодня ездил в Нежин на тяге, проезд 12грн...

    ну так это ж электричка, там своя арифметика, ЖД зарабатывает на пассажирских поездах и грузовых перевозках, - электричка это типа как в ноль.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    Сегодня узнавал про проезд , что типо дороже будут . 

    403 , 402 вообще не вкусе , это может специально наклеили , и только в одном автобусе ? я чето больше негде не видел. а сегодня я много катался на богданах.

    первая фраза

     

     

     

    Микола Васильович стоит испуганный - вычитывают.

    Сапожко о поднятии - "подавайте свої подання, будемо вивчати", получается как быстро выучили, если все таки подняли... Или нормально "откашляли", Загуменному в том числе, как ответственному.

    Ехал сегодня в районе трех от Спара на конечную 411 - ждал минут 15, ели залез, ели двери водила закрыл...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

    Кстати, сегодня ездил в Нежин на тяге, проезд 12грн...

    ну так это ж электричка, там своя арифметика, ЖД зарабатывает на пассажирских поездах и грузовых перевозках, - электричка это типа как в ноль.
    Для Укрзализныци - не знаю. Для кондукторов - ~500-800 грн за день помимо ЗП.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По большому счету, спорить о проездах смысла нет, это население беднеет, а не проезды цены растут, и всегда хочется вспомнить слова Кличка, о цене на проезд в метро: проезд подорожал, подешевев, - когда доллар был 8(проезд 2 гривны, - это 25центов), а сейчас 4грн (это 15центов)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

    Кстати, сегодня ездил в Нежин на тяге, проезд 12грн...

    ну так это ж электричка, там своя арифметика, ЖД зарабатывает на пассажирских поездах и грузовых перевозках, - электричка это типа как в ноль.
    Для Укрзализныци - не знаю. Для кондукторов - ~500-800 грн за день помимо ЗП.

     

    Они и счас этим промышляют, или все же по полной штрафуют? Раньше за 2ку можно было доехать до Нежина, и кондукторы тебе еще спасибо скажут, но сейчас я всегда беру билет в электричках

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Про подорожчання проїзду до Києва до 12 грн. Класика за Марксом - приватний характер власності вступає в суперечність із суспільним запитом.

    Як знаємо, капітал піде на будь-який злочин заради 300% прибутку. А тут навіть і не злочин - так... трохи подоять лохів...

     

    Пригадайте, як на місцевих виборах представники однієї віртуальної партійки верещали, що от приватник все вирішить. Брехня.

    Подивіться ширше, не тільки на наші Бровари, а на всю Україну - скрізь приватні перевізники, і скрізь одні й ті ж проблеми. Чому?

    Та дуже просто - подібні маршрутні перевезення ЗАВЖДИ прибуткові. Поки народ мав якісь заробітки, то ціни на проїзд ще не так кидалися у вічі, а зараз і виліз вовчий вишкір капіталізму.

    У нас звикли кивати на Європу, то дійсно, давайте на неї подивимося, що ж там у них?

     

    У Відні, Берліні, Парижі, і в більшості інших європейських столиць СИСТЕМНИМИ перевезеннями займаються КОМУНАЛЬНІ підприємства, не приватники.

    Бо приватник жадний, ніяк не може нажертися, а головне - не має конкурентів ("граків" до уваги не беремо).

    Подібні маршрути цілком обгрунтовано можна назвати монополією.

     

    Що робити в такій ситуації? Відроджувати комунальне АТП.

    Як? На наступних виборах голосувати тільки за того кандидата в мери і тільки за тих депутатів, які візьмуть публічне зобов'язання відродити комунальне АТП.

    Тільки комунальне АТП може сформувати ціну за принципом "затрати + розумний % прибутку".

     

    А поки що вихід один - ті з броварчан, хто регулярно їздить до Києва на власному авто, розпочніть рух "Підвези сусіда".

    Пішоходи, краще віддайте свою трудову десятку власнику авто, який в теплі, в добрі довіз вас до Лісової, аніж вкрай знахабнілим перевізникам, які возять нас у "скотовозах".

    Якщо рух "Підвези сусіда" стане дійсно масовим, він хоч якось приведе до тями знахабнілих перевізників.

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    на запитання кореспондента «Трибуни-Бровари» ситуацію під час засідання прокоментував заступник міського голови Григорій Голубовський.

     

    За словами Голубовського, Київська обласна державна адміністрація затвердила економічно обґрунтований тариф проїзду від Броварів до Києва — 15 грн.

     

    «З нашими перевізниками було досягнено угоди цей тариф встановити на рівні 12 гривень, оскільки таке різке підняття вартості для населення буде тяжким.

     

    Щодо тарифу на проїзд по місту, то, за словами Голубовського, зроблене подання від перевізників про економічно обґрунтований тариф на суму в «5 з лишнім гривень».

     

    «Але це процедура, яка буде проходити упродовж місяця. Будуть зауваження, будуть звернення громадян, які будуть розглядатися. Ми не маємо права не розглядати звернення перевізників.

     

    В умовах, коли змінилася мінімальна заробітна плата, 3200 грн, коли піднялися ціни на дизельне пальна та на бензин… Зараз такий період, коли все тягне за собою підвищення тарифів», — сказав Голубовський.

     

    За словами заступника міського голови, уже відбулося засідання цінової комісії, були зроблені зауваження та розглядатимуться звернення від громадян.

     

    «Можливо, будуть внесені зміни. Можливо, подешевшає одна із складових тарифу», — зазначив Григорій Голубовський.

     

    Нинішнє підвищення тарифу дасть можливість лише підтримувати підприємців, щоб вони балансували на межі виживання. За тариф у 12 гривень підприємець не купить рухомий склад.

     

    Без дотації держави або місцевих бюджетів тариф у 12 грн не дасть можливості поліпшити рухомий склад та якість перевезення, хоча саме підвищення це не є добре, це погано. Системно це проблему не вирішує.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    шах и мат  :)

     

     

     

     

    21 января в городе Конотоп, что в Сумской области, на маршрут не вышла ни одна частная маршрутка.


    Мер Конотопа Артем Семенихин пишет так:
    "Таким способом предприниматели пытались поднять стоимость проезда с 3-х до 5-ти гривен. Этот транспорт заменили коммунальным. Травмаи и автобусы в этот день работали в усиленном режиме.
    Как следствие, перевозчики попросились на мировую - снизили цену с 3 до 2,5 грн. Городской совет разорвал договор с теми, кто не захотел идти на снижение стоимости до 2,5. Впервые за 25 лет коммунальный транспорт (трамваи) стал прибыльным."
     

    http://s019.radikal.ru/i604/1701/25/e46060a79275.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот. А вы говорите они работают в убыток, ага бедные несчастные :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сьогодні, 24 січня, о 20:00 усіх небайдужих кличуть на зустріч для координації стосовно різкого збільшення ціни на проїзд у маршрутках «Київ – Бровари». Зібрання анонсував через Фейсбук депутат Броварської міської ради Олег Берестовий.


    Як зазначив обранець, захід відбудеться по вул. Ярослава Мудрого, 90, на 5-му поверсі, в офісі 23. Під час зустрічі депутат обіцяє поділитися наявною інформацією, яка є на сьогодні.


    Для розуміння пріоритетності питань, – вказує Олег Берестовий, – він зробив онлайн-опитування. На момент публікації цієї новини до нього увійшли, зокрема, такі питання:


    • Зняти з рейсів всі аварійно-небезпечні автобуси та змусити водіїв їздити за правилами дорожнього руху.
    • Високий рівень сервісу за відповідну ціну.
    • Звістність перевізників перед громадою – прозорість ціноутворюючих механізмів, прозоре оподаткуванння, квитки для пасажирів.
    • Тролейбус «Бровари –Київ».
    • Низькі тарифи на проїзд.

    Міський обранець також зазначає, що з перевізниками планують провести круглий стіл, але до того мають намір узгодити та зважити кроки з людьми. Депутат також закликає об’єднати зусилля незалежно від політичних вподобань.


    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Тролейбус «Бровари –Київ».
    • Низькі тарифи на проїзд.

    очередное балабольство.

    Низких цен не будет. Троллейбуса тоже.

    Лучше сосредоточиться на темах состояния подвижного состава, а также соблюдение графиков (в т.ч. не стоять на промежуточных остановках более, чем необходимо для высадки и посадки уже скопившихся пассажиров на остановке).

    ПДД, билеты, кондуктора (в обязательном порядке) - это все само собой тоже требовать.

    Также не мешало бы навести порядок при посадке на Лесной. Особенно касается 403-й и ее орущей бабке.

     

    Но не "колбаса по 2-20"

    Змінено користувачем Oleksii
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    • Тролейбус «Бровари –Київ».
    • Низькі тарифи на проїзд.

    очередное балабольство.

    Низких цен не будет. Троллейбуса тоже.

    Лучше сосредоточиться на темах состояния подвижного состава, а также соблюдение графиков (в т.ч. не стоять на промежуточных остановках более, чем необходимо для высадки и посадки уже скопившихся пассажиров на остановке).

    ПДД, билеты, кондуктора (в обязательном порядке) - это все само собой тоже требовать.

    Также не мешало бы навести порядок при посадке на Лесной. Особенно касается 403-й и ее орущей бабке.

     

    Но не "колбаса по 2-20"

     

    Кстати вот не пойму зачем орущие кондуктора на Лесной?))

    Зоомагазин Бровары https://lapu.pet Киевская 243а

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

     

     

    • Тролейбус «Бровари –Київ».
    • Низькі тарифи на проїзд.
    очередное балабольство.

    Низких цен не будет. Троллейбуса тоже.

    Лучше сосредоточиться на темах состояния подвижного состава, а также соблюдение графиков (в т.ч. не стоять на промежуточных остановках более, чем необходимо для высадки и посадки уже скопившихся пассажиров на остановке).

    ПДД, билеты, кондуктора (в обязательном порядке) - это все само собой тоже требовать.

    Также не мешало бы навести порядок при посадке на Лесной. Особенно касается 403-й и ее орущей бабке.

     

    Но не "колбаса по 2-20"

    Кстати вот не пойму зачем орущие кондуктора на Лесной?))
    Для туристов. В наш город куча туристов каждый год ездит :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кстати вот не пойму зачем орущие кондуктора на Лесной?))

    Орущие на лесной, - это завлекалы, чтобы быстрей загрузить маршрутку, за что они тоже получают денежку. Так как до развилки все маршруты пересекаются, а есть пассажиры, которые едут до развилки, то кто первый их перехватил, -того и тапки.

    Змінено користувачем salexart
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вообще то, эти орущие считаются диспетчерами. Любой маршрут на одной из конечных остановок должен отправлять диспетчер. Ну а чего орут? Хз, приятное с полезным совмещают. Змінено користувачем Dent
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     приятное с полезным совмещают.

    им может и приятно, но вот полезность....

    к примеру, я из-за бабки (+она вечно подгавкивает водителя подъехать вплотную к заборчику, мешать людям пройти к отходящим маршруткам, тем самым 403-я паркуется совсем не на своем месте) услугами 403-й стараюсь не пользоваться (исключение рано утром, поздно вечером, когда вариантов особо нет)

    Но мне подходят все маршруты, идущие по Киевской, благо есть выбор, а кому именно 403-я нужна - не завидую....дерг-дерг-дерг (типа "вот уже едем") обеспечен

    Змінено користувачем Oleksii
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ігор Сапожко: Півтори гривні – дуже різкий стрибок, що відчутно вдарить по кишені мешканців міста. Оскільки в даному випадку місцева влада має вплив на формування тарифів, під час останнього засідання виконавчого комітету було прийнято рішення відкласти розгляд питання про підняття тарифу на міські маршрути.

    Натомість, ми плануємо провести ряд зустрічей, консультацій та нарад з перевізниками, аби досягти відповідного компромісу.

    Я буду наполягати на тому, щоб тариф на міські маршрути затвердили на рівні 4 грн. з одночасним зменшенням проїзду до Києва до 11 грн. Думаю, це буде виваженим компромісним рішенням у даній ситуації.

     

     

     

    Думаю это компромисное решение для него лично, полюбому откаты уже все получили, а так и с народом и с маршрутчиками.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ігор Сапожко:

    Я буду наполягати на тому, щоб тариф на міські маршрути затвердили на рівні 4 грн. з одночасним зменшенням проїзду до Києва до 11 грн. Думаю, це буде виваженим компромісним рішенням у даній ситуації.

     

    Думаю это компромисное решение для него лично, полюбому откаты уже все получили, а так и с народом и с маршрутчиками.

    Я выше просчитал экономику, у меня вышло 10,9 гривны, у Сапожка 11. Откаты не откаты, экономику не обманешь.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    Ігор Сапожко:

    Я буду наполягати на тому, щоб тариф на міські маршрути затвердили на рівні 4 грн. з одночасним зменшенням проїзду до Києва до 11 грн. Думаю, це буде виваженим компромісним рішенням у даній ситуації.

     

    Думаю это компромисное решение для него лично, полюбому откаты уже все получили, а так и с народом и с маршрутчиками.

    Я выше просчитал экономику, у меня вышло 10,9 гривны, у Сапожка 11. Откаты не откаты, экономику не обманешь.

     

    Я всё же настаиваю на том что экономика в данном случае не имеет значения. Почему ? Да хотя бы пример Конотопа, где цена почему-то упала и оказалась не такой уж убийственной для маршрутчиков.

    А по поводу Сапожко, он очухался когда поднялся кипишь, хотя знал сколько будет стоить проезд и мог этот вопрос решить до введения новой стоимости.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

    Ігор Сапожко:

    Я буду наполягати на тому, щоб тариф на міські маршрути затвердили на рівні 4 грн. з одночасним зменшенням проїзду до Києва до 11 грн. Думаю, це буде виваженим компромісним рішенням у даній ситуації.

     

    Думаю это компромисное решение для него лично, полюбому откаты уже все получили, а так и с народом и с маршрутчиками.

    Я выше просчитал экономику, у меня вышло 10,9 гривны, у Сапожка 11. Откаты не откаты, экономику не обманешь.

     

    Я всё же настаиваю на том что экономика в данном случае не имеет значения. Почему ? Да хотя бы пример Конотопа, где цена почему-то упала и оказалась не такой уж убийственной для маршрутчиков.

    А по поводу Сапожко, он очухался когда поднялся кипишь, хотя знал сколько будет стоить проезд и мог этот вопрос решить до введения новой стоимости.

     

    ну на выборах большинство голосовало за мера, который даже в Броварах не живет. как говорят, глаза видели, что брали.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..