Перейти до змісту
  • Продам
  • Фальш Балка Декоративна


    ssllss

    Рекомендовані повідомлення

    Фальш балки декоративнi пiд замовлення.

    Фарбування, штучне старіння.

    Виготовлення,монтаж,гарантiя

    Г-образні

    П-образні

    post-21913-0-13597000-1458238666_thumb.jpg

    post-21913-0-83445700-1458238673_thumb.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    П-подібна довжиною 4,42 м скільки коштує (цікавить 4 шт + 2 шт  десь по 2,2 м)? Як кріпити до стелі (плити перекриття)? Кути під 45 не зарізаєте (читав, що так краще виглядає)?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    П-подібна довжиною 4,42 м скільки коштує (цікавить 4 шт + 2 шт  десь по 2,2 м)? Як кріпити до стелі (плити перекриття)? Кути під 45 не зарізаєте (читав, що так краще виглядає)?

    http://bestderevo.com.ua/assets/gallery/falsh_balka/maxresdefault.jpg.pagespeed.ce.4QoyVxpInV.jpg

    А размеры П образной и толщину доски какую хотите ? 

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По товщині - не знаю, розміри - ширина внутрішнього короба не менше 7 см (по стелі йдуть закріплені кабелі, короткі балки мають іх закривати), тобто по зовні см 12 мабуть. В ці ж короткі балки планую врізати по 3 світильника, тому висота см 10 (але не точно, ще не визначався з світильниками, думаю щось ЛЕД і негаряче, щоб не псувало дерево)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По товщині - не знаю, розміри - ширина внутрішнього короба не менше 7 см (по стелі йдуть закріплені кабелі, короткі балки мають іх закривати), тобто по зовні см 12 мабуть. В ці ж короткі балки планую врізати по 3 світильника, тому висота см 10 (але не точно, ще не визначався з світильниками, думаю щось ЛЕД і негаряче, щоб не псувало дерево)

    Ответил в лс 

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..