Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • Де відремонтувати телевізор?


    Рекомендовані повідомлення

    Philips 19PFL (не Смарт, точну серію уточню, якщо треба) 2011-2012 року випуску почав сам вимикатись/вмикатись. Може вимкнутись під час перегляду, може вмикатись одразу після вимкнення, може увімкнутись серед ночі. Співпало перевезення на нове місце після півторарічного простою, підключення до нового тюнера Т2 (раніше з кабельним ТВ), поруч (в 2 м) роутер Арчер Ц2. В мережі читаю, що це глобальна проблема (і не тільки Філіпс), єдиного рішення нема, всі поради, які комусь допомагали (оновлення ПЗ ТВ, вимикання з мережі на певний час, вимикання роутера) - не допомагають. Хтось ремонтував ТВ з такою проблемою, може рекомендувати сервіс в Броварах? Чи везти в офіційний сервіс?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На Независимости 3, ателье, должны ремонтировать

    можно вытащить батарейки из пульта, вероятность небольшая, но попробовать стоит

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    може просто блок питания?

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    може просто блок питания?

    если автор спрашивает где его можно отремонтировать, то наверно он не будет копаться в БП )
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Чому, можу і покопатись. Просто не думаю на БЖ, бо якщо вимикається живлення (або витягую вилку з розетки), ТВ не вмикається потім, а залишається в режимі очікування (горить червоний діод). Ну і в людей часто така ж проблема в ТВ з коробки, міняють в 14-денний термін, нема прив'язки до діагоналі чи моделі, не вірю в масовий брак/вихід з ладу БЖ
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Чому, можу і покопатись. Просто не думаю на БЖ, бо якщо вимикається живлення (або витягую вилку з розетки), ТВ не вмикається потім, а залишається в режимі очікування (горить червоний діод). Ну і в людей часто така ж проблема в ТВ з коробки, міняють в 14-денний термін, нема прив'язки до діагоналі чи моделі, не вірю в масовий брак/вихід з ладу БЖ

    вскрый да проверь мало ли.телики легко разбираються. Змінено користувачем velmen2

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Народ подскажите нормальную мастерскую по LCD теликам в броварах! спс :)
    Жить - ради кайфа в кайф жить!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    "База" на Короленка. Мій Філіпс відремонтували (створював десь тут тему). З другого разу ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Народ подскажите нормальную мастерскую по LCD теликам в броварах! спс :)

    ну да, если у тебя денег много, можно обратится в базу, там цены хорошие, возможно они позолоту на контакты разьёмов наносят конечно...
    1147876557.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну да, если у тебя денег много, можно обратится в базу, там цены хорошие, возможно они позолоту на контакты разьёмов наносят конечно...

    может кому-то и заломили цену, но ремонтируют в Базе пристойно

    иногда скидываю им клиентов, когда рук не хватает, никто не жаловался

    в общем ничего плохого про Базу сказать пока не могу

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    может кому-то и заломили цену, но ремонтируют в Базе пристойно

    иногда скидываю им клиентов, когда рук не хватает, никто не жаловался

    в общем ничего плохого про Базу сказать пока не могу

    да не кому-то а уже много раз слышал о ремонтах там с заоблачными ценами, ну что касается теликов от 40 дюймов и выше, за замену конденсаторов в блоке питания на плазме 40 старой тяжеленной с людей взяли 1200 грн, и это было примерно 3 года назад, по ним хорошо орентироватся в ценах, когда не знаешь сколько заломить человеку, звонишь в базу описываешь неисправность, они говорят сумму от, и ломишь людям ниже чем у них минималка, и все довольны, и база осталась при своих космических интересах.
    1147876557.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я думаю валера сделал бы твой телек гривень за 25 с копейками,вапще он клевый чувак советую все покупать у него и ремонтировать тоже,продает он все тоже по самым низким цена в Украине,ремонтирует тоже все и вся по бросовым ценам ниже чем кто либо в броварах.вапще я не понимаю как всем сервисы и магазы выдерживают конкуренцию вадеры,уже реально все должны были закрится давно,ведь он просто давит всех своими суперценами и суперумищем! Змінено користувачем velmen2

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да не кому-то а уже много раз слышал о ремонтах там с заоблачными ценами, ну что касается теликов от 40 дюймов и выше, за замену конденсаторов в блоке питания на плазме 40 старой тяжеленной с людей взяли 1200 грн, и это было примерно 3 года назад, по ним хорошо орентироватся в ценах, когда не знаешь сколько заломить человеку, звонишь в базу описываешь неисправность, они говорят сумму от, и ломишь людям ниже чем у них минималка, и все довольны, и база осталась при своих космических интересах.

    ну ремонт телека всегда не дёшево, хотя 1200 за БП заоблачно

    ну не знаю, вот два разных мнения

    главное чтобы клиент был доволен, в противном случае он туда больше не пойдёт

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 місяця через...

    Телевізор Samsung UE-32F5000 - зникло зображення. Телевізор включається, є звук, переключаються канали, але екран взагалі не вмикається.

    Скільки може коштувати ремонт? 

    http://mova.ridne.net/figures/4.png

    Даю недорогі уроки по користуванню пошуком на форумі!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Телевізор Samsung UE-32F5000 - зникло зображення. Телевізор включається, є звук, переключаються канали, але екран взагалі не вмикається.

    Скільки може коштувати ремонт? 

     

    зависит от поломки

    экран совсем чёрный или нет подсветки и изображение просматривается ?

    в любом случае не менее 500 грн, даже если ремонт несущественный, но клиент как правило об этом не узнает

    лучше прозвонить ремонтников, киевских в том числе, описать ситуацию

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я думаю валера сделал бы твой телек гривень за 25 с копейками,вапще он клевый чувак советую все покупать у него и ремонтировать тоже,продает он все тоже по самым низким цена в Украине,ремонтирует тоже все и вся по бросовым ценам ниже чем кто либо в броварах.вапще я не понимаю как всем сервисы и магазы выдерживают конкуренцию вадеры,уже реально все должны были закрится давно,ведь он просто давит всех своими суперценами и суперумищем!

     

     

    БУГОГА)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    экран совсем чёрный или нет подсветки и изображение просматривается ?

    Зовсім чорний - не вмикається

    http://mova.ridne.net/figures/4.png

    Даю недорогі уроки по користуванню пошуком на форумі!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    экран совсем чёрный или нет подсветки и изображение просматривается ?

    Зовсім чорний - не вмикається

     

     

    без диагностики никто не определит точную причину и соответственно стоимость ремонта

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Відписуюсь: скористався послугами  http://teleremont.io.ua/s422358/prays_na_uslugi  

    Майстер приїхав додому, забрав телік і повернув через годинку уже відремонтований. 

    Замена светодиодов матрицы - 400 грн."

    Рекомендую. У київських СЦ по телефону мені називали значно більші суми.

     

    http://mova.ridne.net/figures/4.png

    Даю недорогі уроки по користуванню пошуком на форумі!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..