Перейти до змісту
  • Послуги
  • кто делает наклейки в броварах


    Рекомендовані повідомлення

    Всем привет, нужна кантора что занимается изготовлением наклеек в небольших размерах 10-20 штук
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Всем привет, нужна кантора что занимается изготовлением наклеек в небольших размерах 10-20 штук

    Ты хоть покажи какие наклейки и из чего?

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты хоть покажи какие наклейки и из чего?

    Наклейки, как на авто клеить, вырезаны с векторов. Говорят на пекарне гдето делают, я не нашел
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Наклейки, как на авто клеить, вырезаны с векторов. Говорят на пекарне гдето делают, я не нашел

    отписал в лс

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Наклейки, как на авто клеить, вырезаны с векторов. Говорят на пекарне гдето делают, я не нашел

    Что-то вроде этого ? - http://aa1.com.ua/lider/aktsija
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что-то вроде этого ? - http://aa1.com.ua/lider/aktsija

    нет листами 2-6 см) с рекламой и тд, которые монтажной пленкой клеить
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так тебе нужен стикер бомбинг?

    post-1164-1408047932_thumb.jpg

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..