Перейти до змісту
  • Куплю
  • Потрібно ДСП


    mishanator

    Рекомендовані повідомлення

    Потрібна допомога! Де можна в Броварах замовити або в кого купити ламіновану ДСП 16 мм (колір горіх). Особливість в тому, що мені не потрібний цілий лист ДСП, а невеликі куски для додаткових поличок. В Буді бум, в Епіцентрі був - у них розпил матеріалів по розмірах лише за умови купівлі у них цілого листа.

    Порізати цілий лист ДСП я можу і сам, але замовляти і платити за доставку 1 листа, який повністю не використається, не хочеться.

     

    Розміри орієнтовні:

    600 Х 600 мм - 2 шт, 1300 х 300 - 4 шт.

     

    Дякую наперед усім, що відгукнулись.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Потрібна допомога! Де можна в Броварах замовити або в кого купити ламіновану ДСП 16 мм (колір горіх). Особливість в тому, що мені не потрібний цілий лист ДСП, а невеликі куски для додаткових поличок. В Буді бум, в Епіцентрі був - у них розпил матеріалів по розмірах лише за умови купівлі у них цілого листа.

    Порізати цілий лист ДСП я можу і сам, але замовляти і платити за доставку 1 листа, який повністю не використається, не хочеться.

     

    Розміри орієнтовні:

    600 Х 600 мм - 2 шт, 1300 х 300 - 4 шт.

     

    Дякую наперед усім, що відгукнулись.

    я у начальника спрошу сколько будет это стоить. но не факт что у нас орех остался.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На порошинке посмотри в новом Строительном магазине , возможно там будет !
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На порошинке посмотри в новом Строительном магазине , возможно там будет !

    кусками не продадут сто пудов.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..