Перейти до змісту
  • Політика
  • Час переходити в Наступ!


    Drok

    Рекомендовані повідомлення

    В ніч з 21 на 22 серпня 2012 року активісти Наступу розклеїли містом кілька тисяч листівок, якими вони намагались донести своє бачення ситуації, що зараз склалась між броварською владою та людьми.

     

     

    Вже за кілька годин по тому комунальники Броварів за вказівкою влади так само масово намагались знищити листівки «Наступу», проте активістами кампанії було створено ефектне відео із заклейки, відтак про нашу позицію зможуть дізнатись тисячі людей в Мережі.

     

    Ми закликаємо приєднуватись до кампанії “Наступ” усіх активних броварчан, котрі думають так, як ми і відчувають в собі сили поборотися з окупантами, котрі захопили наше місто та країну!

     

    Долучайтесь до кампанії за допомогою спеціального сервісу.

     

    або підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах Вконтакте та Фейсбук.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я бы этим клеильщика кое что бы заклеил. загадили и без того не сильно чистый город. Одни расклеили листовки вторые тут же их ободрали а город остался изуродован белыми облепками и следами клея. Нужно как думать что вы делаете а не лепить первое что в голову взбредет.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я бы этим клеильщика кое что бы заклеил. загадили и без того не сильно чистый город. Одни расклеили листовки вторые тут же их ободрали а город остался изуродован белыми облепками и следами клея. Нужно как думать что вы делаете а не лепить первое что в голову взбредет.

    Так а им же не доходит B) Ты посмотри на них, обычное чмо с тряпочкой на роже B) Такое же убогое, как и шавка стукач-провокатор. СоздалО тему и Херой блин.

    После их трафаретов хдс, эти теперь гадят расклейкой.

    УВИЖУ РЯДОМ С ДОМОМ БУДУТ КЛЕИТЬ, ОЧКО ЗАКЛЕЮ НА ВЕЧНО!!!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    2 Fenix & StuntRiding матимете прекрасну нагоду зробити все, що ви тут мені понаобіцяли, зробити у вівторок, 28 серпня, о12:00 біля броварського суду на Воззєднання, 1. Призначаю вам там побачення. Приходьте, якщо не впісяєтесь від страху, звичайно.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я бы этим клеильщика кое что бы заклеил. загадили и без того не сильно чистый город. Одни расклеили листовки вторые тут же их ободрали а город остался изуродован белыми облепками и следами клея. Нужно как думать что вы делаете а не лепить первое что в голову взбредет.

    Я тої ж думки. Цей Друк чи Дрок якийсь не адекватний його не гідну бездарну писанину треба посилати в ігнор. :D Хоча як людина може ще через деякий час переросте зрозуміє, що був на хибному шляху і босяцьке дитинство зміниться на доросле, розумне, стримане і виважене ;) Змінено користувачем Corel
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    2 Fenix & StuntRiding матимете прекрасну нагоду зробити все, що ви тут мені понаобіцяли, зробити у вівторок, 28 серпня, о12:00 біля броварського суду на Воззєднання, 1. Призначаю вам там побачення. Приходьте, якщо не впісяєтесь від страху, звичайно.

    Скажіть, а що буде відбуватися у вівторок о 12.00 на Возз'єднання, 1? Чому біля суду?

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    2 Fenix & StuntRiding матимете прекрасну нагоду зробити все, що ви тут мені понаобіцяли, зробити у вівторок, 28 серпня, о12:00 біля броварського суду на Воззєднання, 1. Призначаю вам там побачення. Приходьте, якщо не впісяєтесь від страху, звичайно.

    Мил человек, я бы с удовольствием прогулялся но я работаю с утра до вечера. А вы по пробурите по ночам не листовки клеить а газоны перед гос учреждениями деревьями засаживать. Представьте себе приходят они на работу а там все деревьями засажено. И красиво и полезно и мусора никакого.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    хари кришна хари рама-хари смехо панорамма!!)

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У Броварах за інтерв’ю опозиційному каналу можуть дати 15 діб

     

    Координатору місцевої громадянської кампанії по захисту чесних виборів загрожує ув’язнення за коментар телеканалу ТВі.

     

    У вівторок, 28 серпня о 12:00 в місті Бровари (вул. Возз’єднання, 1) відбудеться прес-конференція місцевої громадянської кампанії «Наступ», координатора якої можуть ув’язнити за сфабрикованою справою.

     

    Броварська громадянська кампанія «Наступ» в якості презентаційної акції в ніч з 21 на 22 серпня здійснила «килимову» заклейку міста листівками «Бровари – під владою кримінального клану», на якій зображувалась схема кругової поруки між ключовими особами міста: мера, лідерів депутатських фракцій, правоохоронців, прокурора та суддів. Акція отримала широкий розголос у Броварах в т.ч. завдяки відеоролику, який вже за перший день отримав понад тисячу переглядів на YouTube.

     

     

    На другу добу після публікації ролику, в День незалежності, на центральному майдані Броварів ініціатору кампанії, місцевому журналісту Андрію Качору правоохоронці вручили протокол та запрошення на судове засідання, інкримінуючи йому порушення ст. 173 адімінстративного кодексу (хуліганство).

     

     

     

     

     

    Справу порушено за фактом надання Качором коментаря телеканалу ТВі про зловживання місцевого кандидата в парламент від Партії регіонів Сергія Федоренка – голови ПР у Броварах та особистого массажиста Азарова.

     

     

    За версією правоохоронців, під час зйомки сюжету Качор «незаконно проник в кабінет Федоренка, нанісши при цьому майнову шкоду в розмірі 150 гривень». В той же час відеоматеріали, відзняті журналістіми ТВі та оприлюднені в програмі «Тендер news» від 20 серпня спростовують версію броварської міліції.

     

     

    Незважаючи на замовний характер справи, правоохоронці взяли за основу свідчення проти Качора з боку співробітників підприємтсва Федоренка ПП «Феско», а за сумісництвом – депутатів броварської міської ради від ПР та кандидатів у парламент, котрих вважають технічними з боку місцевого осередку ПР. Нагадаємо, що відразу після коментаря телеканалу ТВі, на місце зйомки виїхали кілька груп правоохоронців та ДСО, котрі намагались незаконно затримати журналіста. Лише під тиском преси та громадськості Андрія Качора вдалось «відбити»від протизаконних дій силовиків.

     

     

    В прес конференції візьмуть участь координатор ГК «Наступ» Андрій Качор, пресс-секретар кампанії Тарас Шако, політолог та експерт Євген Золотарьов. Відразу по закінченню пресс-конференції відбудеться судове засідання по справі Качора. У випадку винесення обвинувального рішення активісти здійснять ходу від суду до центрального офісу Партії регіонів у Броварах з наступним пікетуванням.

     

    Детальна інформація:

     

    Андрій Качор, координатор кампанії «Наступ» 068 125 30 81

     

    Тарас Шако, пресс-секретар кампанії «Наступ» 063 102 67 89.

    Змінено користувачем Drok (Bezcenzury)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Андрію, тобі не стрьомно по вулиці ходити? Погрози, затримання тощо. Час наймати охорону, нє?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я не поддерживаю нашу власть, но такие выскочки и "журналисты" выводят из себя еще больше чем власти. что то делают для города - это они так думают, а на самом деле только гадят. тот же Качор - большая шишка, раз пришел значит красную дорожку должны стелить и с хлебом встречать? перед камерой с толпой героизма ему не отнимать)))) зачем ему охрана, никто его трогать не будет, спокойно объяснят ,что так себя вести не этично, если же не дойдет его проблемы. я помню на одном ток шоу солист группы Тартак тоже вел себя очень по хамски ,кричал на всех, с Азаровым разговаривал как со школьником(хотя тот еще и премьером не был) Ющенко был в президентах, даже ведущий делал замечания, но не доходило и что он получил? - крах своей карьеры. прежде чем пытаться уличить кого то, посмотри на свои методы и действия
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    большая шишка, раз пришел значит красную дорожку должны стелить и с хлебом встречать?

    Дуже схоже на Вашу поведінку на цьому форумі.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По поводу Тартака перегнул, они вроде как выдали альбом в этом году и никуда не пропадали.

     

    И по поводу власти, ложил я на них всех. Также буду голосовать как и последний раз "Не підтримую..."

     

    Смотрю тут только грязью поливают друг друга, чтобы самим проскочить к кормушке.

    Змінено користувачем -BOMBA-
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По поводу Тартака перегнул, они вроде как выдали альбом в этом году и никуда не пропадали.

    только с конца 2011 потихоньку начал выплывать, концерты давал по жутким андерграундам. где он был в 8, 9, 10? найду пруф скину.

    кинь палити это сугубо твое мнение, и если тебе хочется меня обсудить создай отдельную тему и радуйся, а так могу сравнить только с лаем шавки из за калитки

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    только с конца 2011 потихоньку начал выплывать, концерты давал по жутким андерграундам. где он был в 8, 9, 10? найду пруф скину.

    На официальный сайт зайди, чтобы не искать. В некоторых группах есть перерывы по 5 и больше лет и всё нормально.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..