Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Телеканал “Інтер” показав серію сюжетів про земельні оборудки у Броварах


    Рекомендовані повідомлення

    Цього тижня на телеканалі “Інтер” у вечірніх випусках новин вийшла ціла серія журналістських розслідувань на тему земельних махінацій та зловживань в Україні. У трьох із п’яти сюжетів було показано приклади оборудок із землею, які було прокручено у Броварах. “Маєш право знати” пропонує увазі своїх читатчів ці три сюжета журналіста Романа Бочкали.

     

    Сюжет під назвою “Земельные аферы: Строительство в заповедной зоне“, ефір – 2 липня 2012 року

     

    У сюжеті йдеться про ситуацію з броварським парком “Перемога”, частину якого наприкінці минулого року рішенням сесії було здано в оренду приватній фірмі депутата Броварської міської ради Сергія Федоренка. При цьому міська рада стверджує, що дана земельна ділянка не є парком – про це начебто свідчать результати інвентаризації землі парку, яка була проведена незадовго до прийняття сумнівного рішення. Журналіст “Інтера” намагається взяти коментар у Сергія Федоренка у коридорах міської ради, однак той від нього тікає. Також у сюжеті є кадри з акцій протесту броварчан, які у грудні минулого року вийшли на захист свого улюбленого парку та намагались завадити відчуженню мальовничого куточка “Перемоги”.

     

    Сюжет під назвою “Украинские чиновники все больше земли выделяют “мертвым душам”“, ефір – 4 липня 2012 року

     

    У цьому сюжеті йдеться про схему, яка була застосована у Броварах для отримання 1,3 га землі під багатоквартирну забудову на вул. Соборній та Чорновола. Усе б нічого, якби забудовник купив цю землю, як і належить, на земельному аукціоні та сплатив до міського бюджету чималу суму коштів. Проте він вирішив піти в обхід бюджету… та начебто купив земельні ділянки у 13 людей, які спочатку дивним чином дізнались про вільні земельні ділянки у Броварах, потім безперешкодно отримали їх у власність у рамках безкоштовної приватизації, а тоді дружно в один день начебто продали їх майбутньому забудовнику. Як стверджує у сюжеті опозиційний броварський депутат Роман Сімутін, це ще велике питання, чи знають ці 13 людей, що вони отримували ці земельні ділянки… Даною схемою уже зацікавилось управління СБУ Київської області та порушило кримінальну справу.

     

    Сюжет під назвою “Чиновники продают землю в обход аукционов“, ефір – 6 липня 2012 року

     

    Останній сюжет присвячено ще одній земельній ділянці у Броварах, яка розташована у промисловій зоні “Торгмашу”. Тут щасливцю з Черкаської області, молодому хлопчині начебто вдалось отримати у приватну власність майже 2 гектари землі під “ведення особистого селянського господарства” (у промзоні!), але він одразу ж їх продав 70-літній бабусі з села Княжичі, яка невдовзі подала документи на зміну цільового призначення землі, бо мовляв зібралась збудувати тут склади. От тільки коли журналіст “Інтера” вирішив розшукати першого власника, то з’ясував у його батьків, що їх син ніколи ніякої земельної ділянки не отримував, “просто у нього колись при прийомі на роботу взяли копії паспорта”, а 70-літню бабусю знайти взагалі не вдалось: як розповіли сусіди, вона вже давно мешкає в іншій області. То ж хто насправді зібрався будувати склади на “Торгмаші” та по суті безкоштовно отримав 2 гектари броварської землі – залишається невідомим…

     

    Джерело: броварський сайт "Маєш право знати"

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це тема дійсно важлива Різаненко відчайдушна людина.

    AzovPort

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Эти все сюжеты надо показывать по обеим кабельным Броварским телекомпаниям , вместо рекламы по двадцать раз на день.

    Может тогда наша прокуратура зашевелиться ,но меня берут сомнения они же тоже на кормушке депутатской и мера сидят.

    Рано или поздно им всем это аукнутся.

    Но люди должны всё знать от а до я . B)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    1. Ну сколько уже можно РЕКЛАМИРОВАТЬ ваш МПЗ!?! Не надоело? B) Как не тема, так МПЗ во главе планета ВСЯ B)

    2.О земле. Так её же разворовали за копейки ещё при Юще! Где же вы были раньше, МПЗ или кто там? B) Ах да, я забыл, донецкие виноваты B) У вас же только они крайние. Мне это напоминает убийство в Семиполках. Столько лет участковый *насиловал* малолетних и т.п. Все молчали, в особенности свобода , а тут как возможность пропиарится, тот тут как тут B)

    Землю во все времена делили, делят и будут делить между собой , все кто выше сидит. Этого не остановить!!! А все эти призывы, на баррикады и прочее, не что иное, как толкать народ в бездну и телами этого же народа, проложить себе путь в кресло депутата и т.п.

    3.Стесняюсь спросить, а состав МПЗ не в депутаты стремится или приближённым к ним? ( а это уже люди замечают )

    Как бы кормушка хоть и большая, но всем не хватит B) Хотя Украина страна богатая , 20-ть лет воруют и запасы не заканчиваются ,а ещё столько украсть можно B)

    Всю землю, которую сегодня, типа вернут народу, завтра новые чиновники продадут так же тем же путём!

    ......ох и смайликов наставил, ладно, будем считать, что это знаки алфавита. смайл)

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    1. Ну сколько уже можно РЕКЛАМИРОВАТЬ ваш МПЗ!?! Не надоело? B) Как не тема, так МПЗ во главе планета ВСЯ B)

    2.О земле. Так её же разворовали за копейки ещё при Юще! Где же вы были раньше, МПЗ или кто там? B) Ах да, я забыл, донецкие виноваты B) У вас же только они крайние. Мне это напоминает убийство в Семиполках. Столько лет участковый *насиловал* малолетних и т.п. Все молчали, в особенности свобода , а тут как возможность пропиарится, тот тут как тут B)

    Землю во все времена делили, делят и будут делить между собой , все кто выше сидит. Этого не остановить!!! А все эти призывы, на баррикады и прочее, не что иное, как толкать народ в бездну и телами этого же народа, проложить себе путь в кресло депутата и т.п.

    3.Стесняюсь спросить, а состав МПЗ не в депутаты стремится или приближённым к ним? ( а это уже люди замечают )

    Как бы кормушка хоть и большая, но всем не хватит B) Хотя Украина страна богатая , 20-ть лет воруют и запасы не заканчиваются ,а ещё столько украсть можно B)

    Всю землю, которую сегодня, типа вернут народу, завтра новые чиновники продадут так же тем же путём!

    ......ох и смайликов наставил, ладно, будем считать, что это знаки алфавита. смайл)

    ох сейчас начнется)))

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    1. Ну сколько уже можно РЕКЛАМИРОВАТЬ ваш МПЗ!?! Не надоело? B) Как не тема, так МПЗ во главе планета ВСЯ B)

    2.О земле. Так её же разворовали за копейки ещё при Юще! Где же вы были раньше, МПЗ или кто там? B) Ах да, я забыл, донецкие виноваты B) У вас же только они крайние. Мне это напоминает убийство в Семиполках. Столько лет участковый *насиловал* малолетних и т.п. Все молчали, в особенности свобода , а тут как возможность пропиарится, тот тут как тут B)

    Землю во все времена делили, делят и будут делить между собой , все кто выше сидит. Этого не остановить!!! А все эти призывы, на баррикады и прочее, не что иное, как толкать народ в бездну и телами этого же народа, проложить себе путь в кресло депутата и т.п.

    3.Стесняюсь спросить, а состав МПЗ не в депутаты стремится или приближённым к ним? ( а это уже люди замечают )

    Как бы кормушка хоть и большая, но всем не хватит B) Хотя Украина страна богатая , 20-ть лет воруют и запасы не заканчиваются ,а ещё столько украсть можно B)

    Всю землю, которую сегодня, типа вернут народу, завтра новые чиновники продадут так же тем же путём!

    ......ох и смайликов наставил, ладно, будем считать, что это знаки алфавита. смайл)

    полный бред.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    полный бред.

     

     

    БРЕД это твоя тема про Скайуокера, а краб всё правильно написал

    Змінено користувачем Dietrich
    По большей части будущее подобно прошедшему...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    полный бред.

    Я рад что тебе понравилось B)

    Бред, это то что все созданные темы МэПэЗэ уже поднадоели своим пиаром!!! Ещё одни желающие , приблизится к корыту)))

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ох сейчас начнется)))

    Да нормально. Мне нравится, как они начинают пенится и булькать B)

    Мне это напоминает шакалёныша Табаки из рассказа Киплинга B) Тявкать могут, из-за угла, а укусить нет, страшно же B)

    Вот они из этой стаи!

    У них то демальянс *страдает* , то мпз *тайну* раскрыли, то сексуальное меньшинство , он же стукач- провокатор *борется* с кем то, пока зубы не выбьют.

    Фух, поднадоели эти пиарщики!!! :angry: Даже глухослепонемой поймёт, что пиар страшная сила, что просто готовят почву к рвению к новому корыту , сори, оно старое, но для них новое.

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    полный бред.

    Не бред, а всё так и есть на самом деле.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не бред, а всё так и есть на самом деле.

    вот это ты хочешь сказать что бред.

    .Эти все сюжеты надо показывать по обеим кабельным Броварским телекомпаниям , вместо рекламы по двадцать раз на день.

    Может тогда наша прокуратура зашевелиться ,но меня берут сомнения они же тоже на кормушке депутатской и мера сидят.

    Рано или поздно им всем это аукнутся.

    Но люди должны всё знать от а до я .

     

    если это полный бред ,зачем тогда создавать здесь такие темы?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    если это полный бред ,зачем тогда создавать здесь такие темы?

    Это ты спроси тех кто создаёт такие темы.

     

    Тем людям что тут насоздают таких тем, проблему не решит. Ну почитали, пообсуждали и на этом закончили.

    Змінено користувачем VitBoMbA
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    на по следок хочу сказать ,в принципе этот форум ничего не решает ,не каких политических не социальных проблем он не решит ,сколько мы тут не спорили.

    Лучше всего заниматься купле продажей и наводить справки. :D

     

    БРЕД это твоя тема про Скайуокера, а краб всё правильно написал

     

    :lol:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    1. Ну сколько уже можно РЕКЛАМИРОВАТЬ ваш МПЗ!?! Не надоело? B) Как не тема, так МПЗ во главе планета ВСЯ B)

    2.О земле. Так её же разворовали за копейки ещё при Юще! Где же вы были раньше, МПЗ или кто там? B) Ах да, я забыл, донецкие виноваты B) У вас же только они крайние. Мне это напоминает убийство в Семиполках. Столько лет участковый *насиловал* малолетних и т.п. Все молчали, в особенности свобода , а тут как возможность пропиарится, тот тут как тут B)

    Землю во все времена делили, делят и будут делить между собой , все кто выше сидит. Этого не остановить!!! А все эти призывы, на баррикады и прочее, не что иное, как толкать народ в бездну и телами этого же народа, проложить себе путь в кресло депутата и т.п.

    3.Стесняюсь спросить, а состав МПЗ не в депутаты стремится или приближённым к ним? ( а это уже люди замечают )

    Как бы кормушка хоть и большая, но всем не хватит B) Хотя Украина страна богатая , 20-ть лет воруют и запасы не заканчиваются ,а ещё столько украсть можно B)

    Всю землю, которую сегодня, типа вернут народу, завтра новые чиновники продадут так же тем же путём!

    ......ох и смайликов наставил, ладно, будем считать, что это знаки алфавита. смайл)

    Що конкретно Вас не влаштовує у наведених вище сюжетах центрального всеукраїнського телеканалу "Інтер" та описах оборудок із землею у Броварах?

    P.S: пропоную говорити по суті теми, а не переходити на особистості.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Що конкретно Вас не влаштовує у наведених вище сюжетах центрального всеукраїнського телеканалу "Інтер" та описах оборудок із землею у Броварах?

    P.S: пропоную говорити по суті теми, а не переходити на особистості.

    я так понял МПЗ и все прилягающее к ним сформировалось не год и не два назад. почему не интересовались "деятельностью" Диденка в свое время?

    неужели вы отрицаете тот факт, что вы пиаретесь?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я так понял МПЗ и все прилягающее к ним сформировалось не год и не два назад. почему не интересовались "деятельностью" Диденка в свое время?

    неужели вы отрицаете тот факт, что вы пиаретесь?

    Ми познайомились у лютому минулого року, коли формувалася громадська рада виконкому Броварської міської ради.

    Що за "діяльність" Діденка?

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ми познайомились у лютому минулого року, коли формувалася громадська рада виконкому Броварської міської ради.

    Що за "діяльність" Діденка?

    в каком году появился демальянс, мпз?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    в каком году появился демальянс, мпз?

    ДемАльянс - 29 квітня 1995 р.

    МПЗ - вересень 2011 р.

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ДемАльянс - 29 квітня 1995 р.

    МПЗ - вересень 2011 р.

    и не знаете кто такой Диденко и какое отношение он имел к земле?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и не знаете кто такой Диденко и какое отношение он имел к земле?

    Особисто я не знаю :unsure:

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и не знаете кто такой Диденко и какое отношение он имел к земле?

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Это тот кто взятку взял 42 млн?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..