Перейти до змісту
  • Політика
  • Выборы в Кремль


    ditrih

    Рекомендовані повідомлення

    Ось тут я чомусь упевнений, що саме без жорстких умов. Якби був у нас адекватний президент (а не цей яйцелиз), то давно послав би кацапів на)(уй зі своїми абсолютними ресурсними перевагами (А. Сміт, прєвєд) та інтелектуально-інноваційно-інформаційно відсталістю.

    Дружище)))) тут проблема НЕ исключительно в президенте а ещё в менталитете и подсознании наших людей...

    Даже Медведев недавно ляпнул, что у славян нарушать закон "впитано с молоком матери"......

    Я считаю, что те кто из нас если бы дошли до верхов то большинство просто испортилось бы мягко говоря...а те кто бы остался

    при своём мнении (народном и справедливом) просто повторили бы судьбу похожую на судьбу Кеннеди!

    Так, что дилема!

    Змінено користувачем Dietrich
    По большей части будущее подобно прошедшему...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я згоден із тобою) Але... я досі не розумію, чому не можна красти (як вони це і роблять), але при цьому реалізовувати власний потенціал - ресурсний та інтелектуальний? Усе ж для цього є. Так ні, нашим чинушам обов’язково треба лизнути мєдвєпуту, пукіну та іншим виродкам, які "класти" хотіли на братський, як вони стверджують, народ. Наші вельможі, коли б розумними були, крали б у чужих, як роблять усі ТНК. Але вони бояться піздюлін там отримати і крадусь у своїх. Парадокс.

     

    Риба, як відомо, гниє з голови. Треба нам міняти голову.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Невже хтось думав, що Володя ІІІ не переможе? Тепер щодо змін. Масові акції протесту матимуть свій результат. Путін більш ніж розуміє, що положення його похитнулось, і що народ у випадку виєбонів може і піднятися. Тому реформи проводитимуться 100%. "Царь-батюшка, доколе в такой хуите жить? Надобно реформы провести "

    Що стосуєтсья нашої неньки. Рашка полюбе перегляне газову угоду. Думаю, що 10% знижка таки матиме місце. Потім АП Путіна ще наголосить, що :"Ось вам вялічіє великого мужа російскього. Цар щедро нагородив братній народ український". Стосовно інших політичних моментів поки що складно сказати.

    подпишусь под каждым словом

    Люблю людей которым я нравлюсь. У них хороший вкус. (с) (mild)

    http://forum-lines.ru/rez/ab207764.gif

    оптимизация сайтов

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я згоден із тобою) Але... я досі не розумію, чому не можна красти (як вони це і роблять), але при цьому реалізовувати власний потенціал - ресурсний та інтелектуальний? Усе ж для цього є. Так ні, нашим чинушам обов'язково треба лизнути мєдвєпуту, пукіну та іншим виродкам, які "класти" хотіли на братський, як вони стверджують, народ. Наші вельможі, коли б розумними були, крали б у чужих, як роблять усі ТНК. Але вони бояться піздюлін там отримати і крадусь у своїх. Парадокс.

     

    Риба, як відомо, гниє з голови. Треба нам міняти голову.

     

    Нууу))) это уже - наша песня хороша, начинай с начала...

    По большей части будущее подобно прошедшему...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    подпишусь под каждым словом

    В газовом договоре?)))))))))))))))))))))))) :rolleyes:

    Змінено користувачем Dietrich
    По большей части будущее подобно прошедшему...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне вот так смешно читать разных русских оппозиционеров, когда те начинают свои бредни про массовые фальсификации и про то, что русский народ наконец-то начинает вставать с колен и в качестве примера приводят многотысячные митинги в Москве.

    Во-первых, фальсифицировать можно довольно таки небольшой процент голосов, поэтому всё равно львиная доля голосов были отданы осознано Путину, так же как и у нас Януковичу. Люди сделали свой выбор, это их выбор! Это большинство населения страны. А во-вторых, все эти "многотысячные митинги" - это настолько минимум по сравнению со всем населением страны, что утверждать, что народ России восстал и хочет перемен - очень низко и некрасиво. Кто они такие, чтобы говорить за всю страну?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне вот так смешно читать разных русских оппозиционеров, когда те начинают свои бредни про массовые фальсификации и про то, что русский народ наконец-то начинает вставать с колен и в качестве примера приводят многотысячные митинги в Москве.

    Во-первых, фальсифицировать можно довольно таки небольшой процент голосов, поэтому всё равно львиная доля голосов были отданы осознано Путину, так же как и у нас Януковичу. Люди сделали свой выбор, это их выбор! Это большинство населения страны. А во-вторых, все эти "многотысячные митинги" - это настолько минимум по сравнению со всем населением страны, что утверждать, что народ России восстал и хочет перемен - очень низко и некрасиво. Кто они такие, чтобы говорить за всю страну?

    Они - наглые, неврозные самозванцы которые ещё не поняли в чьи сети они заползли!

    По большей части будущее подобно прошедшему...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 11 місяців через...

    ну Навльный всё же молодец- смелый человек

    его бы в президенты России

    Змінено користувачем kaas
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..