Перейти до змісту
  • Забиваємо стрілку
  • Врятуй парк "Перемога" від незаконної вирубки дерев!


    Рекомендовані повідомлення

    Хотя капитал нынче все решает,народ лишь как инструмент,во всем мире уже такая тенденция,хотя когда так не было то...просто скрывали все тщательнее,пропаганда и все дела,боялись огласки,а сейчас вседозволенность,кто и какие бы иллюзии не строил для себя.

    Жалко Парк...но если уже приглянулось кому то и что то,вопрос лишь времени,со всеми отсрочками и т.д.

    Згоден, одним махом, звичайно, влада нахабно парк не вирубає, а ось такими шматочками по 0,22 га, по 15 дерев, все це може перейти вже в приватні руки, якщо ми будемо мовчки за цим спостерігати

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Згоден, одним махом, звичайно, влада нахабно парк не вирубає, а ось такими шматочками по 0,22 га, по 15 дерев, все це може перейти вже в приватні руки, якщо ми будемо мовчки за цим спостерігати

    Та какая разница какими кусками или сразу все,все равно ведь сделают то за что уже проплатили.

    Ну постоим мы и что,сделают отсрочку как в Киеве это делают,после через какое то время под шумок это все сделают что и знать не будет никто.

    Через полгода,через год,но сделают так как деньги все решают,или я не прав?Или кто то караулить там годами все будет?Начало предвыборного года,сейчас нам сообщают и сливают такие вот решения,а после ты думаешь их кто то будет обнародовать так же?)

    Все что сможет народ в данной ситуации(и это еще не факт),это всего лишь оттянуть тот процесс необратимый,который уже запущен.Так и с сьемкой на заседаниях(ведь не факт что после не примут решение,дав народу временную "конфетку"),так и тем более с застройками,а это уже огромные ресурсы и вложения с договоренностями,на которые мы только погавкать можем,но не имея ни денег ни связей ничего ведь не добьемся,нужно просто смотреть на время и на то что везде происходит.Даже скинув власть сядут такие же,а могут и похлеще,вот и все что народ может.Пока есть деньги и наша мировая экономическая и финансовая система,всегда так было,есть и будет.

    Сходим,конечно,для самоутверждения якобы наивного,но если уже взяли они на заметку кусок и пошли финансовые потоки,то к сожалению вопрос лишь во времени...я всегда удивлялся как это Парк наш еще не трогают,ну вот и начали.Сад вырубили где я малым еще бегал тырял яблоки с друзьями(помню убегали от сторожей с собакой),теперь за Парк взялись,видимо время пришло и все для этого предпосылки во вседозволенности есть.И не мы это позволяем,а те кого мы выбрали или позволили выбрать не выбирая,извиняюсь за тавтологию.

     

    С Крабом подойдем,если ничего не перебьет,но все что можем я уже описал...это не клумбу отвоевать или какую то там сьемку,а кусок земли,другие совсем масштабы.

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та какая разница какими кусками или сразу все,все равно ведь сделают то за что уже проплатили.

    Я не згоден, нещодавно мої друзі з "ДемАльянсу" у Житомирі змусили мера відмовитись від купівлі авто за 600 000 грн за бюджетні кошти, хоча спочатку він мав ну дуже принципову позицію щодо цього.

    У Полтаві вдалось змусити феодала повернути людям будинок.

    Є безліч позитивних прикладів.

     

    Головне - правильно провести адвокасі-кампанію (І я кажу про громадську адвокасі-кампанію, без політики, і яка не затухне після виборів)

    Ну і звичайно підтримка людей

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я не згоден, нещодавно мої друзі з "ДемАльянсу" у Житомирі змусили мера відмовитись від купівлі авто за 600 000 грн за бюджетні кошти, хоча спочатку він мав ну дуже принципову позицію щодо цього.

    У Полтаві вдалось змусити феодала повернути людям будинок.

    Є безліч позитивних прикладів.

     

    Головне - правильно провести адвокасі-кампанію (І я кажу про громадську адвокасі-кампанію, без політики, і яка не затухне після виборів)

    Ну і звичайно підтримка людей

    Спорить не будем,я только рад буду если я ошибаюсь в данном случае и что у нас будет не так как везде и во всем мире обычно происходит,учитывая результаты и после митингов.

    Я к реализму привык и отталкиваюсь от настоящего,сиюминутные и повторяющиеся иллюзии меня б просто погубили в свое время:)

    Мир совсем уже не тот,о котором пишут в книгах о революциях,правовом обществе и устоях.

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На сайті громадської ініціативи "Маєш право знати" я підсумував всю інформацію, яка наразі відома про відчуження 0,22 га земель парку "Перемога", починаючи від дозволу на оренду в квітні 2011 р. і закінчуючи дозволом на відчуження шляхом викупу у листопаді 2011 р.

    Бровари - Парк "Перемога" у небезпеці

     

    Швидко працюють наші депутати!

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    15 дерев на 7 сотках парку "Перемога", які ми завтра рятуватимемо

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це відео зняте сьогодні - вони такі беззахисні!

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Всі на акцію! Нам вимкнули дощ, щоб було зручніше, тому приходьте!)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Фото.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я конечно за зеленый город, но эти деревья давно уже нужно было спилить. из всех только одна береза была с листьями, и то как то с верхушки.

    но. на месте спиленных нужно садить новые, а не парковку делать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я конечно за зеленый город, но эти деревья давно уже нужно было спилить. из всех только одна береза была с листьями, и то как то с верхушки.

    но. на месте спиленных нужно садить новые, а не парковку делать.

    Нужно летом смотреть а не зимой на листья... Ужас.

    Летом все зеленые, так природа устроена.

    _|Torgmash|_
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Gazeta.UA про те, як ми сьогодні захищали наш парк "Перемога" в рамках акції Захисти парк "Перемога"!

    У Броварах "регіонал" приватизував парк: люди виступили з протестом

     

    Дякую всім, хто підтримав дану акцію - це лише початок!

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нужно летом смотреть а не зимой на листья... Ужас.

    Летом все зеленые, так природа устроена.

    ай Петросян, ай шутник. ты летом там сам ходил? видимо что нет,

    абы нос поточить

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Фото.

    молодци!.. я тоже оче хотел прийти с прикольным транспарантом и подержать чтобы невырубывали деревья .. они так то надо..

     

    если надо будет я в след раз подойду помогу покричать

    Ремонт компьютеров в Броварах

     

     

    ремонт iPhone iPad Macbook

     

    http://i.piccy.info/i7/eb6a53c361d3bf0417d03260c8b9f085/4-66-416/37590818/logo.png

     

     

    тел: 0930029688

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    молодци!.. я тоже оче хотел прийти с прикольным транспарантом и подержать чтобы невырубывали деревья .. они так то надо..

    если надо будет я в след раз подойду помогу покричать

    Наступна акція протесту - 29 грудня о 13:00 під стінами Броварської міської ради, перед початком чергової 16-ої сесії БМР.

    Якщо зможете - долучайтеся!

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Можливо, ще у когось є фото з акції по захисту парку?

    Опублікуйте, будь-ласка

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Репортаж з акції:

    Броварчани вийшли на захист парку "Перемога"

     

    І листівка створеної під час акції ініціативи "Збережемо Перемогу"

     

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мы потом были на этом месте часа в 4-ре вечера

    уже было всё оборвано.

    орки видимо следили за акцией и как только все разошлись . все агитки посрывали.

    улыбка дочерей - всего дороже в мире
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мы потом были на этом месте часа в 4-ре вечера

    уже было всё оборвано.

    орки видимо следили за акцией и как только все разошлись . все агитки посрывали.

    Да, говорят, осталось только несколько ленточек "Під захистом громади".

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вчора двох активістів, які збирали підписи на захист парку "Перемога", було доставлено до міського відділу міліції. Сьогодні на місце збору підписів знову приїжджав наряд міліції.

     

    Детальніше - http://brovary.livejournal.com/71807.html.

     

    До речі, вчора до активістів з міліції приїжджав Єрьоменко Петро Борисович, капітан (райвідділ на Кірова). Сьогодні на виклик про "порушення громадського порядку" виїжджав і намагався взяти пояснення - Хоречко Максим Адамович, командир взводу ВДСО.

     

    Хтось знає цих людей?

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вчора двох активістів, які збирали підписи на захист парку "Перемога", було доставлено до міського відділу міліції. Сьогодні на місце збору підписів знову приїжджав наряд міліції.

     

    Детальніше - http://brovary.livejournal.com/71807.html.

     

    До речі, вчора до активістів з міліції приїжджав Єрьоменко Петро Борисович, капітан (райвідділ на Кірова). Сьогодні на виклик про "порушення громадського порядку" виїжджав і намагався взяти пояснення - Хоречко Максим Адамович, командир взводу ВДСО.

     

    Хтось знає цих людей?

    А если знают, то легче станет?

    Пора привыкнуть, что они будут влезать везде и ко всем, по любому поводу.

    ...был бы человек, а статья и повод всегда найдутся...

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А если знают, то легче станет?

    ні, просто цікаво)
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ні, просто цікаво)

    Обычные дяди в погонах. Они же не от себя приходили, есть начальство ВЫШЕ B)

    Жаль что сейчас зима, происходило бы это весной-осенью, можно было бы деревьев с кустарниками насажать, и пусть попробуют выкорчевать всё, вот тогда бы точно был бы ШУМ большой!

    Хотя надежда есть, что не тронут!

    Хотя под шумок со снегом, могут спилить деревья и быстренько возведут фундамет под какой то сарай!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    До речі, у п'ятницю я надіслав звернення до КП "Служба замовника" з проханням провести повторне обстеження земельної ділянки.

    Подивимось, яку вони дадуть відповідь...

     

    "Щодо обстеження земельної ділянки по вул.Гагаріна, 28-в"

     

    Генеральному директору

    КП "Служба замовника"

    Смалько А.П.

     

    Звернення

    Згідно довідки від 04.10.2011 №01-3333, яка була видана КП "Служба замовника" для ПП "Феско" щодо огляду земельної ділянки, яка рішенням Броварської міської ради від 21 квітня 2011 року за №202-08-06 надана ПП "Феско" на умовах оренди, площею 0,2200 га, на даній земельній ділянці зелені насадження відсутні.

     

    Останнім часом широкого розголосу набули події щодо виділення даної земельної ділянки, тому 18 грудня під час мирної акції протесту "Збережемо Перемогу" делегацією у складі близько 100 мешканців міста було оглянуто дану ділянку і було встановлено наступне:

    ? на частині згаданої ділянки, площею 0,0700 га, що рахується в резервних територіях міста (землі зелених насаджень загального користування) було виявлено близько 20 дерев: клени, берези, верби;

     

    Як представник громадської ініціативи "Збережемо Перемогу" я прошу КП "Служба замовника" створити спеціальну комісію для повторного огляду даної ділянки за адресою вул.Гагаріна, 28-в, яка на даний момент готується до продажу ПП "Феско", та провести огляд вказаної ділянки.

    Звертаю Вашу увагу, що дана ділянка складається з двух частин:

    ? 0,1500 га - землі загального призначення

    ? 0,0700 га - землі зелених насаджень

     

    Висновок щодо наявності зелених насаджень прошу зробити окремо по кожній частині ділянки. Прошу надати мені копію акту огляду ділянки та висновки комісії щодо присутності на ній зелених насаджень.

     

    23.12.2011 р. Іллюхін С.М.

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Чекаємо всіх завтра на акції!!!

     

    ДІД МОРОЗ РЯТУВАТИМЕ ПАРК ВІД ДЕПУТАТІВ

     

    У Броварах Дід Мороз разом із казковими персонажами та броварчанами водитиме хоровод довкола міської ради, закликаючи депутатів повернути громаді частину міського парку

     

    29 грудня о 13:30 броварчани вийдуть на «новорічний пікет» Броварської міської ради (вул. Гагаріна, 15) з вимогою повернути у власність громади частину міського парку «Перемога». Ця земельна ділянка була незаконно (в обхід аукціону) надана в оренду приватному підприємству керівника Партії Регіонів в Броварах Сергія Федоренка і зараз готується до продажу цьому підприємству. А допомагатиме їм у цьому справжній Дід Мороз. Він збере побажання мешканців до депутатів та міського голови, а потім разом із казковими персонажами – живими деревами – піде до сесійної зали, де якраз проходитиме пленарне засідання ради, щоб закликати мера та депутатів не знищувати дерева та залишити парк цілісним.

     

    Цей пікет стане черговим етапом кампанії із захисту центрального броварського парку «Перемога».

    18 грудня у парку пройшла акція, під час якої мешканці засвідчили, що на земельній ділянці, що готується до продажу у приватні руки броварського регіонала, ростуть дерева. У такий спосіб громадяни спростували неправдиву довідку комунального підприємства про те, що зелені насадження на ній відсутні. Також під час цієї акції було створено ініціативу «Збережемо ПЕРЕМОГУ».

    У рамках ініціативи «Збережемо ПЕРЕМОГУ» громадські активісти протягом 10 днів збирали підписи на захист найбільшого міського парку та улюбленого місця відпочинку броварчан. Не зважаючи на те, що за збір підписів активістів забирали до відділу міліції, було зібрано понад 1500 підписів.

    Ці підписи також буде передано міському голові та депутатам під час сесії 29 грудня, на яку виноситься проект рішення про затвердження договору оренди з ПП «Феско», власником якої є Сергій Федоренко.

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..