Перейти до змісту
  • Продам
  • Газовые балончики


    flake

    Рекомендовані повідомлення

    Продаю газовые баллончики. Кобра 1Н, объём 100мл. Цена 60гр.

    Купил оптом. Если заинтересовало - пишите в ЛС.

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1316705647/gallery_18751_2448_1085.jpg

    Змінено користувачем flake
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А он хоть законный?

    Да, он законный, на него есть лицензия.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а ты на комта пробовал- он хоть действует?

    я ні, друзі так, + в інеті є відео.

    Це не кувалда що миттєво вирубає, але через 10-15 секунд ефект вражаючий.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    малодейственное средство как по видео

    Змінено користувачем Gorblyk
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А я й не кажу що це нЄчто) Хочеш нєчто - купляй німецькі, вони краще, але коштують дорожче суттєво.

    Балончик і не створений щоб відразу вирубить нападника, але трохи запалу вбавить йому. До того ж це не той самий балончик тестували, який я продаю.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А я й не кажу що це нЄчто) Хочеш нєчто - купляй німецькі, вони краще, але коштують дорожче суттєво.

    Балончик і не створений щоб відразу вирубить нападника, але трохи запалу вбавить йому. До того ж це не той самий балончик тестували, який я продаю.

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Балончик как раз и создан сносить с ног B) Терен!!! Так лупит, что с первых секунд забываешь про всё!!! Но они запрещены для гражданских!!!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Балончик как раз и создан сносить с ног B) Терен!!! Так лупит, что с первых секунд забываешь про всё!!! Но они запрещены для гражданских!!!

    як правило, все що сказано до слова "НО" не має свого значення, приаймні для тих хто на форумі

    тому ці балончики одні із кращих серед дозволених.

    Змінено користувачем flake
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    если я не ошибаюсь, и терены и кобры есть предназначенные и для милиции и для гражданских, и отличаются только концентрацией раздражающего вещества, и как раз кобра считаеться хорошим балончиком в котором применяют вищество алгоген. действует действительно примерно через 10с, но рубает очень даже хорошо, минут 10 глаза тяжело открыть, жжет и слезы течут. конечно же при условии попадения в глаз :D . Змінено користувачем Прорицатель
    Жить - ради кайфа в кайф жить!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..