Перейти до змісту
  • Клуб любителів Fifa
  • Fifa Manager 07!


    Рекомендовані повідомлення

    Ну что ребята кто-то нашел ету игрушку!!!Есть уже много желающих в нее пошпилить!!!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У мене в ДС++ забирайте, або по ФТП. 192,168,0,132
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне фифа не понравилась...юзаю про євволюшн 6
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1177149006/gallery_1852_426_1665.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и как с посравнению с фифа 2007?

     

    Скажу чесно графа Ліги Чемпіонів 2005. Явно хуже ФІФА2007. А так якби не це то нічого тільки букви ще менше стали. Можна грати одним гравцем в матчі, але складнувато. А в управлінні командою додали багато нового, хоча і не виправили багато помилок минулих років. В принципі гра норм.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне фифа не понравилась...юзаю про євволюшн 6

     

    а у тебя уже есть !ДАй пошилить

     

    У мене в ДС++ забирайте, або по ФТП. 192,168,0,132

     

    А у тебя он ставится нормально ато у меня выбивает постоянно ошибки!!Как ето можно исправить
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    А у тебя он ставится нормально ато у меня выбивает постоянно ошибки!!Как ето можно исправить

     

    Ніяких помилок у мене не вибивало. Все стало нормально. А шо за помилки там. Через шо ти його ставив? Ну Алкоголь чи Деймон тулс?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Через Алкоголь!!!!!Только начинает ставится и выдает сплошные ошибки!!!!111Что делать!Подскажи

     

    Ніяких помилок у мене не вибивало. Все стало нормально. А шо за помилки там. Через шо ти його ставив? Ну Алкоголь чи Деймон тулс?

     

    Через Алкоголь!!!!!Только начинает ставится и выдает сплошные ошибки!!!!111Что делать!Подскажи
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ті у кого є джойстік можуть в режимі 3Д матчу грати, а не дивитися гру. Файлік який дозволяє це робити у мене є.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    Люди залив на 6.1 насолоджуйтесь.

    ТУТ

    Змінено користувачем davids

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У кого есть патч для шпилы? весит он 81 метр, может кто-то гейм плей покупал с диском там должен быть! патч исправляет просто тучу багов и трансферов! Змінено користувачем GRUZovik
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У кого есть патч для шпилы? весит он 81 метр, может кто-то гейм плей покупал с диском там должен быть! патч исправляет просто тучу багов и трансферов!

     

    А де його мона найти? І чого я про нього нічого не чув, при тому шо майже кожен день заглядую на

    http://www.fifamanager.com.ua/ ?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У кого есть патч для шпилы? весит он 81 метр, может кто-то гейм плей покупал с диском там должен быть! патч исправляет просто тучу багов и трансферов!

     

    ща найду и залью
    И вечный бой! Покой нам только снится.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дык, а как игра по сравнению с фифой 07 ? Чтоб я знал - играть или нет
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дык, а как игра по сравнению с фифой 07 ? Чтоб я знал - играть или нет

     

    эт не фифа, a "фифа менеджер !" понимаеш разницу? Змінено користувачем Pretorian
    И вечный бой! Покой нам только снится.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    эт не фифа, "фифа менеджер !" понимаеш разницу?

     

    Понимаю , и намного лучше чем ты ! Ты никогда не играл, не любил и менеджеры и фифу и будешь мне втирать. Так что сиди и не умничай.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...

    Ось два патча.

    Один показує усю інформацію в інтернеті, а другий я так і не зрозумів що він дає :blink000: :biggrin0: .

    ftp://192.168.6.1/incoming/Games/Sport/FI...website_fix.rar

    ftp://192.168.6.1/incoming/Games/Sport/FI..._lang_patch.rar

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дайте ктото игру и роскажыте как установить :dry00000:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    самый лутший менеджер это 2000-2001, ну и этот тоже нормальный

     

    7Не надо!!Самы веселый из менеджеров был 2003.Там и гемплей был класный и все остальное!!!!А что там с патчами???

    4 колеса везут тело,а 2-душу!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    7Не надо!!Самы веселый из менеджеров был 2003.Там и гемплей был класный и все остальное!!!!А что там с патчами???

     

    У мене в ДС++ є куча примочок до гри. Тіпа Укр. ліга, Рос. ліга, форми, емблєми. І ще багато чого.

    Патчу не буде. ЕА сказали шо буде АДДОН, обіцяли до нового року, але поки тиша.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Ось закачав із нета патчі які значно покращили гру, особливо звертаю увагу на МЕГА ПАТЧ.ftp://192.168.6.1/incoming/Games/Sport/FI...anager%2007.rar

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ось закачав із нета патчі які значно покращили гру, особливо звертаю увагу на МЕГА ПАТЧ.ftp://192.168.6.1/incoming/Games/Sport/FI...anager%2007.rar

     

    и шо он дает?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и шо он дает?

     

    Вашему вниманию предоставляется финальная версия Мегапатча 2007. Он содержит 85 стран, 209 лиг, около 3.500 клубов с более чем 90.000 игроками. К тому же, Мегапатч имеет обновлённые схемы и составы континентальных чемпионатов:

     

    CONCACAF Champions League

    OFC Champions League Final

    AFC Champions League

    CAF Champions League

    Copa Libertadores

    Copa Sudamericana

    Recopa

    Royal League

    Квалификация в кубки: OFC, AFC, CONCACAF, CSF, CAF и UEFA со всеми раундами и командами

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вашему вниманию предоставляется финальная версия Мегапатча 2007. Он содержит 85 стран, 209 лиг, около 3.500 клубов с более чем 90.000 игроками. К тому же, Мегапатч имеет обновлённые схемы и составы континентальных чемпионатов:

     

    CONCACAF Champions League

    OFC Champions League Final

    AFC Champions League

    CAF Champions League

    Copa Libertadores

    Copa Sudamericana

    Recopa

    Royal League

    Квалификация в кубки: OFC, AFC, CONCACAF, CSF, CAF и UEFA со всеми раундами и командами

     

    да,неплохо.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..