Перейти до змісту
  • Життя міста
  • О том как я обожаю Броварских ментов


    Рекомендовані повідомлення

    когда-то забрали за то, шо "пил пивас", хотя я его даже не успел открыть))))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    то все хня. я когда-то в обезьяннике сидел за то что громко смеялся возле спара)

     

    в бобике курить то ваще наглость

     

    да, они потом пожаловались на меня, что я в ихнем бобике курил)) эх, весело 

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    кстати, надо бы реформу до конца довести, а то менты, менты

    уже ведь полиция, надо копов как-то назвать по-нашему

    Всегда называю мусорами, название самое подходящее. 

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    кстати, надо бы реформу до конца довести, а то менты, менты

    уже ведь полиция, надо копов как-то назвать по-нашему

    Пoлiцiрасти?

    Мафия,ты наш бог навеки...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    кстати, надо бы реформу до конца довести, а то менты, менты

    уже ведь полиция, надо копов как-то назвать по-нашему

    Всегда называю мусорами, название самое подходящее. 

     

    Один сказал и все за ним повторили ..... 

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    недавно стоим  с другом возле кулиничей что возле ощада. 3 часа ночи. пьем кохфэ. подтулюют менты. не представились ни причины наезда. позадавали стандартные вопросы про бухие и колющее-режущее и у****<br />и. что хотели так и не понятно было. но вопросов было штук 5. и между каждым минутная пуза, реально по минуте молчал и смотрел на нас. итого 5 фраз за 5 минут... друг предположил, что проверяли реакцию и поведение на пьянку/накурку. я предположил, что мало у нас в городе видеть машин грабят и сумки отбирают раз они столько времени не понятно зачем тратят.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А разве людей, которые воруют машины, не крышуют те самые органы ?)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А разве людей, которые воруют машины, не крышуют те самые органы ?)

     

    Не все так просто как тебе кажется. 

    Мафия,ты наш бог навеки...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    А разве людей, которые воруют машины, не крышуют те самые органы ?)

     

    Не все так просто как тебе кажется. 

     

    согласен. 

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    прошлым летом стал свидетелем как автомобиль ударил крылом пешехода

    примерно час ночи, пешеход выпимши, произошло во дворе Независимости,4, хонда на немаленькой скорости влетела в поворот во двор, среагировать водила не успевал никак, тем более в машине телки песни волали под магнитолу, я бы сказал что водила был не трезв, но хз, не видел. Так вот хонда ударила мужика крылом и свалила, мы с корешами проходили мимо, тож на веселе, решили позвонить 102, это был не разговор - шедевр, жаль  протупил на диктофон не записал, в общем описал ситуацию прошу прислать кого нибудь, в ответ а зачем? "вы номер запомнили"? "нет"  говорю, не успел да и ночь как бы... ответ "ну так а от нас вы чего хотите? номер не видели хонда - не примета, трупа нет нам там делать нечего" я офигел не то слово, начал его матом крыть а он в ответ "не ругайтесь а то щас к вам наряд пришлю" отвечаю: "ну не дебил ли ты? а я тебя о чем прошу?" просто нет слов, как к этим тварям обращаться? чем они могут помочь? у нескольких друзей квартиру обносили - результата 0. да и так по мелочи толку от них не видел. все на что они способны трусить бабло с аликов и наркош, и крышевать барыг дурью. Автору, судя по своему опыту, верю на 99% 

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 рік через...
    • 2 місяця через...

    "Чё-то я очкую" ©

     

     

     

     

    27 липня відбулося засідання регламентної комісії в рамках підготовки до 31-ї чергової сесії Броварської міської ради. Депутати розглянули 6 питань, серед яких головним було створення комунального підприємства “Муніципальна варта”.

    Питання про створення КП “Муніципальна варта”, можна вважати, було основним на засіданні. Ініціатор проекту, депутат Юрій Скотніков наголосив на кричущій криміногенній ситуації у місті, безпорадності поліції та навів у приклад інші міста України, де створені та функціонують подібні комунальні підприємства. Так, згідно пояснювальної записки до проекту рішення, КП “Муніципальна поліція” існує у Вінниці, річний обсяг витрат – 5 млн грн, кількість працівників – 37 осіб, а в Луцьку діє Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради, фінансування – 4 млн грн, штат – 35 осіб.

    Повноваження “охоронців від міськвиконкому”, згідно Статуту, дуже широкі.
    Зокрема, на дозвіл носити та застосовувати вогнепальну зброю працівниками КП, а також на те, що КП скидається на воєнізований підрозділ, формування яких заборонено, звернула увагу помічниця депутата Олена Слободяник. Юрій Скотніков назвав це “одруківкою” в тексті та запевнив, що малася на увазі травматична зброя, “гумостріл”. 

    Зрештою члени комісії проголосували рекомендувати на розгляд сесії проект рішення з виправленням неточностей: 2 за, 1 утримався. Проект розглядатиме також комунальна комісія на засіданні 31 липня.

    Статут, кому интересно.

    Немного повыдёргивал:
     

    http://s018.radikal.ru/i511/1707/ae/04b41608a09b.png
     
     
     
     
    http://s019.radikal.ru/i630/1707/84/cc73b793026e.png
     
     
     
     
    http://s011.radikal.ru/i317/1707/e2/011f763dd301.png
     
     
     
     
    http://s018.radikal.ru/i525/1707/cc/e7e27bd5236b.png
     
     
     
     
    http://s019.radikal.ru/i614/1707/62/6f92abfe82ee.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    КП “Муніципальна поліція” існує у Вінниці, річний обсяг витрат – 5 млн грн, кількість працівників – 37 осіб, а в Луцьку діє Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради, фінансування – 4 млн грн, штат – 35 осіб.

     

     

     

    Та не волнуйтесь. Это всё лишь для того же самого....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    КП “Муніципальна поліція” існує у Вінниці, річний обсяг витрат – 5 млн грн, кількість працівників – 37 осіб, а в Луцьку діє Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради, фінансування – 4 млн грн, штат – 35 осіб.

     

    Та не волнуйтесь. Это всё лишь для того же самого....

    для банального распила слишком крутые полномочия

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Пару десятков хлопцев для поддержки нашей светлой власти и иже с ними (личная армия ) прям и не подкопаться <_<

    http://nick-name.ru/forum/.gif
    Ремонт ноутбуков

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..