Перейти до змісту
  • Internet
  • Ukrpays


    Kukufs

    Рекомендовані повідомлення

    Хтось вже оплатив інтренет за допомогою платіжної картки? Хотів поповнити собі рахунок, але чому не хоче. Так цікавить чи це Ukrpays там підвис чи у БП з ними може якісь проблеми? Минулі місяці все чудово приймало. З.ЬІ. зараз в мінусах сижу, добре хоч в офісі дали доступ до інету, але не люблю заборгованості, хотів заплатити, а не можу. Чи картку купить, хм?))

     

    http://img.brovary.net/pic_s/e244f1f32652ecddaec4e17cf74be68a.jpg

     

    Це "подождите" вже з 9:00. Вже з києва приїхав, а все щось не робить

    Змінено користувачем Mamonb
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я тоже сегодня обломался... Пошел в Терминал купить карточку - а там осталась последняя только на 50грн...

    Через визу оплатить не вышло тоже.

    К тому же оплата через webmoney не работает с переходом на новый тип подключения ( тупо не подключается webmoney keeper), хотя на ukrpays заходит нормально. Пришлось ставить жлоб тариф за 40 грн, чтобы тупо подключить оплату через webmoney. Но и тут загвоздка - тариф назад на "нормальный" поменять нельзя потому что функция смены работает раз в сутки....

    Непорядок.

    Змінено користувачем padavan
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хтось вже оплатив інтренет за допомогою платіжної картки? Хотів поповнити собі рахунок, але чому не хоче. Так цікавить чи це Ukrpays там підвис чи у БП з ними може якісь проблеми? Минулі місяці все чудово приймало. З.ЬІ. зараз в мінусах сижу, добре хоч в офісі дали доступ до інету, але не люблю заборгованості, хотів заплатити, а не можу. Чи картку купить, хм?))

     

    http://img.brovary.net/pic_s/e244f1f32652ecddaec4e17cf74be68a.jpg

     

    Це "подождите" вже з 9:00. Вже з києва приїхав, а все щось не робить

    ммм....а каким способом пытаешься пополнить?? Пробовал только-что виза ПБ и вебмани...все нормально.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нада заранее думать про оплату инета..заплатил 2 дня назад с мастеркард(или как оно) и все ок...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну, насколько я помню - раньше оплата работала и без интернета
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Через визу оплатить не вышло тоже.

    К тому же оплата через webmoney не работает с переходом на новый тип подключения ( тупо не подключается webmoney keeper), хотя на ukrpays заходит нормально.

    ну, насколько я помню - раньше оплата работала и без интернета

    новый тип подключения тут не причем...проблема заключается в том...что ukrpays не дали нам все ай-пи адреса...вернее дали только IP своего сайта...не подумав что переадресация пойдет дальше...поэтому эти услуги без интернета и не доступны...сейчас ждем от них остальные IP.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ммм....а каким способом пытаешься пополнить?? Пробовал только-что виза ПБ и вебмани...все нормально.

    хм, у мене віза від ПБ, не хоче приймати платіж. Та сам знаю, що раніше треба думати, сьогодні до 1 ночі сидів поки інет не потух, а тоді опача у вас немає коштів))

    Просто вилетіло з голови що 1 червня, голова іншшим забита, тому якось не згадав про число

    Змінено користувачем Mamonb
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..