Перейти до змісту
  • Авто/Мото
  • Медичні довідки для водіїв


    Рекомендовані повідомлення

    Таке питаннячко. Чи потрібно зараз возити з собою медичну довідку? Якщо так, то де можна її отримати, і скільки вона буде коштувати, яких врачів потрібно пройти?
    Всех благ!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Таке питаннячко. Чи потрібно зараз возити з собою медичну довідку? Якщо так, то де можна її отримати, і скільки вона буде коштувати, яких врачів потрібно пройти?

    ее отменили
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ее отменили

    Тобто можна не тратити гроші і час на цю справку???

    А то я тут знайшов інфу що її відмінили, але вирішив уточнити.

    http://mia.pl.ua/news/main/02-03-11-938

    Тут написано що вона не потрібна при проходженні ТО. А так коли зупинить даішник, він може попросити показати йому цю справку?

    Змінено користувачем Cj_Vad
    Всех благ!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тобто можна не тратити гроші і час на цю справку???

    А то я тут знайшов інфу що її відмінили, але вирішив уточнити.

    http://mia.pl.ua/news/main/02-03-11-938

    Тут написано що вона не потрібна при проходженні ТО. А так коли зупинить даішник, він може попросити показати йому цю справку?

    у тебя ее хоть раз спрашивали?))))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    у тебя ее хоть раз спрашивали?))))))

    Ні не запитували.

    Права я отримав ще у 2007 році, ну і там же коли отримуєш права то проходиш комісію. Тобто зараз на дворі 2011 рік, і я думаю що та справка вже давним давно просторочена. І я катався без неї все нормально, і навіть ніколи з собою її не возив, я про неї взагалі забувся. А тут недавно дядя напугав мене що як це я без неї їжджу, що мол коли зупинять можуть попросити пред'явити її. От я вирішив уточнити це питання. )))

    Всех благ!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    во первых ее отменили, во вторых если у тебя есть действующий талон ТО, то это подразумевает, что и справка у тебя тоже есть. но возить ее с собой и тем более предъявлять гайцу ты не обязан.

    шутник у тебя дядя))))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    во первых ее отменили, во вторых если у тебя есть действующий талон ТО, то это подразумевает, что и справка у тебя тоже есть. но возить ее с собой и тем более предъявлять гайцу ты не обязан.

    шутник у тебя дядя))))

    Дак я так зрозумів що зараз і при проходженні ТО вона не потрібна? (а то мені влітку потрібно буде проходити ТО). Змінено користувачем Cj_Vad
    Всех благ!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ее отменили

     

    А то я тут знайшов інфу що її відмінили

     

    во первых ее отменили

    Что непонятного.....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    підскажіть будь ласка, чув на Бажана десь є лікарня, де за годину роблять мед. довідку.

    Точну адресу, та суму ніхто не назве?

    Дякую.

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    підскажіть будь ласка, чув на Бажана десь є лікарня, де за годину роблять мед. довідку.

    Точну адресу, та суму ніхто не назве?

    Дякую.

    На улице Драйзера, 1(Троещина) за 40 минут другу сделали. Цена вопроса 170 гривень, в автошколах Броваров по 250. Если интересно, то пиши в ЛС, дам номер. Змінено користувачем Nikon
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Мед справку уже не требуют можете рослдабится, так же при прохождении то , дор збор уже не платится.

    реклама удалена администрацией

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..