Перейти до змісту
  • Microsoft Windows
  • Настройка D-link 300/nru


    Рекомендовані повідомлення

    Люди допоможіть налаштувати цей чудо пристрій в мене зараз будинок переводиться на новий тип підключення тому коли в налаштуваннях ровтера таме де ИНТЕРНЕТ ВЕРСИЯ 4 я клацаю отримувати пароль і т.д автоматом можу захоити тількі на портал а при налаштуванні вручну взагалі нічог непрацює!БУДУ ДУЖЕ вдячний за відповідь!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Еееееей люди допоможіть будь-ласка налаштував роутер мережа працює а інтернет ні в чому проблема?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мак адрес нада на роутере поменять.наверное.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мак адрес нада на роутере поменять.наверное.

    А як це зробить і де він взагалі знаходиться я телефонував в БП вони спитали про мак адресу це типу та шо знузу роутера ще пишеться?Якшо так то вони мені її змінили після цього при підкулюченні кабеля до пк інтернет непрацює так само як і на роутері!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Еееееей люди допоможіть будь-ласка налаштував роутер мережа працює а інтернет ні в чому проблема?

    перегрузи роутер, я поменял тебе мак

    "Software is like sex - it's better when it's free" © Linus Torvalds.

    Связь - она как воздух, пока не испортишь - никто не заметит

    Подумаешь.. я еще и на машинке вышивать умею.. крестиком )

     

    306192005.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Всім дякую за участь все налаштував все працює!!! Змінено користувачем Tayson
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..