Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • как зделать лудше


    Рекомендовані повідомлення

    хочу купить телефон ток незнаю какой лудше нокиа 5230 новый или нокиа 5800 б.у??((

    C.S 1.6 COOL

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хочу купить телефон ток незнаю какой лудше нокиа 5230 новый или нокиа 5800 б.у??((

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Лудше четай книги. Пока не поздно.

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Лудше четай книги. Пока не поздно.
    +1
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    5230 если новый....б\у есть б\у....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я лично геть не розумію як можно купувати хоч би що там не було беушне

    наведу приклад

    у мене е знайомий який продае таурег фольцваген машині пів року, як би так- вона новенька мало проїхала, але він купивши в салоні сів на необкатаний автомобіль і виришив провірити щож вона може тай дав їй газу скильки йде стільки й дае, тепер питання чому він продає новенький джип

    ость так і телефони і монітори тай все іньше.

    Змінено користувачем Puls
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    спс я решыл!

    C.S 1.6 COOL

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    шелудошный сок
    улыбка дочерей - всего дороже в мире
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    спс я решыл!

    Начни со "Старика Хоттабыча". Далеко пойдешь... )))

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хочу купить телефон ток незнаю какой лудше нокиа 5230 новый или нокиа 5800 б.у??((

    Лудше забудь про телефон и купЫ букварь :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бери 5800 в пдф скачаешь букварик))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я лично геть не розумію як можно купувати хоч би що там не було беушне

    наведу приклад

    у мене е знайомий який продае таурег фольцваген машині пів року, як би так- вона новенька мало проїхала, але він купивши в салоні сів на необкатаний автомобіль і виришив провірити щож вона може тай дав їй газу скильки йде стільки й дае, тепер питання чому він продає новенький джип

    ость так і телефони і монітори тай все іньше.

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    мда...... Ну с твоим другом всё понятно,...скікі пре,скікі жре...проще сказать тупость и не знание того,что такое техника (я о авто\мото) Жаль не того,кто потратил деньги(кто так поступает с техникой,тот не *умрёт* от *потери* денег),жаль двигатель,машину. А по поводу б\у,то ты ох как не прав. ЛуДше взять б\у японец(мото или авто) чем новьё китайское!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    мда...... Ну с твоим другом всё понятно,...скікі пре,скікі жре...проще сказать тупость и не знание того,что такое техника (я о авто\мото) Жаль не того,кто потратил деньги(кто так поступает с техникой,тот не *умрёт* от *потери* денег),жаль двигатель,машину. А по поводу б\у,то ты ох как не прав. ЛуДше взять б\у японец(мото или авто) чем новьё китайское!

    то я розповів різницю між беу, а не про китай краще брати чи ні, а за китай -звісно тут неможе бути й мови
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..