Перейти до змісту
  • ФОТО
  • ремонт старих фотоапаратів


    S-50B

    Рекомендовані повідомлення

    хто знає, чи є десь в броварах ремонтні майстерні в яких ремонтують старі фотоапарати?

    чи можливо у кого є Фед-3 неробочий, то я купив би за символічну плату. потрібна шестерня для механізму прийому плівки.

    буду вдячний за будь яку допомогу чи інформацію про ремонтні майстерні.

    Змінено користувачем S-50B
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У меня есть фед 3 а символичная плата это сколько?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...

    если честно то простыми словами шкурка вычинки не стоит..больше хобота и денег на ремонт чем стоимость его,да и просто удовольствия работы с этим апаратом..это факт.

    в городе не знаю,в киеве на арсенал ему дорога..но тебе там скажут тоже самое что и я...

    Змінено користувачем psycho

    Хочеш быть в плохих со мной детка?

    Я сломаю тебя как снег слабую ветку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    купив два феди неробочих на деталі за 30грн на аукро.

    тому...

    маю два феди 3-х в не зовсім робочому стані: одному треба шестерню вставити, іншому... просто розібрати і поправити шторку одну.

    ось так :)

    если честно то простыми словами шкурка вычинки не стоит..больше хобота и денег на ремонт чем стоимость его,да и просто удовольствия работы с этим апаратом..это факт.

    в городе не знаю,в киеве на арсенал ему дорога..но тебе там скажут тоже самое что и я...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    если честно то простыми словами шкурка вычинки не стоит..больше хобота и денег на ремонт чем стоимость его,да и просто удовольствия работы с этим апаратом..это факт.

    в городе не знаю,в киеве на арсенал ему дорога..но тебе там скажут тоже самое что и я...

    Поддерживаю.На Арсенале одни старики,которые уже ничего толком сделать не могут,а вот запороть окончательно могут на раз-два.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Поддерживаю.На Арсенале одни старики,которые уже ничего толком сделать не могут,а вот запороть окончательно могут на раз-два.

    не знаю как по поводу стариков не шарящих но я лично там чинила и тюнинговала много апаратов как среднеформатных так и гармошки..просто нужно знать нужного мастера.работают и радуюсь..

    по поводу феда то только разобрать его будет стоять минимум 50гр..есть ли смысл...?или сам поменяй всё...я так свой зорький перебрала по гайкам..починила)

    Змінено користувачем psycho

    Хочеш быть в плохих со мной детка?

    Я сломаю тебя как снег слабую ветку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    там шторка механізму фокусу покосилась.

    щоб її зробити, треба верх зняти.

    а його ох як нелегко зняти :unsure:

    ..а, что, сам то шторки поправить, никак? <_<

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..