Перейти до змісту
  • ХАРД
  • Хелп з Прінтером


    #AXEL#

    Рекомендовані повідомлення

    Знач так купив знайомий прінтер HP, заправив катриджі а софта кричить мол немає краски і звісно не друкує, як обнулити, поки до його дозвонитися не можу тому і модельку прінтера вказати не можу((( а нада позаріз зробити його!!!
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Если он в оригинальные картриджи налил просто краски то ниче не выйдет, потому что в новых картриджах стоят чипы не на количество краски, а на количество отпечатаных листов, чтобы не заправляли, а покупали новые... поэтому ему нужно купить СНПЧ... Змінено користувачем Stepashka
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1204921276/gallery_2248_27_31091.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Если он в оригинальные картриджи налил просто краски то ниче не выйдет, потому что в новых картриджах стоят чипы не на количество краски, а на количество отпечатаных листов, чтобы не заправляли, а покупали новые... поэтому ему нужно купить СНПЧ...

    тобто на СНПЧ воно обнулить??? справа в тому що в його 3 в 1, і навіть сканер непаше при цьому) хоча СНПЧ на 4 кольори, нелогічно, мо щось інше ще можиш порадить?
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Если стоят C9351A (#21), C8727A (#27), C8728A (#28), C6656A (#56), C6657A (#57), C6658A (#58), то можно обнулить память принтера. Это можно сделать последовательной заменой картриджей (принтер запоминает 3 последних картриджа), после чего снова поставить нужный. Или же заклееванием контактов на картридже. Как заклеивать написано тут. Сам пользуюсь этим способом. Всё отлично работает. Змінено користувачем Timonich17
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вігоднее купить китайские перезаправляемые картриджи, которыми я пользуюсь сам. В них свои чипы, которые сбрасываются путем последовательного извлечения и обратной установки картриджа, кроме того они приспособлены под заправку и с ними в разы меньше проблем чем с СНПЧ. никаких шлейфов с краской, никаких скотчей и заклеивания датчиков. Мне правда 4 новых картриджа обошлись в 30грн, но реальная их стоимость в магазинах около 150-200грн. Покупаются один раз и навсегда.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    2 Kif

    где можно купить, и на какие принтеры?)

    Вокруг меня одни ган*оны, а я - воздушный шарик.)

    мы уходим на небо по облакам...

    Мой рок-н-ролл это не цель, и даже не средство.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    2 Kif

    где можно купить, и на какие принтеры?)

    Я здесь покупал свой СНПЧ, работает на отлично, там и заправные картриджи тоже продают.

     

    http://www.avk-service.com.ua/

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Знач так купив знайомий прінтер HP, заправив катриджі а софта кричить мол немає краски і звісно не друкує, як обнулити, поки до його дозвонитися не можу тому і модельку прінтера вказати не можу((( а нада позаріз зробити його!!!

    HP - я користуюсь уже 6 років чорний кратридж в загалі витримував десь біля трьох років безліч заправок, кольоровий приходилось мінять раніше. За час експлуатації НР - головне в своїй практиці було не допускати рівень чорнила до стану показу лінійки самої програми, якщо це і сталось швиденько потрібно заправить картридж чорнилом послідовно перед встановкою картриджа заклеїти полосчкою ізоплівкою спочатку один контакт на картриджу (система виматюкається) витягнути заклеїти другий контакт (знов виматюкається) потім витягнути видалити з двух контактів ізоплівку і поставити на місце картридж і система побачить кратридж як новий рівень повний чорнилом!

    Якщо після ігнору не дозаправлять картридж тоді рівень чорнила падає і замикається контакт на чипі - після цього можна картридж викинути в вікно (тільки не на голову комусь жарт :D ) :blink: Заправляй не заправляй клей не клей діла не буде ніякого. Заправляти потрібно вчасно не чекати появи лінійки.

    Раніше купляв ліцензійни картриджи, потім купив не ліцензійни різниця була в ціні розумієте не ліцензійні дешевше і о чудо не ліцензійни виявились надійнішими і якіснішими! Спробуйте я вже це пройшов і сміло це підтверджую.

    З кольоровими потрібно більш бути акуратним щоб не дай Боже не переплутати вікна кольорових чорнил і мати три шприця під жовтий, червоний, синій не переливати через края щоб не попало в сусідню камеру іншого кольору.

    Ще одна важлива річ не пихати одразу після заправки картридж в принтер дати можливість в пластиковій коробочці часа два три стікти лишнє чорнило з соплів щоб потім не прийшлось розбирати принтер і промивати деталі і подушечки (фізично механічні вузли від лишки чорнила злипаються і механізм приклинює)....

    Дякую за увагу. Контакти я думаю ви знаєте які потрібно по чергово заклеювати... :P

    Змінено користувачем Niki

    AzovPort

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    с НР я думаю уже все ясно ... а с Canon`ом такая же история, как описано выше или есть свои нюансы?

    Вокруг меня одни ган*оны, а я - воздушный шарик.)

    мы уходим на небо по облакам...

    Мой рок-н-ролл это не цель, и даже не средство.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    С Кенонами и Эпсонами даже больше прокатывает вариант с перезаправляемыми картриджами =). Думаю на Петровке такого добра полно.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вігоднее купить китайские перезаправляемые картриджи, которыми я пользуюсь сам. В них свои чипы, которые сбрасываются путем последовательного извлечения и обратной установки картриджа, кроме того они приспособлены под заправку и с ними в разы меньше проблем чем с СНПЧ. никаких шлейфов с краской, никаких скотчей и заклеивания датчиков. Мне правда 4 новых картриджа обошлись в 30грн, но реальная их стоимость в магазинах около 150-200грн. Покупаются один раз и навсегда.

    а на такой есть перезаправляемые?

    http://market.yandex.ua/model.xml?hid=1386...83&clid=502

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а на такой есть перезаправляемые?

    http://market.yandex.ua/model.xml?hid=1386...83&clid=502

    Если верить интернету, то для такого принтера нету ни перезаправляемых картриджей ни СНПЧ.

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Если стоят C9351A (#21), C8727A (#27), C8728A (#28), C6656A (#56), C6657A (#57), C6658A (#58), то можно обнулить память принтера. Это можно сделать последовательной заменой картриджей (принтер запоминает 3 последних картриджа), после чего снова поставить нужный. Или же заклееванием контактов на картридже. Как заклеивать написано тут. Сам пользуюсь этим способом. Всё отлично работает.

    Скінь інфу плз!!! нету нема))) БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ)))
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Скінь інфу плз!!! нету нема))) БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ)))

    Змінено користувачем JB

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    Дякую)))!!!
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне брат поставил какието китайские катриджи ...

    это те, которые перезаправляемые?

     

    2 JB

    можешь скинуть инфу на Canon i350?

    Заранее спасибо)

    Вокруг меня одни ган*оны, а я - воздушный шарик.)

    мы уходим на небо по облакам...

    Мой рок-н-ролл это не цель, и даже не средство.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Перезаправляемые - прозрачные =)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мне брат поставил какието китайские катриджи ...

    это те, которые перезаправляемые?

     

    2 JB

    можешь скинуть инфу на Canon i350?

    Заранее спасибо)

    Особо ничего не нашол, но позвони по любому из этих номеров (044) 246-91-68 (044) 353-48-77 (097) 319-28-45 (063) 819-11-07, там я брал свою систему может у них и к твоему есть, но на их сайте СНПЧ к Canon i350 нету.

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Особо ничего не нашол, но позвони по любому из этих номеров (044) 246-91-68 (044) 353-48-77 (097) 319-28-45 (063) 819-11-07, там я брал свою систему может у них и к твоему есть, но на их сайте СНПЧ к Canon i350 нету.

    благодарю=)

    Вокруг меня одни ган*оны, а я - воздушный шарик.)

    мы уходим на небо по облакам...

    Мой рок-н-ролл это не цель, и даже не средство.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    такс... маєм модель HP2480 з 121 модельками катриджів, виявляється великою складністю знайти на його СНПЧ та ще й гарантію, що система бкде працювати, хто з даною моделлю стикався - прокоментуйте будь-ласочка)))

     

    п.с. Поради: купуй катриджі, купи інший прінтер і т.д. не приймаються)

    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    такс... маєм модель HP2480 з 121 модельками катриджів, виявляється великою складністю знайти на його СНПЧ та ще й гарантію, що система бкде працювати, хто з даною моделлю стикався - прокоментуйте будь-ласочка)))

     

    п.с. Поради: купуй катриджі, купи інший прінтер і т.д. не приймаються)

    Могу немного розачеровать, я просмотрел в инете на такую модель ничего не нашол, к тому же цены на СНПЧ к НР принтерам в районах 80 - 200 доларов (незнаю насколько это реально), но а если на них такая цена то реальней купить новый или старый принтер вместе с СНПЧ. Змінено користувачем JB

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    Товарищи,помогите!) Моя ненормальная кошка нарыла земли с цветка и она попала прям в принтер. Впоследствии принтер не работает,сильно гудит, скрипит,визжит, но не печатает...(( Epson Stylus C91. подскажите пожалуйста,где в Броварах можно отдать его в ремонт,но не по космическим ценам?? :unsure:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..