Перейти до змісту
  • Кіно
  • русские сериалы


    STARIONS

    Рекомендовані повідомлення

    • Відповідей 53
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Бригада это единственное нормальное что сняли русские производители,а эти все сериалы особенно *пушкарёва* так брет сумашедший!Она как была Некрасивой,так и осталась... <_<

    Я - бесконечно доброе, феноменально умное, чертовcки привлекательное, божественно красивое, кристально честное, беспрецедентно талантливое, экстра ординарное, гипер сексуальное, сказочно щедрое, супер активное и фантастически скромное создание!

    Я не можу говорити завжди те,що ти хочеш почути

    I open up my head

    Inside I find another person's mind

    I'm gonna take this chance I've got

    I run denying as we speak

    Hiding my face among the weak

    Some say their day is all away

    Into the wild

    I'm with a mission

    Over the hill

    Come here with me...(с)30 seconds to mars...

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j7016_1208111547.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Самі противні це всякі Волчици і тому подобні..

     

    ну я це також мала на увазі...

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1767_1203372249.jpg

    comedy club

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1767_1204733599.jpg

     

    Пильно дивиться лише серце. Найголовнішого очима не побачиш.

    Любити - це не означає дивитись один на одну, любити, це означає разом дивитись у одному напрямку.

    Ан.Екзюпері

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1767_1202840555.gif

    МЯяяяфффф=))))

    ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀

    ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а вас не достали эти русские тупые сериалы?

    помоему есче хуже, чем у бразильцев...

    Тянут серии до 1000

    запарили...

     

    Якщо можна було так я йіх убрав щоб не показували

    так куди не клацай рускій серіал уже запаріли

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193234158/gallery_1656_595_5119.png

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1177779670/gallery_1656_595_4318.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1184140786/gallery_1656_595_12318.png

     

     

    Сюди! А потом я в ответ!!!

     

     

    Робота форума.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Америка уже начала делать хорошие сериалы (Предел,Герои,БГ), а наши до этого не доросли вот и снимают дешёвое дерьмо...временно надеюсь, может и до них доползёт..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    було декілька гарних з т.з. технічно знятих:"не родись вродлива","Бідна Настя" ну і ще пару.Чому ж дешовка? Як для Росії,навіть непогано.(speciale for Юха-МЯУ) :) :) :D :twisted:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    було декілька гарних з т.з. технічно знятих:"не родись вродлива","Бідна Настя" ну і ще пару.Чому ж дешовка? Як для Росії,навіть непогано.(speciale for Юха-МЯУ) :) :) :D :twisted:

     

    а мені здається що ці серіали просто жахливі і ,,технічно" погано зняті..Ці два серіли можна було вмістити в двосерійний фільм.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а мені здається що ці серіали просто жахливі і ,,технічно" погано зняті..Ці два серіли можна було вмістити в двосерійний фільм.

     

    неправда.Назови мені аналоги закордонних,які були зняті краще?А?? Це ти Пушкарьову в двосерійний фільм зміщати хо???
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    неправда.Назови мені аналоги закордонних,які були зняті краще?А?? Це ти Пушкарьову в двосерійний фільм зміщати хо???

     

    Пушкарьову запрсто можна показати в двосерійному фільмі..А закордонні аналоги теж тупі.Вони такі самі.Подивись закордонну Няню чи Бетті дурнушка.Я один раз з цікавості подивилась.Там навіть фрази однакові слово в слово ..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Пушкарьову запрсто можна показати в двосерійному фільмі..А закордонні аналоги теж тупі.Вони такі самі.Подивись закордонну Няню чи Бетті дурнушка.Я один раз з цікавості подивилась.Там навіть фрази однакові слово в слово ..

     

    я некажу ,шо серіали класні,я кажу,шо в Росії такого рівня ще небуло , а те ,шо вони роблять дуже непогано,як на них
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    було декілька гарних з т.з. технічно знятих:"не родись вродлива","Бідна Настя" ну і ще пару.Чому ж дешовка? Як для Росії,навіть непогано.(speciale for Юха-МЯУ) :) :) :D :twisted:

     

    .. :lol: .. :lol: .. :lol: ..

    ...дякую...посміялась....вони технічно гарно зняті??....купка низькопробних декорацій...а-ля якийсь провінційний театрик....так..можливо в них вклали купу грошей...але дивитися ту байду було дуже неприємно....низькопробне мило..розраховане на домогосподарок..та неосвічених малолітніх деффачек..

     

     

    ...серіали які на мою думку варті уваги це "Штрафбат".."Дети Арбата"...та деякі короткометражні в цьому ж роді...вже не згадаю назв...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    .. :lol: .. :lol: .. :lol: ..

    ...дякую...посміялась....вони технічно гарно зняті??....купка низькопробних декорацій...а-ля якийсь провінційний театрик....так..можливо в них вклали купу грошей...але дивитися ту байду було дуже неприємно....низькопробне мило..розраховане на домогосподарок..та неосвічених малолітніх деффачек..

    ...серіали які на мою думку варті уваги це "Штрафбат".."Дети Арбата"...та деякі короткометражні в цьому ж роді...вже не згадаю назв...

     

    Так Діти Арбата гарний серіал.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    .. :lol: .. :lol: .. :lol: ..

    ...дякую...посміялась....вони технічно гарно зняті??....купка низькопробних декорацій...а-ля якийсь провінційний театрик....так..можливо в них вклали купу грошей...але дивитися ту байду було дуже неприємно....низькопробне мило..розраховане на домогосподарок..та неосвічених малолітніх деффачек..

    ...серіали які на мою думку варті уваги це "Штрафбат".."Дети Арбата"...та деякі короткометражні в цьому ж роді...вже не згадаю назв...

     

    на яку аудиторію вони були зняті неважливо,ми говоримо про ЯКІСТЬ(професійність камери,оператора,режисера,акторів,хоча за акторів мона посперечатись)Раз кажеш,шо дивитись було неприємно,чому дивилась???? :blink:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Люблю "Солдаты" =)) сериал без проблем, просто раслабиться и посмеяться =))

    <div>

    <div class="quotetop" style="cursor: pointer; color: #000000; font-size: 12px; font-family: Verdana, Tahoma, Helvetica, sans-serif; text-decoration: none" onclick="show_hide_text(this)">» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «</div>

    <div class="quotemain" style="display: none">

    <a href="http://www.lastfm.ru/user/Flashok/?chartstyle=modli" target="_blank">http://imagegen.last.fm/modli/recenttracks/Flashok.gif</a>

    </div>

    </div>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    на яку аудиторію вони були зняті неважливо,ми говоримо про ЯКІСТЬ(професійність камери,оператора,режисера,акторів,хоча за акторів мона посперечатись)Раз кажеш,шо дивитись було неприємно,чому дивилась???? :blink:

     

    І ми говоримо про якість..Якість ніяка.дешева гра акторів дуже награно не правдиво.А якість зйомки , нічим не відрізняється від інших серіалів.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У меня есть все серии "Пушкарёвой", "Бедной Насти" и Кармелиты - самых лучших сериалов всех времён и народов!!!!! Кому дать???

     

    З.Ы. Я знаю что, несмотря на ваши неодобрительные комменты, мне сейчас в ПМ начнут писать кучу требований выложить их в сеть. Так вот сразу предупреждаю, что я пошутил....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    І ми говоримо про якість..Якість ніяка.дешева гра акторів дуже награно не правдиво.А якість зйомки , нічим не відрізняється від інших серіалів.

     

    тоді всі серіали-**********(нажаль висловлюватись неможна) окі????????????
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    на яку аудиторію вони були зняті неважливо,ми говоримо про ЯКІСТЬ(професійність камери,оператора,режисера,акторів,хоча за акторів мона посперечатись)Раз кажеш,шо дивитись було неприємно,чому дивилась???? :blink:

     

    ..не блимай..я ніде не написала що їх дивилась...

    ..якість..матеріальна - це ніщо...у гарну обкладинку будь-що завернути можна...а в середині - гниль..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мене добивають усі серіали))наприклад солдати))спочатку було цікаво,але коли з)явився 10 сезон....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..не блимай..я ніде не написала що їх дивилась...

    ..якість..матеріальна - це ніщо...у гарну обкладинку будь-що завернути можна...а в середині - гниль..

     

    "але дивитися ту байду було дуже неприємно"- твої слова.Таки дивилась.Та ладно тобі,тут всі свої.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    "але дивитися ту байду було дуже неприємно"- твої слова.Таки дивилась.Та ладно тобі,тут всі свої.

     

    ....ага..дійсно таки...всі свої....нічого приховувати... :rolleyes:

     

    ..з.і.пишіть у пм....наявні всі серії "Бідної насті"...."Не родись красивой".моей прекрасной няни..ундины..нууу..і ще багато-багато чого.... ми з КІфом тут головні фанатики серіалів російських...а ти нас розсекретила...ех..мабуть кілера треба на тебе наслати...Падрееее..ти де???

    Змінено користувачем Kira
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ....ага..дійсно таки...всі свої....нічого приховувати... :rolleyes:

     

    ..з.і.пишіть у пм....наявні всі серії "Бідної насті"...."Не родись красивой".моей прекрасной няни..ундины..нууу..і ще багато-багато чого.... ми з КІфом тут головні фанатики серіалів російських...а ти нас розсекретила...ех..мабуть кілера треба на тебе наслати...Падрееее..ти де???

     

    Кіра ти відстала від життя .Ці серіали вже вийшли з моди..Краще нехай скинуть серії П*ять хвилин до метро..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кіра ти відстала від життя .Ці серіали вже вийшли з моди..Краще нехай скинуть серії П*ять хвилин до метро..

     

    ..уу...дійсно...але ж то класика!!!...

    ..з.і.чекайте через декілька днів викачаю вам і 5 хвилин до метро... :rolleyes:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..уу...дійсно...але ж то класика!!!...

    ..з.і.чекайте через декілька днів викачаю вам і 5 хвилин до метро... :rolleyes:

     

    мені зразу скажеш!!не можу дочекатись!! :P
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..