Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • Допоможіть. Телефон не вмикається.


    Рекомендовані повідомлення

    Знач було так: я вимкнув телефон, поміняв карточку, вставив акумулятор, натискаю на кнопку, а він не реагує...

    Потям я помітив, що коли я натискаю кнопку ввімкнення, то в ІЧ-порту мигає лампочка. (зазвичай вона мигає коли акумулятор розряджений)...Але акумулятор був повний (80%)...На зарядний пристрі не реагує, пр підключенні до копм`ютера через USB також не реагує...

    Телефон Sony Ericsson K 790i...

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Знач було так: я вимкнув телефон, поміняв карточку, вставив акумулятор, натискаю на кнопку, а він не реагує...

    Потям я помітив, що коли я натискаю кнопку ввімкнення, то в ІЧ-порту мигає лампочка. (зазвичай вона мигає коли акумулятор розряджений)...Але акумулятор був повний (80%)...На зарядний пристрі не реагує, пр підключенні до копм`ютера через USB також не реагує...

    Телефон Sony Ericsson K 790i...

    Скорее всего дело в прошивке, попробуй отнести в любой ремонт, пускай посмотрят, например на Лагуновой возле Базиса.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Скорее всего дело в прошивке, попробуй отнести в любой ремонт, пускай посмотрят, например на Лагуновой возле Базиса.

    Дякую. Блін, нести у ремонт, було на останньому місці...ризикну. :huh:

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..