Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Брейн-ринг “Закон і підліток” у Броварах


    Рекомендовані повідомлення

    Друзі, а хтось брав участь у цьому брейн-ринзі? Поділіться враженнями ;)

     

    Просто прочитала на одному з броварських сайтів, що проходило таке у Броварах, а я вперше про таке чую... :unsure:

     

    У броварській ЗОШ №9 відбувся міський брейн-ринг під назвою “Закон і підліток”. Це вже третій рік поспіль визначали серед школярів кращих знавців законодавства. А приурочений брейн-ринг був Дню юриста, який святкували напередодні. Організатори інтелектуальних змагань пропагували правові знання та намагалися сприяти всебічному розвитку учнів. Окрім просвітницької місії на брейн-ринг поклали ще й досить практичне завдання – профілактика правопорушень. Тож 11 команд з різних шкіл міста прибули на цю інтелектуальну гру, яка складалася з трьох етапів: загальної шкільної програми, правової тематики та конкурсу капітанів.

     

    Бурхливі обговорення та дебати відбувалися протягом всього брейн-рингу. Але незаперечну перемогу все-таки отримали вихованці ЗОШ №7 під цікавою назвою “Антинігелісти”. “Нігеліст, - як пояснили самі діти, - це людина, яка заперечує закон. А ми – антинігелісти.” Цим юним правознавцям був вручений перехідний кубок – цьогорічне нововведення від організаторів брейн-рингу. Дана команда-переможець представлятиме наше місто у відбірному турі, який відбудеться 16 жовтня у м. Переяславі-Хмельницькому.

     

    Нам вдалося поспілкуватися з керівником “Антинігелістів” Галиною Василівною Шанюк, викладачем права та історії. “Я вважаю своїм обов’язком, говорить вона, не тільки готувати команду до змагань, а якомога більше навчити дітей орієнтуватися у сучасному надзвичайно складному світі, навчитися захищати себе та допомагати іншим. Наша школа має давні традиції. Ми вже протягом 10 років набираємо спеціалізовані суспільно-гуманітарні (профільні) класи. Діти з 8 класу поглиблено вивчають правознавство. Цього року була зустріч нашого першого такого випуску. То з 31 учня колишнього спеціалізованого класу на сьогоднішній день 25 працюють юристами. Я дуже задоволена своїми вихованцями.”

     

    А кубок протягом року зберігатиметься у кабінеті директора броварської ЗОШ №7.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    в прошлом году проходил в 9 школе, я брал участие, сложного нету ничего
    =====================================
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    странно, всегда думала, что пишется "нигилист", а не "нигелист"
    "Кто не работает - тот не ест. Сам ищи себе пропитание. Я? Ко мне это не относится. Женщины благородны по праву рождения" (С)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    странно, всегда думала, что пишется "нигилист", а не "нигелист"

    может на украинский так переводится :mellow:
    Кто томим духовной жаждой, тот не жди любви сограждан (с) Игорь Губерман
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    может на украинский так переводится :mellow:

    Шутить изволите? Переводится "нігіліст". Просто либо ребята захотели выделиться, но не знали как, либо допустили ошибку, а руководитель не заметила, либо... ну вы поняли.

    Just when I thought I was out...they pulled me back in.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    с моего класса ребята победили B) а в Переяславе,заняли какое-то место в середине.

    Продажа лучших футбольных товаров марок adidas, joma, nike, puma и других, по доступным ценам.

     

    Подробнее:http://vkontakte.ru/football_products

     

    http://forum-lines.ru/rez/ab213871.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    когда нечего сказать, всегда можно придраться к грамматике)))))
    "Кто не работает - тот не ест. Сам ищи себе пропитание. Я? Ко мне это не относится. Женщины благородны по праву рождения" (С)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    когда нечего сказать, всегда можно придраться к грамматике)))))

    но они же постоянно провоцируют. нас без повода поворчать никогда не оставят)
    Кто томим духовной жаждой, тот не жди любви сограждан (с) Игорь Губерман
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я заходила туда на сайт (Варта) і там все нормально. Знизу підписали, що це була опечатка. Так що можна говорити про сам турнір, а не про граматику.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я заходила туда на сайт (Варта) і там все нормально. Знизу підписали, що це була опечатка. Так що можна говорити про сам турнір, а не про граматику.

    спасибо, капитан очевидность. уже всё нормально.
    Кто томим духовной жаждой, тот не жди любви сограждан (с) Игорь Губерман
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    “Нігеліст, - як пояснили самі діти, - це людина, яка заперечує закон. А ми – антинігелісти.”

    ващет нигилисты это люди которые подвергают сомнению все и вся, а не только какието там законы :)

    получаеццо, что антинигилисты это те кто верит всему что ни скажут... забавное название для команды интеллектуалоф :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Знаю цей турнір. Два роки назад наша команда зайняла друге місце. Там кумедний такий момент був. Коли команди вийшли на фінішну пряму, виникла суперечка щодо правильності відповіді на питання... Ведучі й журі самі не знали, яка відповідь правильна, тому зарахували бали обом командам. Таке.

     

    А взагалі, дивно, що у брейн-рингу по правознавству грають команди 11 класників. Позаяк, у більшості броварських школах право вивчається тільки у 9 класі. Звичайно, та ж 7 школа (моя рідна) має перевагу над суперниками, бо в ній діє суспільно-гуманітарний клас.

     

    В цілому ж, змагання зовсім не цікаві. Дітки ходять тікі раді "поржать" і подарунки отримати. Формат сам по собі порожняковий. А враховуючи ще й те, що його організовують люди з управління освіти, про цікавість і реальну корисність заходу - годі й говорити.

     

    До речі, про подарунки. На цьому ж брейн-ринзі управління нам підогнало призок... справжній магнітофон! Але, як виявилось, він не працював.

     

    Пройшло 2 роки. Може шось змінилось. Хоча, маючи цьогорічний досвід співпраці з управлінням освіти, я в це не вірю.

    У буття є три підстави - добро, краса і любов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..