Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.

    Рекомендовані повідомлення

    опа, брат по аватару :D
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    наруто ето не мультик
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Прысылайте картинки з мультфима Аруто

    1. не мульт а Аниме ...

     

    2. не картинки а Арт ...

     

    Ех раньше было Фан арта на тему наруто около 3-4 гб ... ))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    oscar краще виправ слово "мультфільми" на аніме... Поки сюди не збіглися всі сурові анімешники :ph34r:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да, он такой смешной

     

    Позволяете ящерикам овладевать вас?

     

     

     

     

     

     

    Чистая пиписька... и мытая пелотка... Означает здоровый секс (с) cuba77

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Наруто - аниме. Но оно такое попсовое (не в последнюю очередь благодаря Jetix), что как бэ аниме и не считается... Так, 220 и 110+ серий (из них мне были интересны только первых 60-70 и 12-13 соответственно) для школьников лет 13-15.

     

    Ваш суровый анимешник™.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Наруто - аниме. Но оно такое попсовое (не в последнюю очередь благодаря Jetix), что как бэ аниме и не считается... Так, 220 и 110+ серий (из них мне были интересны только первых 60-70 и 12-13 соответственно) для школьников лет 13-15.

     

    Ваш суровый анимешник™.

    Твоє ІМХО. Багато хто з ним би не погодився, у мене є знайомі 30-35 років - фани Наруто. Все залежить від смаків
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Украинская свадьба в стиле аниме Наруто!

    :D
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Наруто - аниме. Но оно такое попсовое (не в последнюю очередь благодаря Jetix), что как бэ аниме и не считается... Так, 220 и 110+ серий (из них мне были интересны только первых 60-70 и 12-13 соответственно) для школьников лет 13-15.

     

    Ваш суровый анимешник™.

    хотя мой старт "сурового анимешника" начался именно с Наруто, и я был в нёго просто влюблен, моя любовь таяла с каждым новым просмотрелёным аниме, поэтому я полностью тебя подержую))) на аниме давно забил, но мангу читаю регулярно)))

    Твоє ІМХО. Багато хто з ним би не погодився, у мене є знайомі 30-35 років - фани Наруто. Все залежить від смаків

    Походу твои знакомые больше ничё и не видели кроме Наруто))

     

    Люди не зациклюйтесь на одном Наруто, есть очень много лучшего аниме))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хотя мой старт "сурового анимешника" начался именно с Наруто, и я был в нёго просто влюблен, моя любовь таяла с каждым новым просмотрелёным аниме, поэтому я полностью тебя подержую))) на аниме давно забил, но мангу читаю регулярно)))

     

    Походу твои знакомые больше ничё и не видели кроме Наруто))

     

    Люди не зациклюйтесь на одном Наруто, есть очень много лучшего аниме))

    Вах. А в голову не приходила думка, що можна бути одночасно не тільки Наруто-фаном?

    З тим, що це не найкраще аніме, я однозначно погоджуюся, але й далеко не найгірше...

     

    До речі, тема створена для фанарту а не для холіварів ;)

    Змінено користувачем KoR1k
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..