Перейти до змісту
  • Покотушки
  • Авангардна велоекскурсія на День Броварів


    ALee

    Рекомендовані повідомлення

    Броварська молодіжна громадська орагнізація "АВАНГАРД плюс" на День Броварів, 19 вересня, організовує першу в історії міста велоекскурсію. Об'єкти досліджень - історичні та андеграундні місця, навколо яких зав'язана давня і сучасна історія Броварів.

     

    Маршрут включатиме такі місця:

     

    1. Розбомблений аеропорт (в районі Торгмаш) + кінний центр

    2. Залізничний вокзал

    3. Радіостанція (перша такого роду в СРСР)

    4. Районний будинок культури (колишній концтабір часів ВВВ) + музична репетиційна база

    5. БСШ №1 (місця розстрілу і концтабору в часи ВВВ)

    6. Парк «Приозерний» та момумент НКВДешникам

    7. Перші "багатоповерхівки" у Броварах + німецька конюшня (Розвилка)

    8. Міст на Торгмаші, під яким була найбільша «кримінальна розборка» Київщини часів 90-х, а також перший нічний клуб в місті (не зовсім легальний)

    9. Перший у Броварах музичний магазин (таке собі місце зборів міської музичної тусовки), вул. Незалежності

    10. Промзона.

    ЧАС І МІСЦЕ: збираємось о 12:00 на майданчику по вулиці Гагаріна поряд зі стадіоном "Спартак".

    Участь безкоштовна.

     

    При собі мати велосипед! ;)

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гражданє, я буду одним з екскурсоводів, і розповідатиму страшні і пізнавальні історії про броварський бандитизм часів 90-их, маючи інформацію, практично, з перших вуст. Так шо приєднуйтесь!

    І не тільки про бандитизм, шо найцікавіше!)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Скiльки буде тривати екскурсiя!!!
    BOMBING BOY
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дивлячись з якою швидкістю їхатимуть учасники. Розповіді біля чекпоінтів не займатимуть багато часу, так шо все залежить від швидкості
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дивлячись з якою швидкістю їхатимуть учасники. Розповіді біля чекпоінтів не займатимуть багато часу, так шо все залежить від швидкості

    А хоча б, приблизно? Бо Ваш захід трішки накладується на інший, і деякі розриваються у виборі:)

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А хоча б, приблизно? Бо Ваш захід трішки накладується на інший, і деякі розриваються у виборі:)

    Думаю, близько 3-ох годин. Проте, якщо хтось поспішатиме на захід, на його думку, важливіший і цікавіший - зможе без проблем відєднатись на будь-якому етапі екскурсії - ніхто ж нікого не триматиме!)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А хоча б, приблизно? Бо Ваш захід трішки накладується на інший, і деякі розриваються у виборі:)

    так-так ти правий!!!
    BOMBING BOY
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Думаю, близько 3-ох годин. Проте, якщо хтось поспішатиме на захід, на його думку, важливіший і цікавіший - зможе без проблем відєднатись на будь-якому етапі екскурсії - ніхто ж нікого не триматиме!)

    Дякую. Буду.

     

    так-так ти правий!!!

    :lol: Угу:) Змінено користувачем FLYTE_412

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Цитата(Drok (Bezcenzury) @ 18.9.2009, 22:44)

    Думаю, близько 3-ох годин. Проте, якщо хтось поспішатиме на захід, на його думку, важливіший і цікавіший - зможе без проблем відєднатись на будь-якому етапі екскурсії - ніхто ж нікого не триматиме!) Оооо так би вiдразу сказав би я теж пiдтянусь до вас!!!

    BOMBING BOY
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну да, хотілося б до 15-00 справитись, бо в оргів екскурсії теж є купа планів на цей чудовий день ;)
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    у мене велосипеда немає... шкода. історії дрока про бандюків я б послухала)

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Спасибо за экскурсию!
    Флюгер был приколочен наглухо и ветер обреченно дул в указанном направлении...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ага, і ми дякуємо всім, хто приїхав.

    Якщо вам цікаво, чим "Авангард Плюс" ще займається, заходьте до нас в групу ВКонтакті. Якщо у вас є якісь ідеї щодо громадсько-розважальних чи інших акцій - пишіть ;)

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..