Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • От любви до кохання


    Рекомендовані повідомлення

    от любви до кохання. есть у кого сериал?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    от любви до кохання. есть у кого сериал?

    у www.google.com.ua є

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    у www.google.com.ua є

    ок скажу по другому. Может ктото выкачать етот сериал, потому что у мя его будет долго качать. Или может быть у когото он есть на компе ?

     

    у www.google.com.ua є

    я вижу ты умом блеснул ? )
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Боже, а чем тебя не устривает торрент-трекеры интернета?!!?!?!?!?!? :blink: а если жаба давит тариф брать толковый, а не калл ТО найди этот сериал и дай прямую сылку для скачки на http://torrent.brovary.net/query.php Змінено користувачем Angel9
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ок скажу по другому. Может ктото выкачать етот сериал, потому что у мя его будет долго качать. Или может быть у когото он есть на компе ?

     

     

    я вижу ты умом блеснул ? )

    а то-о-о-о. ПРОСТО ПИСАТЬ НА ФОРУМІ ЗАЛИЙТЕ, коли є трекер і там попросить можна

    З.ЬІ. і ще було написано у кого є, я дав відповідь де є)))

    Змінено користувачем Mamonb
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а то-о-о-о. ПРОСТО ПИСАТЬ НА ФОРУМІ ЗАЛИЙТЕ, коли є трекер і там попросить можна

    З.ЬІ. і ще було написано у кого є, я дав відповідь де є)))

    я не сижу напостой дома за компомп, захожу в инет редко. в компах особо не шарю, потому что больше интересует реал. того и не ставлю дорогой тариф,и не шарю в етих форумах

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..