Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • Водій Пелиха здався міліції


    Рекомендовані повідомлення

    Водій, що сидів за кермом Honda Accord і що потрапив в аварію, в результаті якої загинув відомий журналіст Ігор Пелих, з’явився в міліцію, пише «Газета по-киевски».

    Начальник прес-служби ГУ МВС Києва Володимир Поліщук повідомив виданню, що водій прийшов в Голосіївський райвідділ за декілька годин до оголошення його в розшук.

    «Співробітники міліції збиралися вчора звертатися в Шевченківський райсуд, щоб за його санкцією офіційно оголосити цього водія в розшук, оскільки за місцем проживання він не з’являвся, а його телефон був відключений.

    Але вчора у другій половині дня Кириллов несподівано прийшов у Голосіївський райвідділ міліції з адвокатом. Розповідати що-небудь про аварію він відмовився, пославшись на 63-ю статтю Конституції. Згідно зі ст. 115 КПК, його затримають на 72 години - він утримуватиметься в палаті лікарні швидкої допомоги під міліцейською охороною. Оперативники, які бачили водія, відзначають, що у нього скальпована рана на голові і потрібне лікування в стаціонарі», - повідомив Поліщук.

    Видання пише також, про те, що Кириллов виправдовувався, що не пішов у міліцію через погане самопочуття - лежав у приватній клініці в іншому місті. Зараз правоохоронці з’ясовують, чому лікарі цієї установи не повідомили в «органи» про такого хворого.

    Якщо доведуть, що Кириллов винен в аварії, то за ст.286 ч. 3 КК, що передбачає покарання за смерть двох і більше чоловік, йому загрожує від 5 до 10 років в’язниці.

    Нагадаємо, що 8-го травня в результаті аварії в Києві на проспекті Перемоги загинув відомий тележурналіст Ігор Пелих.

    Олег Кириллов разом з Ігорем Пелихом володіли продюсерською компанією «Роги і копита». Змінено користувачем BAD BOY

    AzzY> ща фразу вычитал великолепную AzzY> типа, от клиента претензия AzzY> "Два клика это много, оптимизируйте."

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Познавательно

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Во человек! Я думала такие уже вымерли...
    НЕ говорите,что мне делать и я не скажу куда вам идти!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Во человек! Я думала такие уже вымерли...

     

    о да. которые нарушают правила и убивают людей
    "Кто не работает - тот не ест. Сам ищи себе пропитание. Я? Ко мне это не относится. Женщины благородны по праву рождения" (С)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Блин,ты бы еще создал тему что бомж Петро пришел с повинной за украденую палку колбасы в мясном ларке!!!

    БРЕД!Кому ето интересно ппц.Игоря,да жаль но не более,зачем стоко внимания уделять ,таких ситуацый сотни происходит каждый божий день!

    ЖИВИ КРАСИВО-УМРИ ДОСТОЙНО!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1187979416/gallery_1710_946_4742.jpg

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1187793112/gallery_4591_27_9226.jpg

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1154537774/gallery_174_6_931.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну что за народ??

    если тебе не интересно - не лезь сюда и не комментируй.

    обойди стороной.

    мне лично было интересно почитать...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Жаль Игоря. земля пухом..

    Водителя немного тож жаль... нада было поранше прийти

    Не трудно умереть за друга, трудно найти друга за которого стоит умереть.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Жаль Игоря. земля пухом..

    Водителя немного тож жаль... нада было поранше прийти

     

    За что ты жалеешь водителя, он был пьяный в дупель, вот потому и не явился вовремя пока не прохмелел, а теперь его папинька, который имеет свою адвокатскую контору, хочет сделать водителя фольксвагена виноватым, что бы снять обвинения со своего сыночка. Я лично знаком с водителем фольксвагена, это нормальный парень с Красиловки, учитель информатики, музыкант, ехал себе тихонько и никого не трогал а тут на скорости 140 ему в бочину влетает хонда. Результат вам известен. Не все так просто в этом мире.

    Здохну, але життя проживу до кінца...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    За что ты жалеешь водителя, он был пьяный в дупель, вот потому и не явился вовремя пока не прохмелел, а теперь его папинька, который имеет свою адвокатскую контору, хочет сделать водителя фольксвагена виноватым, что бы снять обвинения со своего сыночка. Я лично знаком с водителем фольксвагена, это нормальный парень с Красиловки, учитель информатики, музыкант, ехал себе тихонько и никого не трогал а тут на скорости 140 ему в бочину влетает хонда. Результат вам известен. Не все так просто в этом мире.

     

    Та одно то что сразу приплелся с адвокатом,обо всем сразу говорит)Пересидел,сабака...

    Не удивлюсь что еще и фольц виноватым окажется....

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та одно то что сразу приплелся с адвокатом,обо всем сразу говорит)Пересидел,сабака...

    Не удивлюсь что еще и фольц виноватым окажется....

    я знаю водилу Фольца. даже моб. у меня его есть :cool:

    посмотри куда был ударен пассат и откуда ехала аккорд. фольц невиноват :dntknw00:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я знаю водилу Фольца. даже моб. у меня его есть :cool:

    посмотри куда был ударен пассат и откуда ехала аккорд. фольц невиноват :dntknw00:

     

    я с сарказмом заметил,перечитай)))

    В нашем суде возможно все,переведу)

    Змінено користувачем V.To$

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я с сарказмом заметил,перечитай)))

    В нашем суде возможно все,переведу)

    я понял. но спорами кто прав и виноват не вернуть человека, согласись :sad:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я понял. но спорами кто прав и виноват не вернуть человека, согласись :sad:

     

    Та перестань.Понятно что жалко,но я считаю сильно раздули эту тему,в Контактах уже акаунты с его именем и фамилией появились...это бред,сейчас много людей умирает,так то мишура значит...Вчера он умер "Мюнхаузен",Актер Олег Янковский,так он хуже что ли?Я рос на нем,а не на Пелыхе...А смерть Пелиха просто раскрутили...незачем это было делать...я представляю как его родственикам,везде и на каждом шагу напоминание...даже здесь...оставьте вы эту историю в покое,имейте совесть,никому уже не нужны ваши "земля пухом"...

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..