Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Вбили працівника "5 каналу".


    Рекомендовані повідомлення

    Прокуратура вже порушила справу

     

     

    Президент України Віктор Ющенко заслухав інформацію генерального прокурора Олександра Медведька та міністра внутрішніх справ Юрія Луценка щодо сьогоднішнього вбивства співробітника «5 каналу» Євгена Опанасюка.

     

    Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

     

    За інформацією О. Медведька прокуратура Шевченківського району Києва вже порушила кримінальну справу за статтею «навмисне вбивство».

     

    Зі свого боку, Ю. Луценко зазначив, що у міліції є чітка робоча версія вбивства на грунті неприязних стосунків.

     

    Президент попросив силовиків якомога швидше розкрити цей злочин і знайти убивць журналіста.

     

     

    Ющенко скликає силовиків

     

    У зв’язку з убивством програмного редактора «5 каналу» Президент України Віктор Ющенко терміново викликав до себе генерального прокурора Олександра Медведька, міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та голову Служби безпеки Ігоря Дріжчаного.

     

    Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

     

    У Києві вбили працівника "5 каналу"

     

    Сімома ножовими пораненнями убили сьогодні вдень співробітника "5 каналу". Це працівник програмної служби - Євген Опанасюк. Трагедія сталася о 14 годині у Київському національному економічному університеті, повідомляє "5 канал".

     

    Слідчі не розголошують подробиць слідства, проте за неофіційною інформацією трагедія сталася у другому навчальному корпусі ВУЗу, нападником був однокурсник Євгена. Особу убивці встановлено, проте не затримано. Триває слідство.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    оце так..чому ж так..цікаво дізнатися подробиці..і чому цього однокурсника не затримали..невже не було свідків 0_о
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Небезпечно жити в цьому світі. :(

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :mellow: Жах Змінено користувачем Цемчик
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да........спокойной жизни в нашей стране некогда не будет...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вот так вот, жизнь журналиста опасна, бррр....жутко как-то
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ужасный мир,ужасные события....
    http://uawow.com/userbar/Coruptor.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Афигеть! Это ж в моем корпусе!

    бляха-муха, мне туда завтра на пары.... я в ужасе.....

     

    дайте ссылки,я не верю. этого не может быть. А если я его знала? А? Капец...

    фотки есть? Может это не мой универ?

    Змінено користувачем MarySan
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Афигеть! Это ж в моем корпусе!

    бляха-муха, мне туда завтра на пары.... я в ужасе.....

     

    дайте ссылки,я не верю. этого не может быть. А если я его знала? А? Капец...

    фотки есть? Может это не мой универ?

     

    страшно...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Семью ножевыми ранениями сегодня днем убили работника "5 канала". Это работник програмной службы - Евгений Опанасюка. Трагедия случилась в 14 часов в Киевском национальном экономическом университете

    ппс ого, ти шо убили, ну нічого собі! Що реально? йопрст...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Афигеть! Это ж в моем корпусе!

    бляха-муха, мне туда завтра на пары.... я в ужасе.....

     

    дайте ссылки,я не верю. этого не может быть. А если я его знала? А? Капец...

    фотки есть? Может это не мой универ?

     

    Это и в моем корпусе.. Тихий ужас.. А завтра тоже поеду туда на пары.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а що з кожним з нас може завтра статися... :unsure:
    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Афигеть! Это ж в моем корпусе!

    бляха-муха, мне туда завтра на пары.... я в ужасе.....

     

    дайте ссылки,я не верю. этого не может быть. А если я его знала? А? Капец...

    фотки есть? Может это не мой универ?

     

    так це ж журналіста вбили
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да не мир жестокий,а обыкновенный бардак в державе,полный завал всего.Беспредел.Менты,прокуратура-все продажные,и никакими высокими зарплатами это явление не искоренить.Такова наша действительность -все ради денег.Святого ничего нет.И если журналиста грохнули -значит было за что,ведь убить человека непросто,должны быть веские причины или материальный интерес
    Лучше меня не злить!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да не мир жестокий,а обыкновенный бардак в державе,полный завал всего.Беспредел.Менты,прокуратура-все продажные,и никакими высокими зарплатами это явление не искоренить.Такова наша действительность -все ради денег.Святого ничего нет.И если журналиста грохнули -значит было за что,ведь убить человека непросто,должны быть веские причины или материальный интерес

     

    причем заметь где убили...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а що з кожним з нас може завтра статися... :unsure:

     

    А лучше не думать, так проще!

    http://www.weblancer.net/users/shrikes/

    - мое портфолио

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    UPD

    Затримали двох підозрюваних у скоєнні вбивства спіробітника "5 каналу" (доповнено)

     

    За інформацією "5 каналу", правоохоронці затримали двох підозрюваних у скоєнні вбивства спіробітника "5 каналу" Євгена Опанасюка. Прокуратура Шевченківського району вже порушила справу за статтею "зумисне вбивство".

    Обидва затримані 1982-го року народження. Злочинців затримали у Броварах - за місцем проживання через 4 години після скоєння злочину.

     

    За словами одного із затриманих, Євген вчився разом з ним на юридичному факультеті Національного економічного університету і кілька місяців тому підозрюваний мав конфлікт з Євгеном.

     

    Узявши свого товариша, який раніше займався боксом, одногрупник Опанасюка чекав його у вестибюлі університету. За даними міліції, щойно Євген з'явився, підозрювані підійшли до нього і почали бити. Під час драки студент університету і наніс 7 ножових поранень.

     

    Прокуратура Шевченківського району вже порушила справу за статтею "зумисне вбивство".

     

    © http://5tv.com.ua/newsline/231/0/31722/

     

    Офигеть.. а я по этому вестибюлю в 14-20 шел домой..

    Обратите внимание на место, где задержали убийц

    Змінено користувачем Dronskiy
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Интересно, а за что его убили, какие мотивы? Змінено користувачем Viktoria
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    кілька місяців тому підозрюваний мав конфлікт з Євгеном.

    чітка робоча версія вбивства на грунті неприязних стосунків.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Афигеть! Это ж в моем корпусе!

    бляха-муха, мне туда завтра на пары.... я в ужасе.....

     

    дайте ссылки,я не верю. этого не может быть. А если я его знала? А? Капец...

    фотки есть? Может это не мой универ?

     

     

    Я в шоці !!!І це в той університет де я навчаюсь!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..