Перейти до змісту
  • Покотушки
  • Велоколонна Бровары РЕГИСТРАЦИЯ


    Рекомендовані повідомлення

    все хоть вернулись ?

     

     

    гм, надеюсь да, дтп вроде небыло...

     

    Те кто ехал назад с Владимиром (wind34) до ст. центра доехали нормально, обменявшись номерами и попрощавшись розъехались кто куда: часть на центре, ктото на порошинке повернул, а я и еще пару чел розъехались на Короленка))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    гм, надеюсь да, дтп вроде небыло...

     

    Те кто ехал назад с Владимиром (wind34) до ст. центра доехали нормально, обменявшись номерами и попрощавшись розъехались кто куда: часть на центре, ктото на порошинке повернул, а я и еще пару чел розъехались на Короленка))

     

    Все було кул!!! Накінець то я цього року пез торкання до землі піднявся до арки :cool: А як я суперово з`їхав з неї :laugh: адреналінчик. Супер!!!

    Якщо ви та десь відкрито збираєтесь їхати то відписуйи

    тесь тут, я по можливості поїду, і гадаю тут також немало бажаючих покататись.

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Все було кул!!! Накінець то я цього року пез торкання до землі піднявся до арки :cool: А як я суперово з`їхав з неї :laugh: адреналінчик. Супер!!!

    Якщо ви та десь відкрито збираєтесь їхати то відписуйи

    тесь тут, я по можливості поїду, і гадаю тут також немало бажаючих покататись.

     

    Дак и ты не забывай приглашать. мне былоб приятнее кататься организованной колоной чем просто с друзьями ганять))))

     

    З.Ы. а ты с какой колоной на Киев ехал? какой у тебя вел/в чем был одет? (прост я еще никого не знаю, и по нику не могу узнать кто есть кто) ты случайно не в зеленой бандане был с наушниками "порта про"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    З.Ы. а ты с какой колоной на Киев ехал? какой у тебя вел/в чем был одет? (прост я еще никого не знаю, и по нику не могу узнать кто есть кто) ты случайно не в зеленой бандане был с наушниками "порта про"

    нет, он ездил на Аисте черного цвета :smile:

    We are the products of the created circumstances


    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нет, он ездил на Аисте черного цвета :smile:

     

    Доречі, я жодного Аіста не побачив, ні такого як у мене, ні навіть 20" (). От незнаю, може просто непобачив, але я пильно стежив - небуло :biggrin:

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Залейте фотки кто делал. (Я на велодне был на синем GT, отстал на Лесной чтоб товарища до Броваров дотянуть на красном виллере :angry: )
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Всем спасибо за покатушку.

    скидывайте ссылки в эту тему с фотками

    Война в крови у каждого мужчины так же как материнство в крови у каждой женщины ©
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Трошки фоток у мене є, правда недуже вдалі:) Ви не позували:)

     

    МИ

     

     

     

     

    Ну а це загалом

     

     

     

    Змінено користувачем FLYTE_412

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Доречі, я жодного Аіста не побачив, ні такого як у мене, ні навіть 20" (). От незнаю, може просто непобачив, але я пильно стежив - небуло :biggrin:

    А я помню что был какойто маленький черный велик, правда не Аист =)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Трошки фоток у мене є, правда недуже вдалі:) Ви не позували:)

     

     

    У меня тоже есть пару фоток, ща выложу..

     

     

    Зы давайте вконтакте отмечать на фотках, там с этим както удобнее..... Заодно и создадим мини базу друзей с покатушек, как идея а?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вот пару нормальных фоток нашел. (там кстати и велик тот что на Аист похож есть=)))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вот пару нормальных фоток нашел. (там кстати и велик тот что на Аист похож есть=)))

    Де? Де там велосипед схожий на Аіст??? :blink: :blink: :blink:

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Де? Де там велосипед схожий на Аіст??? :blink: :blink: :blink:

    да вон черный на второй фотке паренек стоит (в зелёной футболке и с черным платком на шее), вот его велик вроде на аист похож )))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да вон черный на второй фотке паренек стоит (в зелёной футболке и с черным платком на шее), вот его велик вроде на аист похож )))

    Так то я :lol: :lol: :lol:

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дякую тим, хто все ж наважився і поїхав в Київ. Я ні на хвилину не пожалкував про це. Вибачаюсь за те, що довго не викладав фотки. Думаю багато хто знайшов себе в численних галереях, які викладали велосипедисти в гілці велофоруму Фотки з Велодня (зокрема майже всі "наші" потрапили на фото до Mir-a).

     

    Ну а тепер кілька фоток з мойого фотоапарату:

    1. В очікуванні 2-ої колони

     

     

     

    Хмарки, які потім таки "підмочили" нас

     

     

     

    2. Перед стартом під Аркою

     

     

     

     

    3. Після урочистого проїзду по Хрещатику

     

     

     

     

     

    4. Прайд кастомів

     

     

     

    5. Перед виїздом додому

     

     

     

     

    Вибачаюсь за хаотичне розташування фоток на сторінці - не зміг побороти :-)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так то я :lol: :lol: :lol:

    надо же! хе хе, а я то пытаюсь комуто розказать про Аист :D

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..