Перейти до змісту
  • Авто/Мото
  • Автоподставы на дороге


    Рекомендовані повідомлення

    http://repka.tv/video/19422/

     

    поучительно, смотреть всем!!!

    Змінено користувачем AlGor

    Здохну, але життя проживу до кінца...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    познавательно :) спс, автору зачот.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У нас то же самое, только не бутылками кидаются, а тупо реально подставляются.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Во дают, надо взять на заметку, не знал что у нас есть такое...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У меня была похожая ситуация. Остановил машину, и "вызвал" милицию. они сели в свою машину и уехали.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я знаю в Броварах два человека которых хотели так развести прямо возле птицефабрики. Автолюбители, будьте бдительны!!!

    Здохну, але життя проживу до кінца...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я знаю в Броварах два человека которых хотели так развести прямо возле птицефабрики. Автолюбители, будьте бдительны!!!

     

    а каким именно способом??? бросались под колеса? или говрили что ты мне шото там задел?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шановні автолюбителі і автопрофесіонали, зробіть собі страховку цивільної відповідальності (перед третіми особами). Якщо у вас є така страховка, викликайте ДАІ і аварійного комісара Вашої страхової компанії - "постраждалого" в ДТП як вітром здує!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а каким именно способом??? бросались под колеса? или говрили что ты мне шото там задел?

     

    Пластиковая бутылка и наждачка, прямо на против птицефабрики, пожилой мужчина, просто он не растерялся позвонил, пока приехали, их как ветром сдуло, а другого, моего знакомого папу развели, только деньгине успели забрать, сын вовремя приехал.

    Здохну, але життя проживу до кінца...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так, в такій ситуації легко розгубитися :sad: Навіть наше ДПС куплене...

    Будьте уважні!!!

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..