Перейти до змісту
  • Спорт
  • Формула 1


    Гість PLAYBOY

    Хто кого  

    39 проголосували

    1. 1. Хто переможе?

      • Шумахер
        26
      • Алонсо
        13


    Рекомендовані повідомлення

    Міка Хакінен мій улюблений пілот, жаль що він тільки 2 раза був чемпіоном.

     

    А у нього і шансів на третій титул було малувато. Гонщик він то непоганий, але постійно з Шумахером боровся, тому я його і недолюблюю. Я вболівав за Шумі з 93 здається, так що з Мікою ніяк...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 121
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    А у нього і шансів на третій титул було малувато. Гонщик він то непоганий, але постійно з Шумахером боровся, тому я його і недолюблюю. Я вболівав за Шумі з 93 здається, так що з Мікою ніяк...

     

    А я на Шумі переключився коли Міка пішов. Але він іще виступає кільки в гонках нищого класу ніє Ф1.

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А я на Шумі переключився коли Міка пішов. Але він іще виступає кільки в гонках нищого класу ніє Ф1.

     

    Міка зараз в ДТМ виступає. Заняв там шосте місце.

    А Шумі зараз на якійсь посаді у Ферарі, але не памятаю на якій.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нє не був. нажаль, а ти? В принципі Міку я не люблю, а чого не був уже не памятаю, давненьоко це було.

    Ти за Ферарі вболіваєш?

     

    да я вопсчето выше писал :D :D :D ....пошел на Мику в чясности из за того что: Ф-1 у нас первый раз!!!!да и есче такой знаменитый пилот!!!а что там было я тебе и предать не могу ,НО я те скажу просто СССССУУУУПППЕЕЕЕРРР ЗРЕЛИСЧЕ!!!!! было....(жалко ты не был ето ОДНОЗНАЧНО! :( ) но хотя ты должен знать что надежды на будуюсчее Ф-1 в Украине есть,хоть и маленькое но есть!ну с твоим уровнем болельсчика я думаю ты знаеш об чем я... :image011:

     

    Про то за кого я!!???...ну я думаю тебе не составит труда посмотреть на подпись и я думаю ты все ЗБАГНЕШ :) ( за етим человеком я долго наблюдал.....жаль что он....)

    ......быстрее только Михаель......

    ......а Бриджстоун выжыл Мишлен......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да я вопсчето выше писал :D :D :D ....пошел на Мику в чясности из за того что: Ф-1 у нас первый раз!!!!да и есче такой знаменитый пилот!!!а что там было я тебе и предать не могу ,НО я те скажу просто СССССУУУУПППЕЕЕЕРРР ЗРЕЛИСЧЕ!!!!! было....(жалко ты не был ето ОДНОЗНАЧНО! :( ) но хотя ты должен знать что надежды на будуюсчее Ф-1 в Украине есть,хоть и маленькое но есть!ну с твоим уровнем болельсчика я думаю ты знаеш об чем я... :image011:

     

    Про то за кого я!!???...ну я думаю тебе не составит труда посмотреть на подпись и я думаю ты все ЗБАГНЕШ :) ( за етим человеком я долго наблюдал.....жаль что он....)

     

    Да жаль... і Шумі і шо я не був там...

    За кого вболівати? Важко... більше 10ти років вболівав за нього...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да жаль... і Шумі і шо я не був там...

    За кого вболівати? Важко... більше 10ти років вболівав за нього...

     

    Я буду вболівати за Феліпе Масса напевно найперспективнішим і Девідом Кулхардом(шансів у ного мало) нейдосвідченішим.

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да жаль... і Шумі і шо я не був там...

    За кого вболівати? Важко... більше 10ти років вболівав за нього...

     

    ...да я даже не пойму тех людей которые обзываютса об Михаеле негативно ето...ето ВОПСЧЕ!!!!...

     

    А есче больше поражают те которые ну вопсче нечего не видели не шарят не знают а токо БОЛТАЮТ!!!

     

    НО что самое обидное в етом (прошлом сезоне) так ето то что сказал Флавио Бриаторе в сторону Михаеля,было ето на Монако(я думаю ты прекрасно слышал что ЕТО НАГЛЫЙ ТИП ГОВОРИЛ)если не то могу в личку дословно написать))я даже и не мог представить что такой человек как Флавио, который был для Михаеля *самым-самым* учителем в первые года его кареры,что он так научил-выучил его и дал насторой на будусчее которое в чясности из за етого стало таким Блестясчим....и в конце кареры так *облить помоями* Я ПРОСТО БЫЛ В ШОКЕ! Да и ето не единственый негатив в его сторону(чуть позже он тоже высказалса уже и насчет Михаеля и Фелипе).Етот человек просто сильно упал в моих глазах я его......

    ......быстрее только Михаель......

    ......а Бриджстоун выжыл Мишлен......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бріаторе в моїх очах і не підіймався ніколи. Він зарозумілий тип.

    До речі пиши в лічку бо я не памятаю шо він там говорив.

    Деякі люди просто не знають що скзати тому починають поливати грязюкою інших. Може Міхаель і не святий але все що на нього гнали більше схоже на звичайний чорний пі - ар. Нажаль деякі люди ніколи не научаться поважати інших... це вже тема для іншої розмови...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сезон дивився повністю. Щодо гуми то ти правий, але... Ферарі залишається з Бріджстоун, а іншим в них перевзуватися. Це мабуть плюс для Ферарі.

    Ти ще раз правий, що прогнозувати щось зараз не варто, але зимові тести мало що покажуть. І лише коли розпочнеться чемпіонат ми зможемо про щось говорити більш серьозно. Бо у Ф1 наскільки багато різних дрібниць, які можуть серьозно все змінити, що проблема будь - якою зних може зламати все.

    Ти написав ОПИТНИЙ. Вибач але скільки в Ф1 Ряйконе, а скільки Барікелло? Як Кімі може бути досвідченішим. А з приводу абсол. лідерства я б не був таким категоричним.

     

    За останні два сезони Барікелло не показував високих результатів,а якщо і показував то тільки в час свого перебування в ЧЕРВОНІЙ СТАЙНІ,з допомогою Шумі!!!Ти ніколи не помічав,що боліді Райконена була кнопка наз."Щадящий режим",и тому вона стримувала його,тай двигуни не зрівняються з ФЕРАРІ!!!Я впевнений,що Шумі розповів всі секркти майстерського вождіння Філіпу,а він в свою чергу поділиться знанням з Кімі!!!!Це буде перевершена пара!!!Я пам"ятаю ще 2 сезони назад хто такий був МАССА!!! B) Час покаже!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    За останні два сезони Барікелло не показував високих результатів,а якщо і показував то тільки в час свого перебування в ЧЕРВОНІЙ СТАЙНІ,з допомогою Шумі!!!Ти ніколи не помічав,що боліді Райконена була кнопка наз."Щадящий режим",и тому вона стримувала його,тай двигуни не зрівняються з ФЕРАРІ!!!Я впевнений,що Шумі розповів всі секркти майстерського вождіння Філіпу,а він в свою чергу поділиться знанням з Кімі!!!!Це буде перевершена пара!!!Я пам"ятаю ще 2 сезони назад хто такий був МАССА!!! B) Час покаже!!!!

     

    Так ця пара має стати суперовою, бо обидва ще досить молоді. Головне щоб команда після всих змін виступала на своєму високому рівні.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А, ну да...2 титула чемпиона Ф1 - это уже не показатель...И вообще, Алонсо наверное ездить не умеет...? Он уже свое доказал...Пусть он и не станет чемпионом в дальнейшем...Не каждый первый попавшийся становиться чемпионом Формулы 1...

     

    Тобі відомі факти про те,що мета Алонсо 3-чемпіонськи титули,я нет кажу що він зовсім темна пляма в формулі!!!Але зривнятися з чемпіонами такими як Жиль Вільнов,Шумі и т.д. йому не світить!!!!!!!!!! :lol:

     

    Так ця пара має стати суперовою, бо обидва ще досить молоді. Головне щоб команда після всих змін виступала на своєму високому рівні.

     

    This correctly!!! ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бріаторе в моїх очах і не підіймався ніколи. Він зарозумілий тип.

    До речі пиши в лічку бо я не памятаю шо він там говорив.

    Деякі люди просто не знають що скзати тому починають поливати грязюкою інших. Може Міхаель і не святий але все що на нього гнали більше схоже на звичайний чорний пі - ар. Нажаль деякі люди ніколи не научаться поважати інших... це вже тема для іншої розмови...

     

    Он начял бредить на Шумахера по той причины, что на последней части квалификации в Монако, Шумахер ехал свой последний зачетний круг и в перед последним поворотом болид Шумахера неизвесно почему понисло будто наехал на масло а коментаторы кричяли: ОШИБКА ПИЛОТА, и Шумахер в етом повороте виехал с траектории и так сказать препарковался возле обочины и милиметри оставались между анти крилом и стеной НЕ МЕШАЯ ОСТАЛЬНИМ ПИЛОТАМ! Буквально через 20сек проежяет Алонсо через етот же поворот и заканчивает круг не выигравая время Михаеля слова Бриаторе: "О Шумахер помешал, ЕТО ОН КАК ВСЕГДА В СВОЕМ СТИЛЕ!!!" И даже видно было что Алонсо етот поворот проехал без проблем! Шумахер ни как ни мог помешать остальним гонщикам проходить етот поворот!!! Но за репликой Бриаторе Шумахера оштрафовали на 10 мест. Я тоже был паражон! Ну какой бы учитель гнал бы такое на своего учиника?! :angry:

    FERRARI F60

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шумахер ни как ни мог помешать остальним гонщикам проходить етот поворот!!! Но за репликой Бриаторе Шумахера оштрафовали на 10 мест. Я тоже был паражон! Ну какой бы учитель гнал бы такое на своего учиника?!

    Ну а він гнав. Шумахер же його суперником був, але це ж було очевидно, що він нікому не заважав. Бріаторе, як Луческу в футболі просто знайшов козла отпущения. Бо нічого кращого не придумав. А от за шо Шумі на 10 позицій оштрафували, я не зрозумів.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Когда следушяя гонка ? а то я провтыкал последнюю :(

     

    В наступному сезоні...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В наступному сезоні...

     

    А следующий сезон когда начнётся?? :huh:
    йо
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тобі відомі факти про те,що мета Алонсо 3-чемпіонськи титули,я нет кажу що він зовсім темна пляма в формулі!!!Але зривнятися з чемпіонами такими як Жиль Вільнов,Шумі и т.д. йому не світить!!!!!!!!!! :lol:

    This correctly!!! ;)

     

    ой СОТРИТЕ зНАТОК.....НУ-НУ ЧЕ СКАЖЕШ!? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

    ......быстрее только Михаель......

    ......а Бриджстоун выжыл Мишлен......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ПОЛ ВАСЯ НЕ РОЗЧЕХЛЬОННИЙ ЙОГО СЛУХАТИ СЕБЕ НЕ ПОВАЖАТИ!!!!!! :twisted:

     

    НЕ СОРИ!!!!! :angry: :angry: :angry: Змінено користувачем ПОЛ

    ......быстрее только Михаель......

    ......а Бриджстоун выжыл Мишлен......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шуми уже не тот, воторой вариант!

    Игло в яйце..Яйцо в утке...Утка в зайце..Заяц в шоке :) (с).

     

    Детство - это когда видишь дорожный знак "vv^" и первая мысль: "Анималити Лю Кэнга". (с)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шуми уже не тот, воторой вариант!

     

    Всмысле!???....ты последную гонку ВИДЕЛ!?....а *второй вариант*-к чему!???

    ......быстрее только Михаель......

    ......а Бриджстоун выжыл Мишлен......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..