Перейти до змісту
  • Спорт у Броварах
  • Гильдия Броварских Волейболистов


    Рекомендовані повідомлення

    sla

    Вчитись можна і треба! Єдине, що за умови формування постійних команд і навіть часткової їх доукомплектації по ходу гри, деяким, особливо слабким новачкам, може не вистачити місця... а от щодо правил, а що заважає вчитись за правилами?

     

    Zhyrnalist

    Для того щоб руки стояли правильно, а м'яча гравці приймали частіше - треба вчитись... а вчитись, це не означає нехтувати правилами, а також лузкати на ігровому майданчику впродовж гри насіння та пити пиво, заважати одне одному зайвими розмовами, подовгу оскаржувати суддівські рішення, показуючи свій "характер" та подавати м'яча ногами так, що потім витрачається кілька хвилин, щоб його дістати... мова не йде про професійні тренування, просто йдеться про взаємоповагу та ефективне використання часу...

     

    В цілому...

    Щодо правил...

     

    ...а саме стосовно заступів та сітки... активний заступ - як на мене, це коли йде обопільна боротьба під сіткою з блокуваннями і ударом, або двома ударами, або при нападаючому ударі... так от, за моїми власними спостереженнями, активний заступ зазвичай супроводжується чималим торканням сітки, аж до того, що люди в неї просто влітають, нахиляють її тощо. Отже, по цьому можна і судити - є сильне торкання сітки (якщо десь випадково чиркануло, вважаю, це рахувати не варто) то і заступ варто рахувати, а якщо людина не торкаючись сітки приземлилась як слід, а однією ногою випадково зробила крок під сіткою на половину суперника, нікого при цьому не зачепивши, особливо при ударі в положенні спиною вперед, то і рахувати такі заступи не варто...

     

    ...до речі, визначіться зрештою (і внесіть цей пункт в правила) щодо гри від сітки (граємо, не граємо, в яких випадках), а також щодо удару по м'ячу, що знаходиться на половині суперника, власне, як і з нахилом рук через сітку під час блокування удару...

     

    Щодо голосовалки...

    Судді...

     

    ...перш ніж обирати суддів, я би пропонував таки визначитись із капітанами і приблизними складами команд... просто, аби не сталось так, що в одній команді буде два судді, а отже на полі може опинитись три судді, а судити лишиться тільки один...

    ...втім, з перечислених кандидатур достатньо обізнаними в правилах і відповідальними вважаю: Шайтана, Мастера і Кіфа (треба ще четвертий) ...впринципі, як на мене, вони будуть в різних командах, тож на них покищо і зупиню свій вибір... з тих, хто не потрапив у список, я би відзначив ще Дронського - мені подобається його виваженість і принциповість, а також Віталіка (не знаю як нік) та Українця... певен, ці люди цілком можуть претендувати на роль суддів...

     

    Капітани...

     

    ...як на мене, капітан - людина, яка не просто всім відома, стабільний за своїми якісними показниками та мінімум середньої руки гравець, відповідальний і принциповий, а ще й людина, яка здатна зругртувати довкола себе людей, налаштувати їх на гру, підбадьорити, приструнити, якщо треба... без образ, але з поданого до голосування списку таких я бачу лише два: Мастер і Шайтан... ще є Журналіст, який наче і грає сам за себе, але чудово гуртує довкола себе людей, які дослухаються до нього - тобто більше неформальний ніж формальний лідер... Кіф, хоч і чудовий організатор і започатковувач цього руху, а також людина, що користується повагою серед всіх гравців - типу старійшина - для мене, "кіт, що гуляє сам по собі"))) ...та й я його бачу в одній команді з Журналістом, а хто вже там буде формальним капітаном - справа їхня... але це тільки моя думка... з тих, що не потрапили у список, ще є, знову ж, Віталік та Українець, які цілком здатні згуртувати команду і взяти на себе роль лідера-капітана...

     

    ...щодо себе нічого не казатиму - мене до списків не включили, а значить не бачать в тому потреби =) (може й на полі мені не місце?)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 1,8 тис
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Изначально это задумывалось как отдых...люди приходят отдохнуть...Едениственый пункт с которым соглашусь это про постояные команды..А про исключение игрока,так недай бог еще и до мордобоя может дойти...

    и вопрос о каких "професиональных" тренеровках может идти речь если 50% игроков даже руки ставят матом...а 70% даже мяч принимают через раз...

    Я согласна с Журналистом, так как действительно, многие люди приходят не на чемпионат по волейболу, а для того что б отдохнуть. А то что это получается, люди которые не совсем хорошо умеют играть будут ток сидеть и наблюдать????
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    може й на полі мені не місце?[/i])

    не говори ерунды! Конечно же место для тебя есть ( как то так) :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не было бы счастья, да несчастье помогло..

    При чем тут настроить на игру? Если человек не хочет играть, то никакой капитан ему не поможет, другое дело поддержать команду когда противник уходит в отрыв, или надо взять важную подачу, ну в таких случаях любой капитан с минимум харизматичности сможет настроить команду.

    Да и капитаны, то такое. До вчерашнего дня вопрос кого ставить в кап. не подымался, кто хотел тот и шел. Ну и если начинать о показателях капа, то если честно, прежде всего его задачей есть выбрать правильную тактику и расстановку, а не махать и отдуваться за всю команду, но опять, это уже превращаеться в чемпионат.

    Так что лучше всего играть как раньше, без заступов, сеток, и тд.

     

    Можно попробовать играть не на счет, а на время, к примеру по 15-25 минут, без победителей, просто команды играют друг с другом по очереди. Тем самым, снимая уйму вопросов и споров.

    Змінено користувачем SiDjey
    Я слишком стар для этого дерьма.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    а можна меня выбирать в последнюю очередь, а то ж я слабый игрок: сетку трогаю, заступы делаю...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    никто не говорит что бы играть по профессиональным правилам, нужно соблюдать хотя бы самое элементарное, такое как заступ на поле противника и при подаче, а так же активную сетку, то что пишут слабым игрокам будет играть не интересно, наоборот, вам будет интереснее, вы скорее научитесь играть да еще и более менее правильно, я не знаю как вам, но мне эти вечные споры и залёты в сетку надоели... КОГДА ЕСТЬ ПРАВИЛА, ЕСТЬ И ПОРЯДОК... Змінено користувачем Goriunov
    Чтобы быть самим собой, достаточно веры в себя!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    sla

    Вчитись можна і треба! Єдине, що за умови формування постійних команд і навіть часткової їх доукомплектації по ходу гри, деяким, особливо слабким новачкам, може не вистачити місця... а от щодо правил, а що заважає вчитись за правилами?

    Вот именно. А быть в роли умоляющего "возьмите меня в вашу мега-профессиональную постоянную команду с тремя сильными игроками и тремя лохами, играющую по профессиональным правилам с двумя судьями без заступов и касаний сетки!" я не хочу :) Да и вряд ли кто-то захочет.

     

    И даже если предложат - думаю, стоит отказаться :) Ибо каждый пропущенный мной мяч теперь будет рассматриваться не просто как "вот блин", а как предательство мега-профессиональной простоянной команды с тремя сильными (дальше по тексту см. выше).

     

    Еще раз четко и ясно: во дворе - любительская беготня. Кто хочет - ест семечки, пьет воду, пиво или хоть живчик; играют - все, кто хочет, независимо от того, умеют или нет; а профессионалы играют в других местах, у них есть тренер, они участвуют в соревнованиях и получают деньги.

     

    Не путайте божий дар с яичницей.

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот именно. А быть в роли умоляющего "возьмите меня в вашу мега-профессиональную постоянную команду с тремя сильными игроками и тремя лохами, играющую по профессиональным правилам с двумя судьями без заступов и касаний сетки!" я не хочу :) Да и вряд ли кто-то захочет.

     

    И даже если предложат - думаю, стоит отказаться :) Ибо каждый пропущенный мной мяч теперь будет рассматриваться не просто как "вот блин", а как предательство мега-профессиональной простоянной команды с тремя сильными (дальше по тексту см. выше).

     

    Еще раз четко и ясно: во дворе - любительская беготня. Кто хочет - ест семечки, пьет воду, пиво или хоть живчик; играют - все, кто хочет, независимо от того, умеют или нет; а профессионалы играют в других местах, у них есть тренер, они участвуют в соревнованиях и получают деньги.

     

    Не путайте божий дар с яичницей.

    Сла дело говорит
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я вижу постоянные команды это спорный вопрос и каждая со сторон в чем то правы, но насчет стабильных строгих судей я за только руками и ногами, съежать на то что мы новые игроки и слабо играем не нужно, мой первый волейбольный опыт появился вместе с этой темой, до этого я в волейбол не играл вообще, порол еще хуже чем новички которые ходят сейчас, был полный дуб в этом вопросе и ничего научился.... Змінено користувачем Goriunov
    Чтобы быть самим собой, достаточно веры в себя!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Еще раз четко сформулированное мое мнение, если оно кому-то здесь надо.

     

    Я считаю, что нужно:

     

    - четко оговорить правила (прописать и вывесить в источник, на который можно будет ссылаться);

    - для разрешения вопросов ввести судью (достаточно было бы одного);

    - решать вопросы будут капитаны;

     

     

    Я считаю, что НЕ нужно:

     

    - делать постоянный состав участников команд (ни частично, ни целиком постоянные команды);

    - слишком ужесточать правила профессиорализмом (достаточно просто оговорить спорные моменты и раз и навсегда решить, как их разрешать);

    - выбирать постоянных капитанов команд;

    - превращать игру в некое действо, доступное только избранным VIP, которых определять будет человек 5...7, которые считают, что они сильно играют в волейбол.

     

    А теперь представьте, что Я бы сказал:

    Теперь в Мафию играть будут хотя бы на 75% от всех играющих те, кто сильно играет: Я, Рома, Андрей, Ленка, Журналист! Остальным будет разрешаться только если будет оставаться место свободное. Состав участников будет постоянный. Кто не успел - пусть стоит и смотрит. Правила - ужесточаются: лишнее слово - лишается голоса; не успел проголосовать - голос против себя; поспорил или поклялся - выбывает из игры; перебил собеседника - лишается голоса и т.д.

     

    Да меня бы тут же послали в дупу, взяли бы карты и пошли играть по-старинке без меня. И правильно бы сделали.

     

    Ведь и Мафия, и Волейбол задумывались и организовывались - как способ проведения досуга обычных друзей. Кто-то с кем-то здесь познакомился, нашел общий язык с незнакомыми людьми... а может даже и подружился... Кто-то ищет в этом способ научиться играть... для кого-то эти вечера - это просто отдых.

     

    А мы сейчас делаем если не всё, то очень многое, чтобы вычленить так называемых VIP. ДАже если мне подарят "значок" VIP - из чистой солидарности с другими не буду его носить :)

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У відповідь на коментарі Сіджея, Сла і Баблгам...

     

    ...справа зовсім не в тому, на скільки майстерно грає людина, хоча, звісно не без цього, а в тому, наскільки вона прагне вдосконалюватись... зараз, наприклад, деяких дівчат беруть в команди охочіше за деяких хлопців - і це вже про щось говорить... краще мати в команді надійного середнячка (за нашими мірками), ніж хорошого гравця, якому чхати на результат і на команду в цілому, і який може собі дозволити "ненапрягатись"... тому закиди про ВІП, Слав, можеш лишити при собі - я подібними "колкощами" вмію не гірше розкидатись, в тому числі й щодо твоїх порівнянь із мафією... скажу лише, що я не ВІП гравець і граю доволі посередньо, але і витрачати час на клоунаду теж не бачу сенсу... якщо я тут один такий, то я не нав'язуватимусь...

     

    ...і взагалі, мені дивно, чому і у футбол грають з повною віддачею (варто тільки глянути за сітку, що знаходиться лівіше), і в баскетбол... і тільки ми тут "відпочиваємо"

     

    А ще, хочу нагадати, що вже за місяць ми (або ви?) перебираємось у закрите приміщення... і більшість (якщо не всі) тих, хто "просто відпочити" відсіються і тут вже мова не йтиме про чотири команди, тут би дві набрати...

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Інколи я від поразки отримую більше задоволення ніж від перемоги.

     

    Ввести правила за якими граються матчі на найвищих рівнях нам буде важко, точніше зробити це, на мою думку, неможливо.

    Не той у нас рівень, та й не ті умови. Але можна запросто повноцінно грати, отримуючи задоволення. Правила в нас довгі, нудні, читати їх впадло, та й робити це кожному не потрібно. Варто лише щоб хтось разом з кимось, ознайомившись з "офіційним волейбольним законом", вибрали найголовніші пункти, та сформували "Правила волейболу на 7 школі" (щось подібне зробив Кіф), які будуть наближені до офіційних, але матимуть свої нюанси.

     

    Щодо постійних команд, то тут я більше проти ніж за. Мені, наприклад, цікавіше кожного ігрового дня грати з різними гравцями. Якби ми тільки переділювались лише один раз, а не коли кому заманеться. Та й літо незабаром закінчиться, у більшості з нас почнеться навчання. Я наврядчи зможу відвідувати волейбол так часто, як це роблю зараз.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Інколи я від поразки отримую більше задоволення ніж від перемоги.

     

    Ввести правила за якими граються матчі на найвищих рівнях нам буде важко, точніше зробити це, на мою думку, неможливо.

    Не той у нас рівень, та й не ті умови. Але можна запросто повноцінно грати, отримуючи задоволення. Правила в нас довгі, нудні, читати їх впадло, та й робити це кожному не потрібно. Варто лише щоб хтось разом з кимось, ознайомившись з "офіційним волейбольним законом", вибрали найголовніші пункти, та сформували "Правила волейболу на 7 школі" (щось подібне зробив Кіф), які будуть наближені до офіційних, але матимуть свої нюанси.

     

    Щодо постійних команд, то тут я більше проти ніж за. Мені, наприклад, цікавіше кожного ігрового дня грати з різними гравцями. Якби ми тільки переділювались лише один раз, а не коли кому заманеться. Та й літо незабаром закінчиться, у більшості з нас почнеться навчання. Я наврядчи зможу відвідувати волейбол так часто, як це роблю зараз.

    Лично я против того, что были постоянные команды, как написал Improve : цікавіше кожного ігрового дня грати з різними гравцями. И если в команду будут брать всех желающих поиграть, а не только сильных, то я ЗА! ну а что касается правил, то некоторые оставить можно, а то иногда из-за правил начинаются споры, которые затягиваются фиг знает на сколько, и игроки становятся нервными
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Лично я против того, что были постоянные команды, как написал Improve : цікавіше кожного ігрового дня грати з різними гравцями. И если в команду будут брать всех желающих поиграть, а не только сильных, то я ЗА! ну а что касается правил, то некоторые оставить можно, а то иногда из-за правил начинаются споры, которые затягиваются фиг знает на сколько, и игроки становятся нервными

    все залишити, як є, крім правил.

    ми зберемось усі, і поговоримо про правила. впринципі, обговорювати будемо тільки декілька моментів: заступи, сітку, та і все майже.

    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В общем я с самого начала говорил одно. У нас нету миллионных ставок, и наша зажача на поле продержать мяч, как можно дольше в воздухе, а не заклепать побольше очков, а вот когда вы встанете играть с сильной командой где-то на том же гидропарке это умение держать мяч при любых обстоятельствах вам ой как пригодится. Поэтому ЗАВТРА в 18 часов встречаемся на поле и озвучиваем все исключения из правил, которыми мы можем пользоваться. 90% уже расписано тут другими форумчанами. Голосовалки это круто, но голосовать тут могут даже те кто вообще не знает что такое волейбол, поэтому все решения будут приняты завтра.

     

    Что касается группы на форуме, отписываемся мне в личку. Пока что-то никто не спешит.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    4 Человека в группе. Как только наберется 10-12 человек, группа будет создана.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шел вчера вечером, настроение нормальное, ну, быть может, немного ниже обычного по известной вам всем причине. Не хотел тут писать. Считал, что тема для меня закрыта раз и навсегда (еще думаю), но... Итак:

     

    1. Судьи: человек, который является судьей, должен быть одинаково расположен к обоим командам. Поэтому решать вам, кто способен управлять игрой, будучи в авторитете у команд и, одновременно, зная и умея применять правила, не теряя и не ломая нить игры. Бейте меня, плюйте в меня, но я согласен не приходить на игры никогда более, если мы будем всего лишь сухо следовать всем правилам. Ну, или почти всем. Я - за ИГРУ.

     

    2. Завтра буду, надеюсь, решим наш вопрос полюбовно. О чем я? Да, собственно, пустяки: мы становимся агрессивны по отношению друг к другу. Вы этого хотите ради побед? Тогда пока. Было приятно пообщаться. Моя позиция - живи и давай жить другим. Даже ценой своих побед.

     

    Я все сказал.

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Ох, и нытики ворчливые ))

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    xatrix

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    +1
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Погода намекает на отмену сегодняшней игры.... :(

    Ну так можно же просто подраться без игры... Дождь дракам и скандалам не помеха ;)

    http://ne-kurim.ru/ncounter/172-4.png
    *под рублями понимать украинские гривны

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я приду с битой и ножом.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ИГРА БУДЕТ! В 18-00 старт!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ребята,напишите плиз точно кто притащит свою черную жопу на волейбол.Чтобы я зря не шел

    Все,что не убьет меня - сделает меня сильнее (с) Ф.Ницше

    Знание приносит страх !

    Величайших враг спрячется там,где вы меньше всего будете его искать (с) Юлий Цезарь 75 г.д.н.э.

    Войны нельзя избежать, ее можно лишь отсрочить к выгоде вашего противника.(с) Макиавелли 1502 год

    Единственный способ стать умнее -играть с более умным противником .Основы шахмат 1883 год

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я думаю, всі хто збиратиметься на волейбол, вже потроху повиходили з нету. я виключення.

    я буду.

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я буду через часик,мейби )

    Все,что не убьет меня - сделает меня сильнее (с) Ф.Ницше

    Знание приносит страх !

    Величайших враг спрячется там,где вы меньше всего будете его искать (с) Юлий Цезарь 75 г.д.н.э.

    Войны нельзя избежать, ее можно лишь отсрочить к выгоде вашего противника.(с) Макиавелли 1502 год

    Единственный способ стать умнее -играть с более умным противником .Основы шахмат 1883 год

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..