Перейти до змісту
  • Музиканти
  • Fender Stratocaster


    Рекомендовані повідомлення

    Фендер как Фендер.

    Коричневый или черный с белым цвета на деке лучше смотрится..

    Удобно, функционально.

     

    Звукосниматель возле бриджа я бы поставил хамбакер ровно.. сингл в прочем то же не плохо, главное ровно.

    Не люблю такие косые звукосниматели "аля blues"..

    Змінено користувачем Dark

    Fertile ground of Mars.

    Sometimes we can travel without moving...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

    Звукосниматель возле бриджа я бы поставил хамбакер ровно..

    Не люблю такие косые звукосниматели "аля blues"..

     

    Ну в мене там міні хамб.. стоїть як для мене вистачає ))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для многих гитаристов Стратокастер является еталоном, лично мне нравится его прострельное звучание... Змінено користувачем motor4ik
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не знаю.... Мені страт не дуже подобається... По-перше, погано, що корпус не суцільний, а накладка. Та й звукачі для мене не підходять... Але це моя суб`єктивна думка)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не знаю.... Мені страт не дуже подобається... По-перше, погано, що корпус не суцільний, а накладка. Та й звукачі для мене не підходять... Але це моя суб`єктивна думка)

     

    Какая надкладка,ты про гриф,дак твоему сведению гитары и без накладок есть?!Чувак,как корпус может быть цельный,минимум два куска даже у Гибсона,короче,занимайся у Василича и восхищайся своим Ибанезом!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По-перше, погано, що корпус не суцільний, а накладка.

     

    Де ти таке вичитав ??? Ссилочку дай...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не знаю.... Мені страт не дуже подобається... По-перше, погано, що корпус не суцільний, а накладка. Та й звукачі для мене не підходять... Але це моя суб`єктивна думка)

     

    Різне буває. Накладочка з хвилястого клену - це красиво :biggrin: ... А от до цільності деревини то вважається чим більше слоїв, тим краще. Іньші вважають, що краще цілий кусок. Від цього звучання залежить. Звук у страта за рахунок породи деревини, ясен зветься. Япошки правда умудрялись липу втулити, та з цього вийшов зовсім іньший інструмент по звуку. Дерево, це основне. А решта, це те що Фендер просто вимагає у конструкторів (так само як і іньші фірми брендові до своїх класік моделей), щоб страт звучав по "стратовськи". І не айпйот! Навіть спешлкостумгітарс при всій їхній унікальності не може далеко віддалитись. Що, доречі, дуже вигідно покупцю.

    Датчики замінити можна. Або кулібіна знайти для зміни роспайки. Та це вже нюанси де точно не вгадаєш... лиш досвід старших допоможе...

     

    Какая надкладка,ты про гриф,дак твоему сведению гитары и без накладок есть?!Чувак,как корпус может быть цельный,минимум два куска даже у Гибсона,короче,занимайся у Василича и восхищайся своим Ибанезом!

     

    Накладка на корпус. Чисто дизайнерска фішка. Хоча на звучання теж впливає. Виконується з дорогоційних пород деревини для декору. Корпус ніхто з них робити не буде так як вони не підходящі для необхідного характерного звуку.

    Хто знає як матеріал дерева грифа впливає на звук? Я вичитав в журналі Гітарс, що навіть інхрустація грифа впливає на звучання гітари...

    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    лично мне больше Gibson Les Paul нравятся, каждому свое.

     

    Мисли об`єктивніше. Напиши що думаєш про страт...
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я уважаю страты, они красивы по звучанию, Хендрикс тоже играл на стратокастере, но по дизайну, по звучанию и в плане игры мне больше нравятся лес полы
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Очень хороший инструмент для определенных стилей музыки! Мяса не повалишь конечно)) .. но это единственный его минус :biggrin:
    В жизни не существует большей ценности, чем воспоминания!!!! Если у тебя есть миллион и нечего вспомнить - ты нищий!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Vitoft, я видел как ты писал, що в классических школах нихера не учат, что на сольфеджио тоже полний мрак и все там такие тупые. Откуда ты это знаешь? Если у какого-нибудь пацана растут руки из жопы то его никто не научит, даже Василич. Я лично учусь в классической школе и у Василича. В классических школах есть и хорошие учителя с опытом, да, бывает такое, что попадаются отстойные преподаватели, но не везде ж. Это зависит еще от ученика. Если кто-то действительно хочет на чемто научиться играть, то он научится у любого учителя. Хендрикс вообще сам научился играть. Извини если я тебя чемто обидел, я пишу то,что я думаю.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Очень хороший инструмент для определенных стилей музыки! Мяса не повалишь конечно)) .. но это единственный его минус :biggrin:

     

    Якщо трошки поміксувати з датчиками - то думаю і шашлик засмажити можна :biggrin: . Наші кулібіни і не таке творили... :cool:
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо трошки поміксувати з датчиками - то думаю і шашлик засмажити можна :biggrin: . Наші кулібіни і не таке творили... :cool:

     

    Спору нет)) Просто если я увижу на сцене гитариста с таким вот сладеньким и милым Стратом, который будет валить дезкор, я буду плакать :biggrin:
    В жизни не существует большей ценности, чем воспоминания!!!! Если у тебя есть миллион и нечего вспомнить - ты нищий!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Страт - отличная гитара. Очень универсальная

     

    Спору нет)) Просто если я увижу на сцене гитариста с таким вот сладеньким и милым Стратом, который будет валить дезкор, я буду плакать :biggrin:

     

    А я плачу, когда вижу как люди впринципе играют дезкор... пофиг на чем... особенно наши гитаристы
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Різне буває. Накладочка з хвилястого клену - це красиво :biggrin: ... А от до цільності деревини то вважається чим більше слоїв, тим краще. Іньші вважають, що краще цілий кусок. Від цього звучання залежить. Звук у страта за рахунок породи деревини, ясен зветься. Япошки правда умудрялись липу втулити, та з цього вийшов зовсім іньший інструмент по звуку. Дерево, це основне. А решта, це те що Фендер просто вимагає у конструкторів (так само як і іньші фірми брендові до своїх класік моделей), щоб страт звучав по "стратовськи". І не айпйот! Навіть спешлкостумгітарс при всій їхній унікальності не може далеко віддалитись. Що, доречі, дуже вигідно покупцю.

    Датчики замінити можна. Або кулібіна знайти для зміни роспайки. Та це вже нюанси де точно не вгадаєш... лиш досвід старших допоможе...

    Накладка на корпус. Чисто дизайнерска фішка. Хоча на звучання теж впливає. Виконується з дорогоційних пород деревини для декору. Корпус ніхто з них робити не буде так як вони не підходящі для необхідного характерного звуку.

    Хто знає як матеріал дерева грифа впливає на звук? Я вичитав в журналі Гітарс, що навіть інхрустація грифа впливає на звучання гітари...

     

    Ну шо вам сказать... по перше дививсь відео з заводу Фендер Корона Каліфорнія.. то там всі корпуси виготовлясись з двух кусків.. По друге основні породи дерева це ольха..ну і є з ясену...

    В перше чую шо на японцях липу ставили... хоч проти липи не чого не маю . бо якщо я не помиляюсь вона дає пягнущий звук прохання не путати з сустейном.

    А оскільки у мене Страт японський і дерево там ольха.. З впевнено можу сказати шо від США далеко не різні інструменти))) бо приходилось грати в групі де у другого гітариста був Страт Кастом Шоп..

    великої різниці я не відчув... а звукачі можуть зкоректувати зучання, тіки для цього потрібно знать шо ти конкретно хочеш, і люди які на цьому собаку зїли зможуть запропонувани дерілька варіантів...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А я плачу, когда вижу как люди впринципе играют дезкор... пофиг на чем... особенно наши гитаристы

     

    Не плачь, они точно так же и фанк играют :biggrin:
    В жизни не существует большей ценности, чем воспоминания!!!! Если у тебя есть миллион и нечего вспомнить - ты нищий!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не плачь, они точно так же и фанк играют :biggrin:

     

    Важно не что, важно как....

     

    а если они фанк играют так же как дезкор, то тоже плакать нужно

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Важно не что, важно как....

     

    а если они фанк играют так же как дезкор, то тоже плакать нужно

     

    Могу дать концерт,на телике метал играют...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Важно не что, важно как....

     

    а если они фанк играют так же как дезкор, то тоже плакать нужно

     

    Ты хочешь сказать, что люди, которые играют тяжелую музыку - бездарности по определению?

     

    А вообще, стратокастер - нормальная гитара! Напомню Йошкину, что Дуткевич тоже играл на стратокастере! :wink:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да Фендер Страт ,,, Крутий інструмент у нього свій саунд...як і в інших гітар таких як Гіпсон ЛЕС ПОЛ..

    ЯК іБАНЕЗ ...І.Т.Д.. Але в нього свій характер мені подобається цей іструмент))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты хочешь сказать, что люди, которые играют тяжелую музыку - бездарности по определению?

     

    Нет!!! Западные металлисты реально круты, а я говорю про наших музыкантов!!! НАШИХ!!! А у нас мало людей, которые умеют играть дезкоры всякие. А те кто имеют, давно уже забили на тяжеляк
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нет!!! Западные металлисты реально круты, а я говорю про наших музыкантов!!! НАШИХ!!! А у нас мало людей, которые умеют играть дезкоры всякие. А те кто имеют, давно уже забили на тяжеляк

     

    Та ну! )) У нас ещё всё впереди! )) Будут и наши ребята валить жесть не хуже пендосов! ))

    Ты б может тоже попробовал себя в более тяжелой музыке!? )) В ней есть своя прелесть! :wink:

    Для тебя какраз подойдёт ню-метал, в нём очень много фанкушных приколов! И развитие повысишь и понимание углубишь! :wink:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та ну! )) У нас ещё всё впереди! )) Будут и наши ребята валить жесть не хуже пендосов! ))

    Ты б может тоже попробовал себя в более тяжелой музыке!? )) В ней есть своя прелесть! :wink:

    Для тебя какраз подойдёт ню-метал, в нём очень много фанкушных приколов! И развитие повысишь и понимание углубишь! :wink:

     

    Пасиба. Я такое уже играл.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..