Перейти до змісту
  • Покотушки
  • "Велоперегони пам'яті Ігоря Стріжакова" 28 березня 2009 р


    Рекомендовані повідомлення

    Перші велоперегони в 2009 р.

     

    Організатори та офіційний форум - http://velo.org.ua/forum/viewtopic.php?t=3915

     

    У кого немає інету додаю копіпаст:

     

    1. Загальні положення

    «Велоперегони пам’яті Ігоря Стріжакова » є аматорськими велоперегонами.

    Мета й завдання велоперегонів - пропаганда здорового способу життя й велосипедного спорту серед широких верств населення, розвиток аматорського велоспорту в Україні.

    Організатори - оргкомітет велоперегонів. Фінансування здійснюється за рахунок спонсорських і стартових внесків.

     

    2. Місце й строки проведення

    Велоперегони будуть проводитися 28 березня 2009 року в лісовому масиві поблизу лісництва Бортничі. Стартова галявина знаходиться на північному боці лісництва .

    Реєстрація починається о 10-00. Закінчення реєстрації 10-45. (Старт 11-00.)

     

    3. Категорії учасників

    - чоловіки

    - жінки.

    Залік особистий.

     

    4. Допуск до участі в змаганнях

     

    Учасники, яким не виповнилось 18 років, до гонки не допускаються.

     

    Для участі в змаганнях необхідний справний велосипед з колесами 26".

    Наявність шолома - обов"язкова.

     

    5. Порядок реєстрації

    Попередня реєстрація учасників ведеться в Інтернеті на сайті velo.org.ua

     

    Закінчення попередньої реєстрації 26.03.2009.

    Реєстрація відбувається також в день перегонів на місці старту.

     

    При отриманні номера, учасник велоперегонів повинен віддати розписку про відповідальність.

     

    Стартових внесків немає

     

    Учасники подають також медичну довідку про стан здоров"я

     

    6. Попередній перегляд траси

    Попередній перегляд траси відбудеться 22 березня 2009 року

    О 12-00 зі стартової галявини.

     

    7. Порядок старту

    Старт загальний, жінки через 5 хвилин після чоловіків

    Траса для розминки і ознайомлення закривається о 10-30.

     

    СТАРТ о 11-00

     

    8. Порядок проходження дистанції

    Довжина одного кола велоперегонів - біля 9 км.

     

    Проходження траси фіксується на контрольних пунктах. Зрізання траси загрожує учасникові дискваліфікацією.

    Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин. У випадку заміни велосипеда спортсмен зобов'язаний прикріпити свій стартовий номер на новий велосипед.

     

    Траса велоперегонів складають 2 кола для чоловіків і 1 коло для жінок.

     

     

    9. Оголошення результатів і нагородження.

    Оголошення результатів відбудеться о 13 годині 28.03.09 біля старту.

     

    Учасники, що зайняли 1 - 3 місце у кожній категорії, нагороджуються грамотами.

    Також за особливі досягнення вручаються дипломи і призи.

     

    Дане положення є офіційним запрошенням для участі в велоперегонах.

     

    Карта траси

    http://enduro.com.ua/downloads/trassa.gif

    Траса знаходиться недалеко від Княжичів. Починаючи з середини березня можна поїхати потренуватись, якщо погода в цей час дозволить.

    Флюгер был приколочен наглухо и ветер обреченно дул в указанном направлении...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    якщо мені не зраджує пам’ять, то це ближче до дврз.

    з ігорем вживу не був знайомий, але з інет-спілкування склалось враження, що він був дуже позитивною людиною.

    будеш туди їхати тренуватись - маякуй. думаю десь після 12-14 чисел в лісах вже сніг підтане і можна буде поїздити

    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А можна поцікавитись чому до 18 років не допускаються??? :angry: І чому лише 26"??? :angry:

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А можна поцікавитись чому до 18 років не допускаються??? :angry: І чому лише 26"??? :angry:

     

    тому, що орги не хочуть зайвого гемору. а на не 26" реально можуть змагатись 0.05% на тунайнерах та циклокросах. та й домовитись вони можуть думаю.

    відповідальність за здоров’я учасників несе організатор. повнолітні мошуть відразу написати папірець, що не мають претензій, а неповнолітні такий папірець підписати не мають права, тому потрібен ще дозвіл від опікунів. а гратись з цим орги не хочуть. от і все. до того ж це перша в сезоні гонка - ще холодно і погодні умови скоріш за все будуть не надто сприятливі, тому неповнолітніх там не сильно хочуть бачити

    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тому, що орги не хочуть зайвого гемору. а на не 26" реально можуть змагатись 0.05% на тунайнерах та циклокросах. та й домовитись вони можуть думаю.

    відповідальність за здоров’я учасників несе організатор. повнолітні мошуть відразу написати папірець, що не мають претензій, а неповнолітні такий папірець підписати не мають права, тому потрібен ще дозвіл від опікунів. а гратись з цим орги не хочуть. от і все. до того ж це перша в сезоні гонка - ще холодно і погодні умови скоріш за все будуть не надто сприятливі, тому неповнолітніх там не сильно хочуть бачити

     

    Типу навіть неможна приїхати подивитись???!!! :angry:

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Типу навіть неможна приїхати подивитись???!!! :angry:

     

    Та ні, це на наших туриститичних змаганнях на тебе можуть косо подивитись. А там звичайно можеш приїхати повболівати, це тільки підтримується організаторами, окільки, як правило, вони представляють відомі київські веломагазини і популяризувати велоспорт таким чином їм вигідно.

    Флюгер был приколочен наглухо и ветер обреченно дул в указанном направлении...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо не секрет, чому на мене на Туристичних змаганнях косо подивляться? :smile: От, чесно, цікаво!!! :smile:

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ... среди велосипедистов высокая смертность..

    Прсто наблюдение.

    Может кто нибудь обьяснить в чем дело?

    Fertile ground of Mars.

    Sometimes we can travel without moving...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а откуда такое наблюдение, если не секрет

    ничего, что я вопросом на вопрос.

    конкретно Игоря сбил на трассе какой-то бориспольский налоговик. и отмазался. там целая эпопея была. но он был весьма известен в киевской велотусовке, одним из тех, кто был зачинателем киевского велосообщества в его современном виде. поэтому друзья организовывают гонку его имени

    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо не секрет, чому на мене на Туристичних змаганнях косо подивляться? :smile: От, чесно, цікаво!!! :smile:

     

    Они тебя просто оятся

    А вобще-то ты по параметрам подходишь 26 дюймов шлем, и всперёд

    А вот я не поеду хотя очень хочется

    Жду фотки

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо не секрет, чому на мене на Туристичних змаганнях косо подивляться? :smile: От, чесно, цікаво!!! :smile:

     

    Та не на тебе, на мене :smile: якщо я взагалі приїду, хочу подивитись

    Ну звичайно ніхто нікого корематом під зад не проганяти не буде, але побачимо наскільки публічними будуть ці змагання

    Флюгер был приколочен наглухо и ветер обреченно дул в указанном направлении...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ти віриш в те, що вони будуть? я про туристичні звичайно.

    якщо ті змагання пройдуть, то я збрию бороду - таржествєнна клянусь прі свідках!

    Змінено користувачем ЗюйдЗюйдВест
    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..