Перейти до змісту
  • Покотушки
  • Берлога велосепедиста


    Рекомендовані повідомлення

    ПОРА ПРОСЫПАТЬСЯ ВЕЛО-МЕДВЕДИ

    ВЫЛАЗИМ ИЗ БЕРЛОГИ И ЕДЕМ В ЛЕС

     

    Маршрут: Бровары-Десна ДА ДА опять и снова а то засиделись

    Асфальт: 1/99% Грунт(СНЕГ)

     

    Старт: Старый центр (ЛЕНИН)

    Время старта: Ориентировочно 17,45

    Время в дороге: по настроению и желанию

    Километраж: 15+15=30

    Скорость: прогулка по снегу как получится ЧТО-БЫ НЕ ЗАМЁРЗНУТЬ

    отклонения от маршрута возможны с возгоранием костра

     

    Связь: т. 8093 7710908 Владимир

     

    Иметь с собой: ФОНАРИК Зарядить и проверить, Рем комплект, ЧАЙ(ЛУЧШЕ В ТЕРМОСЕ), вода, денежка, чашка

     

    Заявлено 3 человека

    Уточняем ещё +4

    При отсутствии людей катаю соло

    Змінено користувачем wind34
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Всем спасибо было класно!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Всем спасибо было класно!

     

    А що це означає??? Особисто я без попередньої домовленості приїхав на призначене місце о 17.43 і не побачив жодного юніта, почекав хвилин 7 і поїхав кататись сам. Невже таки хтось зібрався і ви виїхали раніше???

    Змінено користувачем Melya
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сор, що не по темі (нехочу теми створювати). Хто катає на дьортовському велі? Мене цікавить його маса. І якщо хто ще й на ньому трюкачить, то я б непроти подивитись аматорські відео з трюками (якщо є звичайно). :smile:

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    на дьортових велах не катають - вони створені не для катання, а дял дьортів(доречі, дьорти стрибають ще на ВМХ). останнім часом почали дьорти пуляти на двухсосісах, хоча традиційно це родлять на хардтейлах. вага байка залежить від гаманця його хазяїна - зрозуміло, що легший байк краще летить і вирвати його легше, але щоб легкий байк не розвалився при приземленні потрібні серйознітехнології, це коштує бабла. в середньому 15-17 кг. хоча це середнє нічого насправді не дає
    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    15-17 это ванна чюгунная, а не средний мтб!

    з.ы. в броварах на МТБ дьорты толком никто не прыгает =(

    Змінено користувачем Кинь палити!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну мой вел меньше 12, но и цена его чуток выше средней ;)

    и да, средний - это недорогой, с ходом 130+/- и достаточно брутальный+ не сс. и при этом ясчитаю, что средний вел должен стоить до килобакса.

    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Є така пропозиція ближче до літа (навесні), десь у лісі збудувати серію трампів... :smile:

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я первый пойду их валить - перестаньте паскудить лес. тем более что есть офигенные дерты на торгмаше. ну и к тому же, для того, чтобы построить спот это нужно уметь - а хоцца поламать руки-ноги - дык ломайтесь, но лучше подальше, а то потом после первого ребенка-инвалида, или трупика наша власть вообще запретит ездить на байкахв лесу
    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я первый пойду их валить - перестаньте паскудить лес. тем более что есть офигенные дерты на торгмаше. ну и к тому же, для того, чтобы построить спот это нужно уметь - а хоцца поламать руки-ноги - дык ломайтесь, но лучше подальше, а то потом после первого ребенка-инвалида, или трупика наша власть вообще запретит ездить на байкахв лесу

     

    Ну тоді десь після середини Квітня можеш шарити по лісу в пошуках наших трампів...а можеш точніше сказати де на Торгмаші дерти?

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    на этом форуме точно есть тема о бравадовском дертпарке. где точно - не помню . то есть знаю, сказать не могу, но найти в инете легко по слову бравадо, ну или в форуме поискать
    пациент скорее мертв, чем жив
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..