Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • Потрібно змінити Windows


    Рекомендовані повідомлення

    Стояв WINDOWS XP prof. SP 2, за допомогою файлу "sp2_to_sp3.reg" змінив на SP3, тепер треба змінити на SP2. Переустановлювати WINDOWS я нехочу. Може є якийсь спосіб змінити SP3->SP2 ??? Дякую за допомогу.

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Може й є - ручками переносити усі програми та бібліотеки, притому з-під іншої ос.

     

    ППЦ! А може є якійсь файл типа як той. "sp2_to_sp3.reg"

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ППЦ! А може є якійсь файл типа як той. "sp2_to_sp3.reg"

     

    Чем тебя sp3 не устраивает?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Стояв WINDOWS XP prof. SP 2, за допомогою файлу "sp2_to_sp3.reg" змінив на SP3, тепер треба змінити на SP2. Переустановлювати WINDOWS я нехочу. Може є якийсь спосіб змінити SP3->SP2 ??? Дякую за допомогу.

     

    Пред тем как делать изменения в реестре нада делать его бекап версию... Ето раз

    Второе када ет пакет обновлений СП3 начал влезать в размері файла реестра? оО

    http://www.speedtest.net/result/473153161.png

     

    пользователь — это периферийное устройство хаотического ввода...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    перед людством не ставала ще мета регресу, тобто версії ос та патчів до них постійно збільшуються. тільки хакерам є до вподоби усілякі експерименти. тобто хочеш зробити щось корисне - напиши програму, яка тобі допоможе понизити версію сп...

     

    У таких справах я валянок... :dntknw00:

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..