Перейти до змісту
  • Авто/Мото
  • домкрат для мото


    jewel

    Рекомендовані повідомлення

    потрібна приспособа, щоб підняти передню частину мота, щоб зняти колесо

    дайте поюзать плз на пару днів, в кого є

    А жизнь - только слово.

    Есть лишь любовь и есть смерть...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Чего те нужно? Это что это за мот такой ,что ещё какой то домкрат нужен что бы колесо снять? :dntknw00: Может я отстал от технологий,но за двадцать с лишним лет,первый раз о таком слышу :dntknw00:

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    всього-то треба підняти передок мотоцикла і закріпити в такому положенні на деякий час. як інакше зняти колесо?

    думаю, як альтернатива, можна поставити раму на цеглини - по висоті треба по 3 з кожної сторони, але це теж гемор, та й не знаю поки що, де їх взяти

     

    якщо є спосіб простіший - підкажи :)

     

    да. з приводу проблеми...

    накрився мідним тазом спідометр, не показує швидкість і пробіг. спідо-трос я перевірив, він цілий і виглядає як новий запасний

    хочу розібрати і подивитись блок-крутилку на колесі, який крутить трос

    і є ще варіант, що не працює сам блок спідометра

    А жизнь - только слово.

    Есть лишь любовь и есть смерть...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    всього-то треба підняти передок мотоцикла і закріпити в такому положенні на деякий час. як інакше зняти колесо?

    думаю, як альтернатива, можна поставити раму на цеглини - по висоті треба по 3 з кожної сторони, але це теж гемор, та й не знаю поки що, де їх взяти

     

    якщо є спосіб простіший - підкажи :)

     

    да. з приводу проблеми...

    накрився мідним тазом спідометр, не показує швидкість і пробіг. спідо-трос я перевірив, він цілий і виглядає як новий запасний

    хочу розібрати і подивитись блок-крутилку на колесі, який крутить трос

    і є ще варіант, що не працює сам блок спідометра

     

    Купил мот,умей чинить! Просто поставь на центр. ножку свинти колесо и снимай акуратно, подставь какойто ящик под вилкуи обопри прямо на перья и вся морока! Всегда сам это проделывал и никаких проблем!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    є тільки бокова ножка

    А жизнь - только слово.

    Есть лишь любовь и есть смерть...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :huh: Совсем *хорошо*. Ну тогда проси кого то что бы помог *закинуть* его на лавочку.Блин,включи смекалку.

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    смекалка на місці :)

    хотілося простішого рішення

    А жизнь - только слово.

    Есть лишь любовь и есть смерть...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Какого просто решения? Прийти и поднять тебе его на лавочку? Не придумывай колесо,оно уже придумано! Что ты так заморачиваешся? Что у тебя за пылесос?

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    пилосос марки хьюсонг ГТ250

    ладно, буду застосовувати смекалку

    А жизнь - только слово.

    Есть лишь любовь и есть смерть...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    пилосос марки хьюсонг ГТ250

    ладно, буду застосовувати смекалку

     

    Давно нужно было её включать(смекалку) :laugh:

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Просто подумай как он выглядит и о его ттх, если всё оценишь и взвесишь, тогда поймешь, что предметов которые его могут заменить очень много. :smile:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ітак, мій експіріенс піднявся нереально

    3 години мозкового штурму з елементами еквілібристики і паверліфтингу зробили свою справу, колесо зняти вдалось. ну а далі справа техніки... після деяких маніпуляцій стрілка на спідометрі ожила, і тепер, як раніше, радує свого господаря своїми танцями :)

    А жизнь - только слово.

    Есть лишь любовь и есть смерть...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ітак, мій експіріенс піднявся нереально

    3 години мозкового штурму з елементами еквілібристики і паверліфтингу зробили свою справу, колесо зняти вдалось. ну а далі справа техніки... після деяких маніпуляцій стрілка на спідометрі ожила, і тепер, як раніше, радує свого господаря своїми танцями :)

     

    Вот видишь,включил ,встряхнул серую жижу в голове и порядок :biggrin: Сам так делаю(когда мозги на месте) :laugh: . Удачных поездок! Если что,свисти.

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..