Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.

    Рекомендовані повідомлення

    ЛЯ немогу роспаковать фифу что за чёс.....

     

    То не архив, а iso образ, просто закинь в емулятор и все буде ок.

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 69
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    я вважаю, що, як у ЛЧ грати не серйозно...ПО-ПЕРШЕ, це займе великий проміжок часу...ПО-ДРУГЕ, потрібно дуже довго працювати з таблицями...

     

    З.І. ідея з однаковими командами не логічна... де ви бачили, щоб у фіналі грали 2 однакові команди???імхо...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я вважаю, що, як у ЛЧ грати не серйозно...ПО-ПЕРШЕ, це займе великий проміжок часу...ПО-ДРУГЕ, потрібно дуже довго працювати з таблицями...

     

    З.І. ідея з однаковими командами не логічна... де ви бачили, щоб у фіналі грали 2 однакові команди???імхо...

     

    Парень в настоящем футболе сотрят на имена клубов В виртуальном сотрят на имена игроков ...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вопрос не в тему, как будут проходить матчи, свободен я только на выходных, и очень хочу участвовать, но изза недостачи времени не могу решиться, потому что когдато играли в таких турнирах почти каждый день.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Парень в настоящем футболе сотрят на имена клубов В виртуальном сотрят на имена игроков ...

     

    я не зрозумів твоєї логіки...тобто, якщо Роналдіньо, то він кращий за Шевченко?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я не зрозумів твоєї логіки...тобто, якщо Роналдіньо, то він кращий за Шевченко?

     

    а логика в том что в виртуальном футболе говорят к примеру Петя победил Васю а какими они играли командами мало кого волнует .
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Люди после первого сезона выбрасывает....говорит что "не прошел на проверку подлиности".....

     

    Кто знает че эт такое ? и как исправить....

     

     

    П.С. ХОЧУ ШПИЛЯТЬ !

     

    Зарание благодарен ))"

    gallery_27_149_12104.jpg---доминикана рулит

    gallery_1258_264_3009.jpg---полный щит

    gallery_2597_631_2781.jpg---не то что експерт магистр

    gallery_27_149_681.jpg---салитос...или оболонь

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Люди после первого сезона выбрасывает....говорит что "не прошел на проверку подлиности".....

     

    Кто знает че эт такое ? и как исправить....

    П.С. ХОЧУ ШПИЛЯТЬ !

     

    Зарание благодарен ))"

     

    Капец ну ты и ( реглык ) скачяй норм фифу ...

     

    Либо кинь ( русик , патч ) и все будет норм .

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тему відправлю в бб, за неодноразовий флуд, криптований мат, образи...вже багато хто отримав свої попередження...останнє попередження Змінено користувачем sense
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кстати, какой формат поединков:скорость, время...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    пані та панове...хто як грає, залежить не від команди, а від самого гравця... отже, однакових команд, думаю, не повинно бути... автор вирішить...

     

    З.І. вибачаюсь за оффтопи...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    пані та панове...хто як грає, залежить не від команди, а від самого гравця... отже, однакових команд, думаю, не повинно бути... автор вирішить...

     

    З.І. вибачаюсь за оффтопи...

     

    :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

     

     

    Знаеш тут ты не прав ))) сыграй против меня я Мю а ты как говорили Драгедой ну я думаю будет чесно что мои игроки будут бегать в 3 ат ои 4 раза быстрее а ? )) )

     

    ах да думаю будет чесно что вратарь гдето так с статистикой (55 -60 ) будет пускат ьмячи меж ног и так дале ...

     

    Омг .

     

    Ето тебе не Вов что все сбалансировано ) ( что нужно лиш руки прямые иметь ) тут не малую роль играет ( сыграность команды , скорость , мастерство )

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Смотрю страсти по-тихоньку наколяютса)))Эт хорошо Змінено користувачем Z.Z.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

    Знаеш тут ты не прав ))) сыграй против меня я Мю а ты как говорили Драгедой ну я думаю будет чесно что мои игроки будут бегать в 3 ат ои 4 раза быстрее а ? )) )

     

    ах да думаю будет чесно что вратарь гдето так с статистикой (55 -60 ) будет пускат ьмячи меж ног и так дале ...

     

    Омг .

     

    Ето тебе не Вов что все сбалансировано ) ( что нужно лиш руки прямые иметь ) тут не малую роль играет ( сыграность команды , скорость , мастерство )

     

     

    я з тобою згідний...але якби я був МастерКлас по ФІФА, думаю, я б тебе і Дрогдедою виграв...ти б моєму воротарю і не вдарив би... згоден?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я з тобою згідний...але якби я був МастерКлас по ФІФА, думаю, я б тебе і Дрогдедою виграв...ти б моєму воротарю і не вдарив би... згоден?

     

    не згоден, брєд глаголіш. чесно...))

     

    тема в бб :bye:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..