Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • Wow офф одкривают серв руский


    Рекомендовані повідомлення

    гаварят падішивеят абон плата?

     

    «Предусмотрено три тарифных плана: помесячная оплата (359 руб. в месяц), трехмесячный план (329 руб. в месяц) и шестимесячный (299 руб. в месяц) план.»

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    «Предусмотрено три тарифных плана: помесячная оплата (359 руб. в месяц), трехмесячный план (329 руб. в месяц) и шестимесячный (299 руб. в месяц) план.»

     

    ого я в рублях не шарю а примерно перевесті на гривни можеш?)сока ета буде? :dntknw00: Змінено користувачем tornei
    (еверсонг)вов-мои ныки-ZINA-Dodik-TIKO-MOGI!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ого я в рублях не шарю а примерно перевесті на гривни можеш?)сока ета буде? :dntknw00:

     

    Всё от курса зависит , около 50 грн

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Всё от курса зависит , около 50 грн

     

    тю дак норм )я хачю папробивать на офф пашпілить гаварят серв ляля)всьопаха а какой там х1?
    (еверсонг)вов-мои ныки-ZINA-Dodik-TIKO-MOGI!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тю дак норм )я хачю папробивать на офф пашпілить гаварят серв ляля)всьопаха а какой там х1?

     

    Ну да:)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мой первый мув,херня:)Я там нубяра:) :blush200: ща на 6 70 залью папка leo жди

     

    хахах ты шо внатуре там нюб?да яб не зказал)а у тя ще есть мувы ? :blush200:
    (еверсонг)вов-мои ныки-ZINA-Dodik-TIKO-MOGI!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хахах ты шо внатуре там нюб?да яб не зказал)а у тя ще есть мувы ? :blush200:

     

    Ща какраз начал работать над мувом, собераю материал и розшарююсь доконца в Сони Вегасе и остальных прогах. :wink:

     

     

    Про него будет мой новый мув :bye: :smile:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..