Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Слабкі чоловіки


    Рекомендовані повідомлення

    я не считаю курящих девушек примером для подражания. А вот над мужской ленью и пассивностью стоит задуматся
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 59
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    я не считаю курящих девушек примером для подражания. А вот над мужской ленью и пассивностью стоит задуматся

     

    А я и не говорю что это пример для подражания, я просто привел простой пример, а сказал я это к тому что было написано что девушки не меняются и не становятся хуже!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    какой женщине будет такое приятно??????Кто иё защитит,позаботится и т.д. дак что не мужыки ето а****

    http://newage.brovary.net/user.jpg

    Drum"n"basse THE BEST)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А я и не говорю что это пример для подражания, я просто привел простой пример, а сказал я это к тому что было написано что девушки не меняются и не становятся хуже!!!!

     

    Курение и прочий негатив - это все го лишь последствия неправильного восприятия себя
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мужчины, что ведут себя "по-жіночому" - это :bad00000: На то они и мужчины чтобы быть сильнее и Мужественней
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Давайте не будемо розкривати тему в масштабах всієї чоловічої половини... Висловлюйтесь в бік вищевказаних чоловіків. Не забуваймо, що в Україні існує близько 13000 чоловіків-батьків-одинаків. І якщо матері-одиночці держава допомагає на законних підставах, то чоловікам - ні.

    Тому будемо розмовляти конретно рпо вказаний тип чоловіків...

    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а что ещё можно добавить,мы и так сказали всё что думаем про некоторых парней и мужчин......и к тому же наверно много их "обосрали"..... :blush200:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а что ещё можно добавить,мы и так сказали всё что думаем про некоторых парней и мужчин......и к тому же наверно много их "обосрали"..... :blush200:

     

    а в темі треба було не обсирати, а висловити думку та, якщо вона негативна, пояснити, що і як треба змінити...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а в темі треба було не обсирати, а висловити думку та, якщо вона негативна, пояснити, що і як треба змінити...

     

    ну да,но посуди парням которые это читали не думаю что было приятно.......что их обсуждают с негативной стороны....... :blush200:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну да,но посуди парням которые это читали не думаю что было приятно.......что их обсуждают с негативной стороны....... :blush200:

     

    я думаю, не один з хлопців, які це читали, себе таким не вважає.

    але все таки в модерному світі є місце таким. Дизайнери, режисери деякі, перукарі... їм це не заважає працювати, народжувати потомство...

    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я думаю, не один з хлопців, які це читали, себе таким не вважає.

    але все таки в модерному світі є місце таким. Дизайнери, режисери деякі, перукарі... їм це не заважає працювати, народжувати потомство...

     

    Я с тобой полностью согласна......и кстате насчёт профессии некоторым это даже помогает работать...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я с тобой полностью согласна......и кстате насчёт профессии некоторым это даже помогает работать...

     

    виходить, декому це потрібно. І сама б ти теж не проти вийти заміж за красивого високого метросексуала, що стриже дівчат та має голос на дві октави нижче за мій...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    виходить, декому це потрібно. І сама б ти теж не проти вийти заміж за красивого високого метросексуала, що стриже дівчат та має голос на дві октави нижче за мій...

     

    частично может быть.....но точно хотела бы выйти за высокого и симпатичного.... :blush200: ,но конечноже ещё что бы он мог зарабатывать не плохо......и защитить меня... :smile:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вже існуюють в наш час такі чоловіки, які поводять себе по-жіночому.

    Цікава не тільки ваша думка про них, але і про те, чи виживуть вони в сучасному світі, чи стануть такими всі, чи реально жити з таким жінкам?

     

    Я б з таким чоловіком ніколи не жила... :stop0000: Такий чоловік - гей.Мабуть, таким людям не часто вдається вижити в нашому суспільстві...

    ------------------

    Самую страшную боль причинить сможет лишь тот, кто принёс больше всего счастья.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Давайте не будемо розкривати тему в масштабах всієї чоловічої половини...

    Тому будемо розмовляти конретно рпо вказаний тип чоловіків...

     

    Так как каждый воспринимает фразу "чоловіки, які поводять себе по-жіночому" по-разному и появляется много недопониманий, думаю, лучше бы вопрос стоял так, чтобы каждый конкретно высказывал свое отношение к 1)метрсексуалам 2)отцам-одиночкам 3)геям 4)трансвеститам 5)морально слабым мужчинам 6)мужчинам с женскими професиями

     

    Я свое :bad00000: отношу к 5); свое :dry: к 1)(просто раздражают), 3)(не понимаю их), 4)(безсмысленно) и :clapping: к 2)(умеют преодолевать трудности), а свое безразличие отношу 6)

    Змінено користувачем MelonY
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    почему все думают, что эмоциональные или нежные мужчины слабые? :blink:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Такі були завжди. Починаючи з древніх часів... У Римі це навіть вважалося почесним (не те щоб їх благотворили, але відношення було особливе). У Греції, здається, також. Пройшло кілька тисяч років - і нічо, живуть і нормально себе відчувають. Це тож потрібна ніша суспільства. Змінено користувачем українець

    У буття є три підстави - добро, краса і любов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне кажется, для женщин слабые мужчины - эдакие мальчики конфетки, они все такие бедные-несчасные, их сразу хочеться пожалеть(особенно с нашим развитым материнским инстинктом). Но хорошо только на первых порах, потом эти неженки попросту садяться женщинам на шею. Я таких мужчин не уважаю.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тю хто вам дохтор... знакомый эмо позер 4 года занимается айкидо и валит всех гопов)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    почему все думают, что эмоциональные или нежные мужчины слабые? :blink:

     

    такі чоловіки не вписуються у світогляд людей як сильні.... Знаєш правило: дозволено все те,що прямо не заборонено законом... отже якщо у світосприйнятті більшості людей емоційні чоловіки не вписуються ,як сильні,то автоматично вони стають в очах народа слабкими...

    Особисто я доволі емоційний,мабуть занадто... проблема в тому,що я сильно реагую та висловлюю свої емоції не тільки позитивні або негативно-пасивні... Почуття гніву,жажди помсти і таких людей дуже легко вивести із себе....

    Коли іде прилив адреналіну і людина на когось сильно гнівається,я не можду сказати ,що вона слабка...

    Слабка така людина тільки у тому,що її легко вивести із стану спокою...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тю хто вам дохтор... знакомый эмо позер 4 года занимается айкидо и валит всех гопов)

     

    При чому тут емо позер? при чому тут твій друг?

    Тема про чоловіків з долейю жіночності...

    Така людина не буде ходити на ай-кідо, не буде лізти під капот машини. Навіть гвіздок не заб"є...

    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    просто терпеть не могу таких, эти женские привычки, манеры, нежность - ужас..к сожалению с таким часто сталкиваюсь, особенно в универе ( как можно с парнем -"нежинкой" строить отношения просто не представляю, наверное это идеальный вариант любовника для дам за 70
    Γινε αισιοδοξει=κανε πολυ σεξ=φαε σοκολατα= καταπολεμησε το στρεσ=ειναι μυστικα για ΧΡΟΝΊΑ ΠΟΛΛΑ!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вже існуюють в наш час такі чоловіки, які поводять себе по-жіночому.

    Цікава не тільки ваша думка про них, але і про те, чи виживуть вони в сучасному світі, чи стануть такими всі, чи реально жити з таким жінкам?

     

    я вважаю, що в нашому світі є місце абсолютно для всіх. навіть для "жіночних" чоловіків. Чи виживуть вони в сучасному світі? цілком імовірно. Чи стануть такими як всі? Не факт, адже як особистість вони вже сформувались, вони можуть лише спробувати "замаскуватись". Чи реально жити з такими жінкам? Давайте не будемо забувати, що жінки теж бувають різні. Якщо вже чоловік уподібнився жінці, став, так би мовити, слабкою частиною сімї чи пари, то що завадить жінці стати сильною поруч із таким чоловіком? так би мовити, обмін ролями...

     

    доречі, не розумію, чому геїв вважають слабкими? маю цікавого знайомого. він гей, але епітет "слабкий" чи "жіночний" ніяким чином його не стосується. він нормальний чоловік, який відрізняється від решти лиш тим, що вдовольняє свої сексуальні потреби з іншими чоловіками.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ось, ще один вид чоловічої слабості - піти в алкоголь і т.д. Бажання викликати жалість - це теж слабість...

     

    Блин, а ти предлагаеш бить всех в морду безрозбора?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Считаю слабыми мужчинами тех, которые рыдают! Вообще не могу терпеть плаксунов!!

    Не хочу подробно коментироварь свое мнение, но скажу, что приходилось терпеть рядом с собой такого.. :angry: :angry: :angry: который чуть что натворил, сразу на колени падал, умолял о прощении, ревел, как баба, а то и из балкона начинал выкидываться... Фу, жалкое зрелище!! Игра на публику! Терпеть таких не могу! Это наверное даже слабостью не назовеш... :dry:

     

    З.Ы.: простите уж меня, если дала волю словам, просто как глянула на эту тему, так сразу "этого" и вспомнила!

    Every day create your HIStory...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..