Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Корисне часопроведення


    Гість SRG

    Рекомендовані повідомлення

    Привіт усім сетянам!!!!

    Замість того,щоб сидіти за кампом та ходити на тупі сходки,я пропоную одну гарну річ,а саме прибирання сміття у Броварах(а особливо у парку)-ні не лякайтесь-нічого страшного в цьому нема-це просто акція,яка дасть тільки позитив!!!!

    Я пропоную якось зібратись і замутити таку фішку,на кшталт:

    пройтись на вихідних по місту з плакатами

     

    "СІТЯНИ ПРОТИ ЗАБРУДНЕННЯ НАВКОЛИШНЬГО СЕРЕДОВИЩА!!!!"

     

    Як хтось згоден,або має пропозиції щодо проведення акції пишіть!!!! :image28:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 70
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Было бы не плохо...... :) Но врядли много народу согласится...... :(

    Cлава великому Утку!
    UTKA'S POWER
    Ave Medvedes!
    http://no4.ru/img/userbars/no4userbar24.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Было бы не плохо...... :) Но врядли много народу согласится...... :(

     

    дааа думаю мало кто согласиться.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я за, але коли?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    дааа думаю мало кто согласиться.

     

    Ну,нам багато і не треба,а хоча ні,треба,але навіть як нас буде небагато буде теж добре!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хе =)))) ..я пасс

    Если человека кусает вампир - он становится вампиром.

    Такое ощущение, что очень многих искусали бараны!

     

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1553_1197726966.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я за, але коли?

     

    Це ми вирішемо тоді,коли зберется хоч трохи народу-бо треба вибрати вигідний час...

     

    хе =)))) ..я пасс

     

    А що,страшно,чи соромно-а мені соромно за наше місто,вірніше не за місто,а за тих,хто у ньому живе...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Допустим ето мероприятие будет на выходных, и мне так кажеться что мало кто захочет во время выходных собирать мусор.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Допустим ето мероприятие будет на выходных, и мне так кажеться что мало кто захочет во время выходных собирать мусор.

     

    А що тоді робити...х..нею страждати???А прибирання сміття-це річ гарна?і місту добре,і заспокоює!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну ты хотяб постарался....только точно народу много не пойдет...я не сногу например курсы начинаются...а то да действительно стыдно за наш город....сегодня думал посидеть на лавочке возле Американских горок(10 шк) так там просто УЖАС как грязно и сколько мусора аж противно и обидно стало...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хм... а за что я налоги плачу, с которых идет зарплата уборщикам?

    Или это мне платить налоги, а потом еще самому ходить мусор убирать?...

    =/

    ну и страна, блин...

    когда ты ведешь себя не правильно - ты платишь штрафы.

    когда ты ведешь себя правильно - ты платишь налоги.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну ты хотяб постарался....только точно народу много не пойдет...я не сногу например курсы начинаются...а то да действительно стыдно за наш город....сегодня думал посидеть на лавочке возле Американских горок(10 шк) так там просто УЖАС как грязно и сколько мусора аж противно и обидно стало...

     

    Так убрал бы и было бы чистее :rolleyes:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так убрал бы и было бы чистее :rolleyes:

     

    ну я ж говарю что занят))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хм... а за что я налоги плачу, с которых идет зарплата уборщикам?

    Или это мне платить налоги, а потом еще самому ходить мусор убирать?...

    =/

    ну и страна, блин...

     

    Ти вже дістав-скільки можна е...ти мізки:я не питав тебе подобається тобі це чи ні,а спитав у НОРМАЛЬНИХ людей,чи хочуть вони приєднатись!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А що,страшно,чи соромно-а мені соромно за наше місто,вірніше не за місто,а за тих,хто у ньому живе...

     

    Для уборки мусора есть дворники,которым за это платят деньги, это раз,во вторых ковыряться в мусоре ради того чтобы через пол часа какой-то до*бо*б опять набросал туда бутылок и окурков???

    вообщем затея не для меня

    Если человека кусает вампир - он становится вампиром.

    Такое ощущение, что очень многих искусали бараны!

     

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1553_1197726966.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для уборки мусора есть дворники,которым за это платят деньги, это раз,во вторых ковыряться в мусоре ради того чтобы через пол часа какой-то до*бо*б опять набросал туда бутылок и окурков???

    вообщем затея не для меня

     

    Паздравляю, теперь ты тоже не нормальный человек по идеологической мысли СРГ...

    когда ты ведешь себя не правильно - ты платишь штрафы.

    когда ты ведешь себя правильно - ты платишь налоги.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Можно. По выходным освобождаюсь после 4 - автокурсы.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я вот одного не понял, собираются мусор убирать или ходить с плакатами и вещать лозунги "Что сетяне против!", "Сетяне не согласны!", "Каждый сетянин - свой маленький Сталин!" ну и т.д.?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для уборки мусора есть дворники,которым за это платят деньги, это раз,во вторых ковыряться в мусоре ради того чтобы через пол часа какой-то до*бо*б опять набросал туда бутылок и окурков???

    вообщем затея не для меня

     

    Не для тебе,так не для тебе,а може для когось іншого...

    Паздравляю, теперь ты тоже не нормальный человек по идеологической мысли СРГ...

     

    Ти ще "розумово нерозвинутіший" ніж я думав...

     

    До речі у когось з*явились якісь ідеї щодо деталізації акції і часу її проведення???

     

    прохання не писати сюди свої негативні відгуки-не хочете прибирати-на треба,вас ніхто не примушує,я просто запропонував!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хгг.. Вот вам и флешмоб =) Только народу побольше нужно сагитировать
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я вот одного не понял, собираются мусор убирать или ходить с плакатами и вещать лозунги "Что сетяне против!", "Сетяне не согласны!", "Каждый сетянин - свой маленький Сталин!" ну и т.д.?

     

    Прибирати сміття під лозунгами(але не маразматичними)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для уборки мусора есть дворники,которым за это платят деньги, это раз,во вторых ковыряться в мусоре ради того чтобы через пол часа какой-то до*бо*б опять набросал туда бутылок и окурков???

    вообщем затея не для меня

     

    Я згоден.Хто не знами той лінтяй.Двірники не можуть бігати за кожним дибілом який кидає сміття й бити його по мітлою голові.А ми зможемо і не тільки мітлою.І в наступний раз перед тим як насмітити він гарно подумає.воспітаніє гг Змінено користувачем Student
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    билоби хорошо но: мало того что би просто убирать еслиби народ не бросал муор где попало ето било би лутше,а так прийдется раза два в день убирать, да и провести акцию можно, а убирать кто будет сетяне? и надолго ли нас хватит? мусорит восновном даже потому что контейнеров не хватает, пройдись по парку много ли ти там встретишь урн? а человеку впадло носиться с ним в руках, вот и пожалуйста...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я згоден.Хто не знами той лінтяй.Двірники не можуть бігати за кожним дибілом який кидає сміття й бити його по мітлою голові.А ми зможемо і не тільки мітлою.І в наступний раз перед тим як насмітити він гарно подумає.воспітаніє гг

     

    Так,бій дибілам і лінтяєм!!!!!

    билоби хорошо но: мало того что би просто убирать еслиби народ не бросал муор где попало ето било би лутше,а так прийдется раза два в день убирать, да и провести акцию можно, а убирать кто будет сетяне? и надолго ли нас хватит? мусорит восновном даже потому что контейнеров не хватает, пройдись по парку много ли ти там встретишь урн? а человеку впадло носиться с ним в руках, вот и пожалуйста...

     

    Якщо ми проведемо пару акцій,то може й люди менше сміття кидати будуть!!!!

     

    Так,добре,скажіть мені хто за,і тоді зможимо вирішити де й коли!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..