Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.

    Рекомендовані повідомлення

    да, посмеялся от души...кажется автор этим нетру хочет только побольше внимания к себе привлечь...если было бы пофиг на общественное мнение какого черта бы тема эта создавалась? Тебе ж пофиг! А если все это выставляется напоказ, превращается в позерство;) Без обид, но просто реально, приведенные здесь "аргументы" просто смешные)) Ничего личного
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 93
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    вы какие то нетрушные1!!11111 :D

     

    ^ _ ^

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    punk-rock and Oi! forever!!!

     

    Без дефиса ).

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да, посмеялся от души...кажется автор этим нетру хочет только побольше внимания к себе привлечь...если было бы пофиг на общественное мнение какого черта бы тема эта создавалась? Тебе ж пофиг! А если все это выставляется напоказ, превращается в позерство;) Без обид, но просто реально, приведенные здесь "аргументы" просто смешные)) Ничего личного

     

    Я дуже рада, що моя тема дарує вам теплі і приємні емоції))

    А щодо того, що ти написав, то так і є.. ми ж неТру, позери, ми тільки хочемо уваги до себе....

    П.С. іронія....

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    .. Змінено користувачем idler
    Нет смысла лезть в сердце к тем, кто и так счастлив без тебя..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    неТру? а шо это? в спину говно,хлам, група парашка туалетная.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    неТру? а шо это? в спину говно,хлам, група парашка туалетная.

     

    не нравится-молчи
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    неТру? а шо это? в спину говно,хлам, група парашка туалетная.

     

    Я ще раз повторю, хто хотів зрозуиіти, той почув мене.... вчіться читати між рядків і не придирайтесь до слів......

    І взагалі давайте вчитист писати нормально... в твоїй фразі взагалі знайшла мало сенсу.....

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Если мона то і мене закиньте в групу,ілі як :blink: ...я тіпа не один з всяких придурків(емо,готи,панки...),но слухаю електро,техно,транс,це нічого :blush200: :blink: Змінено користувачем FLYTE_412

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Меня вообще бесит наше сегодняшее понятие о эмо!!!В Амерке эмо скромные,неувереные в себе люди,чаще всего ботаники в очках,одевают черно-розовые юпочки,и беретик,и т.д.

    Донас пока дошел этот стиль,перевернулось все с ног на голову!!!Эмо не имеют прав на жизнь?!Режут вены и вешаютса!Естествено если большинство даже не знают что ето вообще такое!Придумали чо это тупые люди,которые не доживают до 20лет,и пиз....т за каждым углом!А другие 12-ти летние наслушаютса,О..........я буду эмо!И косят под дебилов,и режут вены.-Режеш вены?-Нет!-Позер бля!!!

     

    Скоко народа знаю,одеваютса как эмо,,ток нормалные люди не режут се вены,и все такое,они одеваютса так потомучто им нравитса стиль одежды,насра...ь,что там эмо говорят ты не тру,а позер!!!Нравитса так одеватса,и все,а мнение других безполезны.

    "ЖИЗНЬ-ИГРА,И ЛЮДИ В НЕЙ-АКТЕРЫ..."Шекспир.

    "Живи на земле,и храни истину..."Пс.36:3-5

    "Пойми кто ты есть,и не изменяй себе."Долли Партмэн.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Меня вообще бесит наше сегодняшее понятие о эмо!!!В Амерке эмо скромные,неувереные в себе люди,чаще всего ботаники в очках,одевают черно-розовые юпочки,и беретик,и т.д.

    Донас пока дошел этот стиль,перевернулось все с ног на голову!!!Эмо не имеют прав на жизнь?!Режут вены и вешаютса!Естествено если большинство даже не знают что ето вообще такое!Придумали чо это тупые люди,которые не доживают до 20лет,и пиз....т за каждым углом!А другие 12-ти летние наслушаютса,О..........я буду эмо!И косят под дебилов,и режут вены.-Режеш вены?-Нет!-Позер бля!!!

     

    Скоко народа знаю,одеваютса как эмо,,ток нормалные люди не режут се вены,и все такое,они одеваютса так потомучто им нравитса стиль одежды,насра...ь,что там эмо говорят ты не тру,а позер!!!Нравитса так одеватса,и все,а мнение других безполезны.

     

    Що ти цим хотіла сказати? Я не розумію до чого це все, якщо про емо не йдеться... я написала, просто, що всі вже здуруіли, щодо детекторства емо.... тепер усі, хто одягає чорне з рожевим є емо?....

    Та навіть ті самі емо не дуже себе поважають... вибачайте, я колись йшла по вулиці і якась емо обізвала мене емо і довго сміялась... тільки я не зрозуміла з чого..... буває....

    А щодо цього всього, то просто в Броварах дуже мало справжніх емо, яким подобається цей стиль і всі його ідеї... більше просто рожевих хлопчиків і дівчаток....(рожевих не в тому сенсі, в якому більшість подуамає....)

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Що ти цим хотіла сказати? Я не розумію до чого це все, якщо про емо не йдеться... я написала, просто, що всі вже здуруіли, щодо детекторства емо.... тепер усі, хто одягає чорне з рожевим є емо?....

    Та навіть ті самі емо не дуже себе поважають... вибачайте, я колись йшла по вулиці і якась емо обізвала мене емо і довго сміялась... тільки я не зрозуміла з чого..... буває....

    А щодо цього всього, то просто в Броварах дуже мало справжніх емо, яким подобається цей стиль і всі його ідеї... більше просто рожевих хлопчиків і дівчаток....(рожевих не в тому сенсі, в якому більшість подуамає....)

     

    умри, деточка
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Йа _ ЕМО!

     

    А почему не Эмо?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Еще адзін вапрос...зичем надо цы групи?Чщо я од ных палучу?Смысл в ных зпизуватсья?

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Еще адзін вапрос...зичем надо цы групи?Чщо я од ных палучу?Смысл в ных зпизуватсья?

     

    Твой ник изменит цвет и будешь везде ходить и говорить, что ты нетру
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    умри, деточка

     

    Я могла б написати, щоб ти спробував фейсом об тейбл, але не буду опускатись до некрасивих слів.....

    Якщо я тебе так дратую, то чому ти заходиш на цю тему і читаєш мої коменти?

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..