Перейти до змісту
  • Політика
  • Жириновский


    Bentley

    Ох уж ети политики  

    224 користувача проголосувало

    1. 1. Ви считаете Жириновского:

      • Хороший политический деятель
        57
      • прикольний тип, но в политеке ему нечево делать
        93
      • полний придурок
        72


    Рекомендовані повідомлення

    Вот-вот-вот!!!! Это только особо неспросвящение Его еще считают просто психом или клоуном... Жириновский - умний и мудрий политик!

     

    Ну псих навряд, а от від клоуна трохи є. Розумний не перечу, мудрий не сказав би. Тому що в його прямолінійних випадах немає ніякої мудрості чи дипломатії, зате емоційності, нестриманості сповна (доречі далеко не найкращі якості як для політика). Пам"ятаю, як він висловився щодо небезпеки перельоту птахів, заражених пташиним грипом, із заходу в Росію і його метод боротьби з цим: він запропонував посилити прикордонні війська і відстрілювати кожного птаха, що намагається перетнути російський кордон (дуже радикальний крок :laugh: ). І знову ж таки у його розумі ніхто не сумнівається, але як політику, йому не вистачає дипломатичності. Він ніколи не думає, що говорить, він просто говорить, а в політиці це неприпустимо, адже одне криве слівце і може розпочатися якщо не війна, то ще якісь проблеми. Він частий гість у списках персон нон-грате, саме завдяки своїй необдуманості, нестриманості. Якось його описав політик Госдуми (який саме не пам"ятаю) як людину, яка одна перед камерами і зовсім інша в житті.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1178624856/gallery_794_752_1628.jpg

    Хоча б пиши...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 245
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Если бы в Украине все политики были такими как Жырик,то под нашу дудку плясали все!!!!!!!!!!!!!

     

    Лучше не скажешь!

    Под личностью клоуна кроеться борец, который не побрезгует самыми грязными методами, только бы это было на благо родины! Кросавчег!

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хух!!! Еще одно умное мнение на счет Жириновского....

    Раз уж вышел на поле битвы, то возращайся с него с головой соперника или ... без своей головы!

     

    Футбол - це мистецтво...

     

    “Якщо на заводі погана вентиляція,

    треба підпалити кабінет директора.“

    Д. Корчинський

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Конечно, есть! Кстати это только у нас его ещЕ считают клоуном... В России уже давно поняли, что он серьйозний дядька.

     

    Цитую слова росіянки:

    Уродец (((

     

    Лучше не скажешь!

    Под личностью клоуна кроеться борец, который не побрезгует самыми грязными методами, только бы это было на благо родины! Кросавчег!

     

    Ну раз так, то давайте пригадаємо хоч якесь його діло, яке пішло на користь Росії. Я наприклад не можу пригадати, хоча я і не так вже пильно слідкував за російською політикою, тому міг щось пропустити.

    (Хочу прочитати відповідь саме цієї людини (Hiv), адже якщо він має таку думку то цьому має бути якесь пояснення)

     

    P.S. Я не дуже впевнений у своїй думці, адже суджу тільки по тому що знаю, а я міг щось пропустити, і при наявності фактів можу зміню свою думку...

    Змінено користувачем V!to

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1178624856/gallery_794_752_1628.jpg

    Хоча б пиши...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Цитую слова росіянки:

    Ну раз так, то давайте пригадаємо хоч якесь його діло, яке пішло на користь Росії. Я наприклад не можу пригадати, хоча я і не так вже пильно слідкував за російською політикою, тому міг щось у

    (Хочу прочитати відповідь саме цієї людини (Hiv), адже якщо він має таку думку то цьому має бути якесь пояснення)

     

    P.S. Я не дуже впевнений у своїй думці, адже суджу тільки по тому що знаю, а я міг щось пропустити, і при наявності фактів можу зміню свою думку...

     

    Ну, я тоже не очень слежу за русской политикой... Ладно, вот банальный пример:

    Жириновский "гонит" на Украину, его обьявляют персоной нон грате. Это хоть не много, но не понравилось Россие, и они ужесточают ситуацию с импортом-экспортом и тем же газом. Не сразу, постепенно. Главное, чтобы появился повод. Жириновский - тот мелкий в механизме персонаж, который "творит" повод. Выше перечисленное идет на пользу Россие.

    Бред? А мне кажеться, что нет. Ведь так политика и ведеться.

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну, я тоже не очень слежу за русской политикой... Ладно, вот банальный пример:

    Жириновский "гонит" на Украину, его обьявляют персоной нон грате. Это хоть не много, но не понравилось Россие, и они ужесточают ситуацию с импортом-экспортом и тем же газом. Не сразу, постепенно. Главное, чтобы появился повод. Жириновский - тот мелкий в механизме персонаж, который "творит" повод. Выше перечисленное идет на пользу Россие.

    Бред? А мне кажеться, что нет. Ведь так политика и ведеться.

     

    Але де тут мудрість, розум самого Володимира Вольфовича? Він "тот мелкий в механизме персонаж" сам написав. :bye:

     

    І, до речі, не пам"ятаю, щоб росіяни підіймали ціни на газ, мотивуючи це тим, що ми Жириновького внесли до списків персон нон-грате. У відповідь на це Росія створила свої списки вищезгаданих персон до яких входили українські політики.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1178624856/gallery_794_752_1628.jpg

    Хоча б пиши...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Але де тут мудрість, розум самого Володимира Вольфовича? Він "тот мелкий в механизме персонаж" сам написав. :bye:

     

    І, до речі, не пам"ятаю, щоб росіяни підіймали ціни на газ, мотивуючи це тим, що ми Жириновького внесли до списків персон нон-грате. У відповідь на це Росія створила свої списки вищезгаданих персон до яких входили українські політики.

     

    Это был лишь предполагаемый мною пример. Жириновский был в нем мелким персонажем для ужесточения мер и т. д. А в Российской политике он крупный игрок. На сколько я знаю и помню, за его партию отдано очень много голосов на выборах.

    Мотивация поднятия цен: это может быть "одно из".

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ось вам деяка інформація, щоб ви хоча б знали про що сперечаєтесь, а то все "вроде да наверное":

     

    ЖИРИНОВСКИЙ Владимир Вольфович (р. 25 апреля 1946, Алма-Ата), российский политический деятель, лидер Либерально-демократической партии РФ (ЛДПР), доктор философских наук (1998).

     

    В 1964-70 учился в Институте Восточных языков при МГУ им. М. В. Ломоносова (турецкое отделение), в 1965-67 (параллельно) на факультете международных отношений Университета марксизма-ленинизма. В 1969 проходил годичную преддипломную практику в Турции в качестве стажера-переводчика. Во время прохождения практики арестован и выслан из Турции. В 1970-1972 служил в политуправлении штаба Закавказского военного округа в Тбилиси. В 1973-1975 работал в Советском комитете защиты мира в отделе проблем Западной Европы. В 1975-1983 работал в Инюрколлегии. В 1977 окончил юридический факультет МГУ. В 1983-1990 юрисконсульт в издательстве «Мир».

     

    Во второй половине 1980-х включился в общественное движение. В 1989 возглавил инициативную группу по созданию Либерально-демократической партии Советского Союза (ЛДПСС, с 1992 ЛДПР). В 1990 избран председателем ЛДПСС (вторая после КПСС официально зарегистрированная партия). В июне 1991 баллотировался на пост президента России (3-е место). Поддержал Августовский путч 1991. В 1993 ЛДПР получила больше всего голосов на выборах в Государственную думу (около 20 %). Возглавил фракцию ЛДПР в Думе. Переизбирался депутатом Думы в 1995, 1999, 2003. В 2000 занял пост заместителя председателя Думы. Баллотировался на пост президента России в 1996 (5-е место) и 2000 (5-е место). Отличается эпатирующими высказываниями по всему спектру политических вопросов.

     

    Автор более 30 книг: «Последний вагон на Север» (1995), «Последний удар по России» (1995), «Четвертый вариант ЛДПР» (2002) и др.

     

    © БОЛЬШАЯ ЭНЦИКЛОПЕДИЯ КИРИЛЛА И МЕФОДИЯ

     

    P.S. Перечитавши цю інформацію, я особисто не знайшов нічого видатного в його політичній діяльності, ніяких вдалих реформ чи ще чогось. Здивувало мене те що він "автор более 30 книг" і "ЛДПР получила больше всего голосов на выборах в Государственную думу (около 20 %)".

     

    P.P.S. До речі, я просив факти, а не "предполагаемые примеры". :)

    Змінено користувачем V!to

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1178624856/gallery_794_752_1628.jpg

    Хоча б пиши...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Во-первых этот человек собирался забрать у нас наш Крым,и признан официально персоной нон грата в Украине, в России безусловно такие идеи пользуются хорошей популярностью,это понятно,а вот те кто в Украине его считают этого урода хорошем политиком явно не патриотично настроены Змінено користувачем ZSerGY
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_4778.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Во-первых этот человек собирался забрать у нас наш Крым,и признан официально персоной нон грата в Украине, в России безусловно такие идеи пользуются хорошей популярностью,это понятно,а вот те кто в Украине его считают этого урода хорошем человеком явно не патриотично настроены

     

    Я думаю, люди украины считают его хорошим не человеком, а политиком. И я в том числе.

    В этом есть большая разница.

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я думаю, люди украины считают его хорошим не человеком, а политиком. И я в том числе.

    В этом есть большая разница.

     

    Да какой он политик, гнать его в цирк Владивостока!!!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я думаю, люди украины считают его хорошим не человеком, а политиком. И я в том числе.

    В этом есть большая разница.

     

    Хорошие политики это в первую очередь дипломаты,а он тупо пиарится,это пародия на политику,и в чём интиресно проявляется "его хорошая политика",особенно в отношении Украины:?В притензиях на территорию?
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1258_264_4778.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я думаю, люди украины считают его хорошим не человеком, а политиком. И я в том числе.

    В этом есть большая разница.

     

    Ну це залежить від того, хто мається на увазі під словами "люди Украины", бо наприклад на цьому форумі 48 чоловік, які вважають його "хорошим политиком" проти 78+58=136 чоловік, що його таким не вважають. І на те є причини, бо крім довгого язика, він не відзначився нічим, щоб можна було вважати справді великим чи хоча б корисним вчинком.

    Змінено користувачем V!to

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1178624856/gallery_794_752_1628.jpg

    Хоча б пиши...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хорошие политики это в первую очередь дипломаты,а он тупо пиарится,это пародия на политику,и в чём интиресно проявляется "его хорошая политика",особенно в отношении Украины:?В притензиях на территорию?

     

    Блин, для Украины он конечно плохой. Но мы ведь рассматриваем его не как хорошего или плохого, а как политика или цыркача.

     

    І на те є причини, бо крім довгого язика, він не відзначився нічим, щоб можна було вважати справді великим чи хоча б корисним вчинком.

     

    Для этого нужно жить в России.

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Для этого нужно жить в России.

     

    Може й так, але візьмемо для прикладу Тоні Блера, вже минулий прем"єр-міністр Великої Британії. Я не британець, але знаю про Договір Страсної п"ятниці, який був створений за безпосереднього сприяння Блера і завдяки якому він вирішив конфлікт у північній Ірландії. Це без сумніву історична подія Великобританії і гідний вчинок бувшого британського прем"єра. Звичайно, Тоні Блер фігура дуже неоднозначна і якщо копнути глибше, то можна знайти не менш вагомі недоліки, але загалом країна за час його прем"єрства зазнала неабиякого розвитку.

     

    Отже, я веду до того що, якби Володимир Вольфович мав за спиної якісь суттєві діяння, то навряд вони б проминули повз нас. Він здобув славу на міжнародній політичній арені нестриманого, необдуманого політика.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1178624856/gallery_794_752_1628.jpg

    Хоча б пиши...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шоумен больше ничего и не скажешь.. Змінено користувачем lotto
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    классный мужик и не больше...

    Йа бАльшой ВЕДМЕД и ахочьусь на маленькиг креведог

    |__|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|_

    |___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|

    |__|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|_

    |___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|

    |__|___|___|___|___|_головой_бицца_|__|___|___|___|___|_

    |___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|

    |__|___|___|___|___|___|__сюдЫ_|__|___|___|___|___|___|_

    |___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|

    |__|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|_

    |___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|

    |__|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|___|_

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    :laugh: :laugh: :laugh:
    Banned!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    прикольний тип, но в политеке ему нечево делать :smile:

    Личных сообщений: 100

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1185898032/gallery_647_476_1444.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Реальный тип, всегда говорит правду про нашу политику :smile:

     

    Поперше він із росії а по друге неякий він неприкольний колись приїхав в Україну на свободу слова і почав на Україну гнать якись він трохи дивний взагалі може він і каже іноді правду але він просто людина з нарушеною психікою тому що політики неповинні гнати і нічого неробити хоч зара в росіЇ і в Україні всі тільки те і роблять що нічого нероблять і грузять один на одного!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Поперше він із росії а по друге неякий він неприкольний колись приїхав в Україну на свободу слова і почав на Україну гнать якись він трохи дивний взагалі може він і каже іноді правду але він просто людина з нарушеною психікою тому що політики неповинні гнати і нічого неробити хоч зара в росіЇ і в Україні всі тільки те і роблять що нічого нероблять і грузять один на одного!

     

    ет точно!Че за тупая тема???Вы есче создайта типа-Януковыч,Ющенко в жызни каждого,или Тимошенко в жызни Ющенка!!!ТУПО
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    Мне он вообще не нравиться как политик,ему он в Камеди идти!!!

    ЖИВИ КРАСИВО-УМРИ ДОСТОЙНО!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1187979416/gallery_1710_946_4742.jpg

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1187793112/gallery_4591_27_9226.jpg

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1154537774/gallery_174_6_931.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    ПО-моєму так він ПОВНИЙ ДеБИІЛ і сві хто за нього голосують теж а це на скільки я знаю майже 18% виборцив Росії.Я б його розстріляв !!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..