Перейти до змісту
  • Покотушки
  • Хуліганська вело-робота


    Рекомендовані повідомлення

    ВЕЛО-ХУЛІГАНСЬКА !НІЧНА! РОБОТА!!!!!

     

    ОПЛАТА ЗАГАЛОМ ПОРЯДКА 150 БАКСІВ ЗА НІЧ! (приблизно 30 у.о./год, 5 годин)

    ЇЗДИТИ ВЕЛИКОМ (своїм)! МАЛЮВАТИ/ПИСАТИ БАЛОНЧИКАМИ (їхніми)!

    скоріш за все на найближчих вихідних пт/ст або сб/нд

    (200 чоловік на весь київ, декілька груп)

     

    -------------------

    - че нада писать?

    - СКАЖУТЬ ВВЕЧЕРІ! (ТОЧНО НЕ ЗА ЧЕРНОВЕЦЬКОГО)

    -------------------

    - тоесть я ежжу, и рисую 5 часов и мне координатор дает с утра 150 баков?

    - ДА!

    -------------------

    - тоесть он сможет всех нае... обмануть?

    - НІ, КООРДИНАТОРИ ЦЕ ХТОСЬ ІЗ НАС!

    -------------------

    - а если не дает то я его пиз... физически на него воздействую подсиделкой?

    - ДА! ЙОГО ПИЗ.. На нього воздействует ВСЯ ГРУПА!!! :-)

    -------------------

    - как отчитыватсо? или чисто на веру?

    - ФОТОЗВІТ ГРУПИ СПОЧАТКУ І В КІНЦІ (зі спини). ФОТОЗВІТ КОНТРОЛЬНИХ МІСЦЬ.

    -------------------

    - какой понт быть координатором?

    - НА ВСІХ КООРДИНАТОРІВ ВИДІЛЯЄТЬСЯ ДОДАТКОВА ПРЕМІЯ (фіксована сума)

    (кількість координаторів визначаємо МИ)

    -------------------

    - скоко нада челов?

    - 200 ВЕЛОСИПЕДИСТІВ (до четверга треба, щоб точну кількість знати)...

    -------------------

    - мне нужно собрать 200 челов??

    - НІ ТОБІ ТРЕБА ЗІБРАТИ МЕНШУ КІЛЬКІСТЬ, БО ЗБИРАЄШ НЕ ТІЛЬКИ ТИ :)

    -------------------

    - контроль бабла? не кинут?

    - НА ПОЧАТКУ НАШІ "ВОЖДІ" (1-3 людини) ЇДУТЬ І ДИВЛЯТЬСЯ НАЯВНІСТЬ ПОВНОЇ СУМИ (контроль з нашого боку),

    (потім 1-3 перевірені людини від нашої тусовки яким ВСІ ДОВІРЯЮТЬ перевірять що бабки є.

    хтось із наших, з телефоном лишається у них (з бабками) потім отримуємо маршрути і їдемо.

    - З РАНКУ ТОЙ ХТО ЗАЛИШИВСЯ З БАБКАМИ РОЗДАЄ БАБКИ КООРДИНАТОРАМ.

    - КООРДИНАТОРИ РОЗДАЮТЬ БАБКИ ВАМ (там де ВИ домовитесь).

    - РОЗЇЗДЖАЄМОСЬ.

    -------------------

     

    P.S.

    ЯКЩО ЗАМОВНИКУ СПОДОБАЄТЬСЯ - ТО РОБОТА БУДЕ ЩЕ!

     

     

    ПиПиСи:

    Від себе - участь в подібній акції - на свій страх і ризик. Зі свого досвіду подібних виборчих акцій можу сказати лише одне - можуть кинути, а можуть і не кинути (приблизно 80%, не намагатимуться кинути). Якшо хтось зацікавився і хоче взнати деталі - звертайтесь - чим зможу - допоможу. Все-таки я не організатор, а так.... побєліть-покрасіть)

     

    Але памятайте - вибори, це така штука, коли за ніч\день можна заробити набагато більше, ніж 200 баксів. Так що ловіть момент!)

    Змінено користувачем Drok (Bezcenzury)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Апдейт: хто зацікавився - зкидуйте мені відразу в ЛС свій номер тел та імя, щоб я відразу вас вбивав в БД, бо час летить-кількість вакансій зменшується
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А якщо дяденька міліцианер впіймае когось збалончиком на гарячому, то шо рабить? кричят "я больше так не буду", ілі "Я синочок Юлії Т., мене мама попросила изгадіть город герой Київ тупими надписами"...

    І вобще бісить, ідеш по місту і на кожній стіні, на кожному заборі щось накалякано якимись дебілами.... Якісь люди старалися, фарбували щоб місто стало гарнішим, а якась зараза візьме одним надписом і все перепаскудить....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Как же это низко...

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Как же это низко...

     

    оффтоп

    сначала сказал, потом подумал

    зато искренне)

     

    а вообще, я бы тему закрыла :smile:

    Змінено користувачем Матильда

    СБН - знущання над мозоком середньостатистичного мізантропа-інтелігента © Sun D'Ra

    Массовыми расстрелами страну уже не спасти, теперь необходимы ковровые бомбардировки © masterovoy

    Народ не любит умников (с) Стругацкие

    Народ по определению существует для оболваненности, просто формы её бывают разными (с) Веллер

     

    http://aline.org.ua/universal/tuda/l_line26.gif_b_b46.gif_t_Vyderzhali__drug__druga__uzhe_d_1_m_11_y_1999_c_4.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а лучше удалить
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Парень однозначно спалился. В случае чего - ему прийдется выложить НАМНОГО больше, чем эти заработанные 150 у.е. Ибо его найдут по этой теме в Инете (новая фишка от ментов), или попросту кто-то сдаст устно.

     

    Автор, будь человеком, не гадь там, где живешь.

    Админы, удалите тему, вдруг одумается парень...

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    "Как же это низко..." - альо, народ, ви що?!)) У вас якісь емоції щодо виборів? Ви ще щось\когось сприймаєте під час них серйозно? Ви в якій країні живете?) Не смішіть так більше, пліз...)

     

    "Якісь люди старалися, фарбували щоб місто стало гарнішим, а якась зараза візьме одним надписом і все перепаскудить...." - ну це ваще найвища форма цинізму) якщо ви так турбуєтесь про зовнішність стольного граду, кияни ви, чи ні - шо ж ви самі, щодня, щохвилини, щосекунди провокуєте таку ситуацію? Чому ви мовчите, коли обраний вами мер-наркоман (я не жартую) масово вирубує ваші сквери, валить по-ночам історичні споруди і взагалі - знущається над мешканцями, як йому заманеться? Якщо на це місто наплювати самим киянам, що ж ви тоді хочете від інших?

     

    "автор спалился...его найдут по этой теме в Инете (новая фишка от ментов), или попросту кто-то сдаст устно" - це в тебе з власної практики такі прогнози? як часто ти щось подібне організовував чи хоча б просто брав участь? ти взагалі, уявляєш, як себе поводять мєнти, коли затримують людину під час політиної акції? не говори про те, в чому анітрохи не розбираєшся (якби мене гребли за кожну таку тєму - я б вже пожиттєвий строк відбував десь на ядерних рудниках)

     

    Резюме: ніколи не зводьте політичні (або дотичні до них) акції до кримінальних категорій або норм загальноприйнятої моралі - в таких випадках зовсім інші правила діють

    Змінено користувачем Drok (Bezcenzury)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    альо, народ, ви що?!)) У вас якісь емоції щодо виборів? Ви ще щось\когось сприймаєте під час них серйозно? Ви в якій країні живете?) Не смішіть так більше, пліз...)

    Низко - это когда человеку глубоко посрать на политику или на какую-то политическую партию, но он готов на этом бабло зарабатывать. И таких людей я не уважаю. А эта тема как раз о таких людях. В первом сообщении не сказано за кого это делать. По крайней мере такой партии как "ТОЧНО НЕ ЗА ЧЕРНОВЕЦЬКОГО" я не знаю.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот и продаём страну, а потом жалуемся чё нам так херово живётся

    фразы типа таких "Я люблю Юлю", "Турчинов наш мэр!" фу! :dry:

    Война в крови у каждого мужчины так же как материнство в крови у каждой женщины ©
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Оффтоп.

     

    Боюсь что велосепедисты слишком продвинутый народ... чаще всего любят природу и гармонию и не только в природе но и в городе :)

     

    И интересно, били ли уже такие велосипедисты которые бы на это согласились? Разве мож когда действительно бабки надо ну очччень срочно.

     

    Форумчанам огромный респект за такое отношение :).

    Я хочу знать!..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..