Перейти до змісту
  • ФОТО
  • Выбор штатива


    alkain

    Рекомендовані повідомлення

    Уважаемые профессиналы, опытные и сочувствующие, подскажите с выбором штатива, путает цена (100-400 грн) ну наличие уровня, как я понял обязательно, трипод скорее всего, а на что делать акцент? Камера до 1кг, фоткаю в основном на улице, на что обратить внимание и стоит ли брать подороже? Спасибо заранее.

    Сильный гнев мудреца

    И война храбреца испытает...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Уважаемые профессиналы, опытные и сочувствующие, подскажите с выбором штатива, путает цена (100-400 грн) ну наличие уровня, как я понял обязательно, трипод скорее всего, а на что делать акцент? Камера до 1кг, фоткаю в основном на улице, на что обратить внимание и стоит ли брать подороже? Спасибо заранее.

     

    Я думаю стоит с штативом подороже фотографу работать становится покомфортней и по высоте не нужно стоять полусогнутым (особенно у кого поясница болит), при сьёмке свадьбы, или торжеств удобно выбирать композицию сьёмки, хотя сейчас хорошие фото камеры оснащены стабилизатором изображение но бывает досадно смотреть когда сниммок получился перекошенный и нужно трудиться редактируя его вот в таких случаях поможет уровень утсановленный в штативе.

    Мне в основном штатив обязательно нужен для видео сьемки изображение при помощи штатива стабильное не дрожит и ровное (маленький секрет для любителей видео сьёмки при повороте камеры даже при наличии стабилизатора изображения в камере нужно очень плавно без рывков).

    Для Sony я покупал за 430 грн.+- 20 точно не помню, а дешевле ограничены в высоте и без уровня. Для фотоапарата я думаю должен быть чуть дешевле.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    до 1кг тебе хватит и не дорогого...бери велбон,гривен за 150 -200 вполне достаточно..в высоту ну 170см хватит...ну а если денег не жалко и снимать хочеш например на оч больших выдержках то лучше поустойчевее брать,хороший сплав,а не пластмасса...но это дороже ...от 500гр.

    для любительской сьемки вполне хватит не дорогого.но и не бери на тонюсеньких ножках штатив,чем устойчивей конструкция тем больше шансов на хороший снимок.

    Хочеш быть в плохих со мной детка?

    Я сломаю тебя как снег слабую ветку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сегодня смотрел в ситикоме, Континентал, работает в 2х плоскостях, с уровнем, алюминиевый трипод, высота 35-145 см, стоит сие чудо 130 грн.... Что скажете?!

    Сильный гнев мудреца

    И война храбреца испытает...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Есть в наличии куча Velbon-ов от $20, много разнообразных по ~$40, по $60 и .... >>

     

    например

    Velbon CX-888 F (с чехлом) $40

    Velbon CX-660 F (с чехлом) $40

     

     

    Фотоштатив UFO TV-3831 $43

    остальных UFO много по ~$15

     

    Как насчёт какого-нить Velbon?

     

     

    ICQ 498159433

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Наявність рівня - скоріше просто замануха, ніж необхідність, адже всеодно фотографуєш на око і регулюєш нахил платформи... а вибирай виходячи з того, для чого тобі той штатив потрібен... якщо зйомка здебільшого в приміщеннях, то фактор додаткової стійкості проти вітру тощо - вже не такий важливий, а от якщо десь на повітрі - навпаки, так само і вага, не надто в кайф таскати за плечима зайві кілька кіло, якщо часто і тривало подорожуєш... якщо любиш знімати панорами, то не кожна голівка для цього згодиться тоощо...

     

    Дешеві штативи йдуть з голівками, при чому нез'ємними... тож стійкість штативу - лише одна із важливих складових, і уваги голівці, з якою ти власне і працюватимеш, треба приділяти не менше: кулькова чи 3д, наскільки зручні ручки, власне, з якого матеріалу платформа...

     

    Вартість, до того ж варіюється від ваги: чим матеріал, а відтак і вся конструкція, легше - тим дорожчий штатив...

     

    Якщо будеш брати з дешевих, до 400 грн, то зверни увагу на конструктив, деякі штативи обладнані крючками на центральній вісі, для того, щоб туди чіпляти, наприклад, фотосумку і тим самим врівноважувати кострукцію...

     

    А ще, перевір замки на ніжках, щоб вони щільно закривались і ніжка не склалась в найбільш непідходящий момент... а ще на нявність і матеріал виготовлення накінечників на ніжках - вони впливають на стійкість... до того ж вони досить швидко можуть стертись або загубитись - звертай увагу на наявність додаткових комплектуючих...

     

    Так само зверни увагу на фіксацію головки, адже в дешевих моделях вони можуть під вагою рухатись...

     

    Також не завадить чохол, або в комплекті, або окремо під цю модель - адже подопрожувати доводиться і в дощ, а зайве мочити металеву конструкцію - не варто...

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    И какая ж головка нужна? Шаровая или 3D?

     

     

    Из Velbon-ов есть:

    -------------------------------------------------------------

     

    Материал: Металл , Карбон

     

    Встроенная головка: Шаровая , 3D

     

    Макс. высота: до 1 м, 1-1.5 м, 1.6-2 м

     

    Макс. нагрузка: 1-2.5 кг, 2.6-5 кг, 5 кг и более

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Проффесиональный фотовидеоштатив Velbon DV-7000

     

    Максимальная высота, см 192

    Минимальная высота, см 55

    Максимальная высота подъема центральной стойки, см 25

    Нагрузка, кг

    Рекомендуемая: 4.5

    Максимальная: 15

    Кол-во секций, шт 4

    Диаметр первой секции, мм 28

    Вес, кг 2

     

    475 грн

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я також збирався купувати дешевий штатив, але після спілкування з фотографами і коли "прощупав" деякі з них змінив свою думку...

    з велбонів мені сподобався Sherpa 200 R за 430грн.

    але зараз звернув увагу на Slik Sprint Pro 3 Way

    "

    Технические характеристики цифрового штатива

    Уровни регулирования головок 3

    Тип центральных стоек 3

    Позиции ног 1, 3

    Количество секций 4

    Максимальная высота А 1.650 мм

    Максимальная высота В 1.350 мм

    Минимальная высота 175 мм

    Сложеная высота 480 мм

    Диаметр ножек 20 мм

    Цена от 93 до 130 у.е.

    "

    тут детальний опис і фото...

    http://city.brovary.net/portal/journal.php...&view=72750

    Змінено користувачем DARK ANGEL

    -----------------------------------------------------------


    "Ад - ето иные" Сатр


    -----------------------------------------------------------

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Velbon Sherpa 200R

     

    Профессиональный дюралюминиевый 3-х секционный штатив со съемной платформой.

    Для камер весом 4 кг.

     

     

    С доставкой в Бровары 350 гривен -)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Velbon Sherpa 200R

     

    Профессиональный дюралюминиевый 3-х секционный штатив со съемной платформой.

    Для камер весом 4 кг.

    С доставкой в Бровары 350 гривен -)

     

    я розумію ще дешевше можна найти... я для наглядності ціни взяв з фотомага =)) Змінено користувачем DARK ANGEL

    -----------------------------------------------------------


    "Ад - ето иные" Сатр


    -----------------------------------------------------------

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    И какая ж головка нужна? Шаровая или 3D?

     

    Все залежить від застосування... 3д вважається більш стабільною і стійкою, використовується, наприклад, для панорам... але коли йдеться про швидкість зйомок, то зручніше кулькова, бо там лише одна ручка (дві, якщо платформа піднімається вертикально), якою можна зафіксувати апарат майже в будь-якому положенні стосовно об'єкту зйомки... але, вважається, що в них можливий невелички люфт, який часто не дозволяє дуже чітко зафіксувати камеру саме так, як хочеться... особливо це стає помітно при панорамах... хоча, якщо не помиляюсь, є дорогі кулькові головки, наприклад в Манфротто, які досить стійкі і мають пристойну фіксацію...

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...

    Какой же его брать?

     

    162 см:

     

    Velbon CX-660 F (с чехлом)

    Velbon CX-640 F (с чехлом)

     

    152 см:

     

    Velbon CX-560 F (с чехлом)

    Velbon CX-540 F (с чехлом)

     

    145 см:

     

    Velbon CX-460 F (с чехлом)

    Velbon CX-440 F (с чехлом)

     

    Velbon CX-300 F (с чехлом)

     

     

    Цена практически одна и таже, 220-190-170 грн

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    Какой можно штатив подобрать к Nikon D 300?

    I lost a bet...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Velbon Sherpa 200R

     

    Профессиональный дюралюминиевый 3-х секционный штатив со съемной платформой.

    Для камер весом до 4 кг.

     

    Минимальная высота 59 см

    Максимальная высота 162 см

    Длина в сложенном состоянии 62.5 см

    Вес 2 кг

     

    $65

     

    Себе взял 152 см Velbon CX-560 F, он подешевле, но я полностью доволен.

    С чехлом, крутиться в 3-х направлениях.

    Змінено користувачем ukrainian
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...

    Velbon Sherpa 200R

     

    Профессиональный дюралюминиевый 3-х секционный штатив со съемной платформой.

    Для камер весом до 4 кг.

     

    Минимальная высота 59 см

    Максимальная высота 162 см

    Длина в сложенном состоянии 62.5 см

    Вес 2 кг

     

    $65

     

    Себе взял 152 см Velbon CX-560 F, он подешевле, но я полностью доволен.

    С чехлом, крутиться в 3-х направлениях.

     

    думав брати Slik Sprint Pro 3, а взяв Slik 400DX + ще сумку одразу фірмову купив...

    -----------------------------------------------------------


    "Ад - ето иные" Сатр


    -----------------------------------------------------------

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..