Перейти до змісту
  • Авто/Мото
  • Каско...


    Рекомендовані повідомлення

    Знач так, ситуація не з простих, моя сестра і її чоловік купили ланус в кредит який коштує 48тис грн., звісно вимога банку на термін виплат за машину(кредиту) оформлювати каско, але тут біда прошло 10 днів з моменту забирання машини з салону як на тобі, якийсь "мега пііііііі" вилив на автомобіль, припаркований під підїздом, кислоту, ця кислота пошкодила краску машини так що вона не підлягаї підкрашуванню, тим паче так облита, що кожна зовнішня деталь кузову була задіта по-повній, тому потрібно перекрашувати повністю, сума оціненого перекрашування складає 30тис.грн!!!(ну як для страховиків, дивуюсь цій оцінці). Тому хочу почути поради по даній ситуації, як вибити ці 30тис.грн з страховиків і яку басню слід придумати для них, чекаю на ваші рекомендації. Ще прохання безглузді відповіді не писати...
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну тут сложная ситуация...а кто оценил в 30 тыс покраску?...выбить такую сумму не так уж и просто, и польностью скорее никто не оплатит, вариант такой, нужно подъехать на любое нормальное СТО по покраске авто и узнать за сколько они перекрасят машину, сумма я думаю будет гараздо меньше, обязательно справку с милиции...а потом давить на страховиков, пару мес скорее будут трепать нервы, потом выплатят, может не всю сумму...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну тут сложная ситуация...а кто оценил в 30 тыс покраску?...выбить такую сумму не так уж и просто, и польностью скорее никто не оплатит, вариант такой, нужно подъехать на любое нормальное СТО по покраске авто и узнать за сколько они перекрасят машину, сумма я думаю будет гараздо меньше, обязательно справку с милиции...а потом давить на страховиков, пару мес скорее будут трепать нервы, потом выплатят, может не всю сумму...

     

    Ціна це калькуляція авто сервісу де була взята машина, "Укр-авто" на окружній, просто перекраска за свої кошти від 8 до 15 тис.грн., ну звісно в такому випадку наф було купувати каско, хай вони і виплатять, воно ж покриває цих 48тис. От в тому то і справо мо хтось був в подібній ситуації, і є якась стандартна басня для страховиків...

     

    і в цій ситуаці опинилися ще 2 машини сусідів, в один тей самий день постраждало 3 машини!!!капець, за таке вже вбивають...

    Змінено користувачем ФЕЙ
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    насколько знаю, нужно постоянно звонить им, вопрос затянется на несколько месяцев, сумма просто большая, а страховики неохотно расстаются с деньгами....кстати сам занимаюсь сейчас таким вопросом, ток мне машину поцарапали..))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    насколько знаю, нужно постоянно звонить им, вопрос затянется на несколько месяцев, сумма просто большая, а страховики неохотно расстаются с деньгами....кстати сам занимаюсь сейчас таким вопросом, ток мне машину поцарапали..))

     

    Действительно можно выбить , может не всю сумму но можно ... Вопервых надо чтоб гаи составило протокол на месте события...ЕСТЬ!!! уже хорошо с этим протоколом в страховую в которой страховали там експерты делают оценку ты красиш авто на сто за штуку уе можно сделать но сто должно работать с страховой если незнаеш где могу посоветовать .. они пишут сумму в 30 штук и дают типо чек с которым ты садишся в покрашенную авто и едеш в страховую показываеш работу чек и там уже дело времени ... могу посоветовать человека с страховой компании он поможет более детально...

    реклама удалена администрацией

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    автор - может ты скажешь название страховой или страховой договор почитаешь, какой макс. процент возмещение ущерба? там гляди что нить написано и будет. А вобще если есть время и нервы то со страховиков можно выбить все что угодно ;)

    А в остальном, прекрасная маркиза

    Всё хорошо, всё хорошо

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    автор - может ты скажешь название страховой или страховой договор почитаешь, какой макс. процент возмещение ущерба? там гляди что нить написано и будет. А вобще если есть время и нервы то со страховиков можно выбить все что угодно ;)

     

    Страхова там якось по-дурному називається і знаходиться на дарниці, але справу уладнали. Сам того нерозуміючи, випадково, взяв їхнього працівника "на пушку" і от тобі на через 15хв. вже готовий ордер на видачу коштів за покраску машини та дозвіл на експлоатацію машини :biggrin: ...

    Поки тривали наші поїздки до них, встиг вияснити основні положення методики підготовки машини для страховиків, тому якщо у вас те саме трапилося слід:

    1. Звернутися до міліції з заявою про пошкодження машини.

    2. Маючи так би мовити справочку від міліції, машину слід перегнати до автосалону або на крайняк до гаражу і не використовувати її.

    3. Звернутися до страховиків(приїдуть пофоткають, подивляться потім поматають нерви і виплатять)

     

    п.с. - Пойс, тут максимального відсотку виплати нема - це каско є вартість автомобіля(без накруток від банку і т.д.), сума разової виплати не має перевищувати суми ціни автомобіля, в даному випадку максимальна сума складає 48тис.грн.

     

    п.с.2 - на скільки мені стало відомо постраждало в тей вечір 3 машини, через пару днів ще 2 тільки за іншою методикою, розфарбували з балончіку(і це все в тому самому районі). Шкода мені цю або цих людей коли їх піймають...

     

    Всім вдячний за проявлену допомогу)

    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

     

    п.с. - Пойс, тут максимального відсотку виплати нема - це каско є вартість автомобіля(без накруток від банку і т.д.), сума разової виплати не має перевищувати суми ціни автомобіля, в даному випадку максимальна сума складає 48тис.грн.

     

     

    вот видишь у тебя получается максимальная страховая выплата 100% от стоимости авто, у многих она составляет 80-90% (на угон, на кражу, на ДПТ и по разному) тоесть даже если машину угонят всю ее стоимость не выплачиват, вот это я имел в виду

     

    а так вобще молоток что выдержал эти бюрократические формальности , и довел до конца

    А в остальном, прекрасная маркиза

    Всё хорошо, всё хорошо

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..