Перейти до змісту
  • Трохи про кохання...
  • Як дізнатись, чи це він/вона?


    Як ви вважаєте?  

    63 користувача проголосувало

    1. 1. Що людина має відчути, коли зустрічає свою половинку?

      • Струм
        4
      • Шок
        0
      • Щастя, радість
        12
      • Страх
        4
      • Тепло
        7
      • Холод
        1
      • Мурашки
        10
      • Навпаки, не відчути землі під ногами
        6
      • Свій варіант
        14


    Рекомендовані повідомлення

    Багато письменників та поетів описують у своїх творах як "він зустрів її", або "вона побачила його" . Але в книжках не завжди так. як в житті. Що ж на вашу думку відчуває людина, коли зустрічає свою другу половинку? Можливо ви це вже відчули? :blush200:
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    миф ))) ты 1000 раз можешь утверждать одно и тоже, не нужно обожествлять и т.д. ))

     

    Сегодня ты скажаешь что встретил того самого единственного, а через 9 лет уже так и не скажешь )) а там снова кого-то найдешь и снова и снова ))

     

    А есть просто люди однолюбы, хотя буть бы у них другой шанс думаю они бы им воспользовались.

     

    У каждого начала есть конец )

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    миф ))) ты 1000 раз можешь утверждать одно и тоже, не нужно обожествлять и т.д. ))

     

    Сегодня ты скажаешь что встретил того самого единственного, а через 9 лет уже так и не скажешь )) а там снова кого-то найдешь и снова и снова ))

     

    А есть просто люди однолюбы, хотя буть бы у них другой шанс думаю они бы им воспользовались.

     

    У каждого начала есть конец )

     

    У тебе в житті може бути багато близьких людей. Але друга половинка лише одна! Це та людина, з якою хочеться прожити все своє життя і заради якої не жаль його віддати; це та людина. якій днозначно і без сумнівів у душі можна сказати "я кохаю тебе". Ти ж маєш якось зрозуміти. що це саме вона, відчути! Чи не так?
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У тебе в житті може бути багато близьких людей. Але друга половинка лише одна! Це та людина, з якою хочеться прожити все своє життя і заради якої не жаль його віддати; це та людина. якій днозначно і без сумнівів у душі можна сказати "я кохаю тебе". Ти ж маєш якось зрозуміти. що це саме вона, відчути! Чи не так?

    В теории я бы сказал "да". Но увы скажу что "нет". И не по тому что я там еще не встретил такого человека, а потому что я так думаю и более чем уверен.

     

    Оглянись вокруг, сегодня кто-то ради кого-то хавает в отчаянии таблетки, режет себе вены, но уже через пару лет у него или её семья и совсем не с тем человеком ради которого собирался или собиралася отдавать жизнь :smile:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це та людина, з якою хочеться прожити все своє життя і заради якої не жаль його віддати; це та людина. якій днозначно і без сумнівів у душі можна сказати "я кохаю тебе".

     

    И это все хочется делать лишь на протяжении некоторого отрезка времени , а потом пустота, ссоры, разлука... Змінено користувачем Odri
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У тебе в житті може бути багато близьких людей. Але друга половинка лише одна! Це та людина, з якою хочеться прожити все своє життя і заради якої не жаль його віддати; це та людина. якій днозначно і без сумнівів у душі можна сказати "я кохаю тебе". Ти ж маєш якось зрозуміти. що це саме вона, відчути! Чи не так?

     

    Так романтично. Все прям излучет розовые лучики и засыпано ангельской пылью... . Много кто в своей жизни без сомнений говорил о любви кому то, при это даже не сомневался и был уверен, что вот оно, инстинное, вечное... . А потом проходит время, и че-то как-то оно уже и не так, и жизнь уже отдавать не оченоь то хочется, и глаза у него или нее оказывается не такие красивые, как казалось раньше, та и вообще непонятно что я в нем или ней нашел..... Вобщем, прошла любовь, завяли помидоры. А потом снова кто-то встречается, и пошел второй круг.

     

    Есть утверждение, что в настоящей любови романтические чувства появляются постепенно и долго. А вот "мурашки", 220 за шиворотом, резко и сразу - это типа влюбленность, была и прошла, за что тут жизнь отдавать... . Я лично на жтом не настаиваю, но всетаки в некоторой степени склоняюсь к этому мнению.

    Пессимизм - это состояние души, а оптимизм - усилие воли.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так романтично. Все прям излучет розовые лучики и засыпано ангельской пылью... . Много кто в своей жизни без сомнений говорил о любви кому то, при это даже не сомневался и был уверен, что вот оно, инстинное, вечное... . А потом проходит время, и че-то как-то оно уже и не так, и жизнь уже отдавать не оченоь то хочется, и глаза у него или нее оказывается не такие красивые, как казалось раньше, та и вообще непонятно что я в нем или ней нашел..... Вобщем, прошла любовь, завяли помидоры. А потом снова кто-то встречается, и пошел второй круг.

     

    Есть утверждение, что в настоящей любови романтические чувства появляются постепенно и долго. А вот "мурашки", 220 за шиворотом, резко и сразу - это типа влюбленность, была и прошла, за что тут жизнь отдавать... . Я лично на жтом не настаиваю, но всетаки в некоторой степени склоняюсь к этому мнению.

    +1 :wink:

     

    А то начинают, любовь, любовь... шо за детский сад? Есть мужик есть женщина, и есть как бы инстинкт размножения и самосохранения )) вот и все, а то придумали тут целую философию ))

     

     

     

    " Це та людина, з якою хочеться прожити все своє життя і заради якої не жаль його віддати; це та людина. якій днозначно і без сумнівів у душі можна сказати "я кохаю тебе".

    И ето все хочетса делать лиш на протежении некоторого отрезка времени , а потом пустота, соры,разлука...

    Дай пять чувак )) в самое яблочко! :biggrin:

     

     

    И у каждого кто писает стоя тоже :biggrin:

     

    Есть один верный способ узнать в случайном попутчике спутника жизни - прожить с ним (с нею) бок-о-бок всю жизнь. Если получится - значит судьба наградила именно вас. Вообще по любой картине - шедевр то или просто мазня можно сказать с уверенностью только когда она уже нарисована. Это конечно моё личное мнение, поэтому охотно могу поспорить.

    Философия, скажи вот мне сколько ты уже раз говорил себе или кому-то что любишь? а потом снова и снова, и каждый раз новая особо твоей любви.

     

    Тото же. Нам прививают или уже привили стереотипи о какой-то любви и мы тут строим себе замки любви ))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тото же. Нам прививают или уже привили стереотипи о какой-то любви и мы тут строим себе замки любви ))

     

    Ото ж. Жизнь не сказка, чем раньше это поймешь, тем наверно легче к этому привыкнуть. Я пока знаю только одну пару, которые уже более 20 лет вместе и при этом безума друг от друга. И полюбили они друг-друга ни как не сообразно удару молнии. Они грубо говоря воспитали свою любовь, если можна так выразиться.

    Пессимизм - это состояние души, а оптимизм - усилие воли.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    Ото ж. Жизнь не сказка, чем раньше это поймешь, тем наверно легче к этому привыкнуть. Я пока знаю только одну пару, которые уже более 20 лет вместе и при этом безума друг от друга. И полюбили они друг-друга ни как не сообразно удару молнии. Они грубо говоря воспитали свою любовь, если можна так выразиться.

    К сожалению я таких не знаю. И да, совершенно верно, чем реальней будешь все воспринимать, тем будет легче в жизни. Ведь жизнь реальная - ето вам не воздушные замки =)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В теории я бы сказал "да". Но увы скажу что "нет". И не по тому что я там еще не встретил такого человека, а потому что я так думаю и более чем уверен.

     

    Оглянись вокруг, сегодня кто-то ради кого-то хавает в отчаянии таблетки, режет себе вены, но уже через пару лет у него или её семья и совсем не с тем человеком ради которого собирался или собиралася отдавать жизнь :smile:

     

    Але це ще не значить, що він/вона створив сім"ю з своєю другою половинкою :smile: ). Можливо йому/їй просто легше зі своїм супутником. Але легше не значить краще. щоб досягти щастя не потрібно шукати легких шляхів.

    А от вираз "віддати життя" ти не зовсім зрозумів. я не мала на увазі самогубство. І взагалі я не сприймаю людей, котрі в такий спосіб вирішують свої проблеми. Єдине, що до них можна відчувати - це жаль. А що вже говорити про кохання?!)

    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Але це ще не значить, що він/вона створив сім"ю з своєю другою половинкою :smile: ). Можливо йому/їй просто легше зі своїм супутником. Але легше не значить краще. щоб досягти щастя не потрібно шукати легких шляхів.

    А от вираз "віддати життя" ти не зовсім зрозумів. я не мала на увазі самогубство. І взагалі я не сприймаю людей, котрі в такий спосіб вирішують свої проблеми. Єдине, що до них можна відчувати - це жаль. А що вже говорити про кохання?!)

     

    Тогда все в вечных поисках, так и помирают не узнав кто же вторая половинка )))

    Я хочю сказать то что все ето просто как пироженное, оно ужасно привлекательно и вкусное, но увы, ничего особенно хорошего нету..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Відкрий очі... Кожен відчуває це по своєму... і взагалі відразу відчути , що то саме вона далеко не кожному дано у цьому житті...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Відкрий очі... Кожен відчуває це по своєму... і взагалі відразу відчути , що то саме вона далеко не кожному дано у цьому житті...

     

    Згодна з тобою. Тому мені й цікаво як кожен це відчуває. Або ж що він відчув, коли зустрів ту людину, яку покохав)
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Відкрий очі... Кожен відчуває це по своєму... і взагалі відразу відчути , що то саме вона далеко не кожному дано у цьому житті...

     

    Сложно не согласиться. И вообще нужно меньше гоняться за иллюзиями. А то в погоне за "идеалом" пропускаешь того, кто не плохо может справиться с полномочиями второй половинки.
    Пессимизм - это состояние души, а оптимизм - усилие воли.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Згодна з тобою. Тому мені й цікаво як кожен це відчуває. Або ж що він відчув, коли зустрів ту людину, яку покохав)

     

    ну,для приклада,я не зустрів "коханої людини" з якою я й досі разом))

    інколи просто відчуваю,що ми прижилися б разом,але це просто 6-те чуття,а бо ж просто симпатія...

    взагалі все кохання - це хімія,зате чудова))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну,для приклада,я не зустрів "коханої людини" з якою я й досі разом))

    інколи просто відчуваю,що ми прижилися б разом,але це просто 6-те чуття,а бо ж просто симпатія...

    взагалі все кохання - це хімія,зате чудова))

     

    "все кохання - це хімія,зате чудова" - Цікавий вислів. Але деякі речі в коханні хімією не поясниш, погодься) :dntknw00:
    Єдиний спосіб позбутися спокуси - піддатися їй. (О. Уайльд)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Що я відчуваю?.. Хм... Як сказати.

    Загалом, людські відчуття дуже важко пояснити, описати і т.д.

    Але можна сказати зразу, що це дуже приємні відчуття... :smile:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    Я напевно відчув би, що можна здохнуть без відчуття чогось незробленого... осЬ. А так взагалі, то напевно те, що пишуть, але взяте все разом...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 6 місяців через...
    А я считаю,что можно сразу не заметтить свою любовь...Ну не верю я,что сразу это чувствуется с первого взгляда...Просто начинаешь присматриваться...

    It`a just a rumor.

    Everybody want`s to hear that.

    Don`t belive rumors.

    Just let the truth remain in your heart.

    ©Lain

     

     

     

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j6643_1243487566.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У тебе в житті може бути багато близьких людей. Але друга половинка лише одна! Це та людина, з якою хочеться прожити все своє життя і заради якої не жаль його віддати; це та людина. якій днозначно і без сумнівів у душі можна сказати "я кохаю тебе". Ти ж маєш якось зрозуміти. що це саме вона, відчути! Чи не так?

     

    это ты можеш сказать щас, через 5 лет, через 10 лет, но что ты скажеш через 15 лет?

    никто не знает что его ждет и какой сюрприз принесет твоя "половинка", и люди с возрастом меняються и это проверено на себе.

    конешно в даный момент ты можеш быть занята поисками своего идеала..... короче у тебя все в переди не парся и думай глобально :stop0000: .

     

    А я считаю,что можно сразу не заметтить свою любовь...Ну не верю я,что сразу это чувствуется с первого взгляда...Просто начинаешь присматриваться...

     

    +1 яркий пример: сериал "Неродись красивой" :laugh: :laugh: :laugh:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Сердце подскажет, что это тот(та) единственный(-ая)

    Будущее пренадлежит тем, кто верит в красоту своих мечтаний...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...

    Я не дуже вірю в кохання з першого погляду... коли "Він побачив її" чи "вона зустріла його" - це просто велика та різка симпатія.. згодом ця "закоханість" може перерости в кохання....

    кохання потрібно будувати.. воно не падає з неба.. а симпатія є підгрунтям для кохання...

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я не дуже вірю в кохання з першого погляду... коли "Він побачив її" чи "вона зустріла його" - це просто велика та різка симпатія.. згодом ця "закоханість" може перерости в кохання....

    кохання потрібно будувати.. воно не падає з неба.. а симпатія є підгрунтям для кохання...

     

    + его нуно беречь =)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..