Перейти до змісту
  • Серіали
  • И всё-таки я люблю


    Lemurka

    Рекомендовані повідомлення

    Привіт! Я недавно на вашому форумі.

    НЕ знайшла тут тему про цей серіал. Взагалі до серіалів ставлюся несерйозно.

    Але "И всё-таки я люблю" не виглядає як тупе мило, щось є в ньому життєве, і, чомусь, я повірила акторам, сюжету... Щось в ньому знайшла.

     

    Скажіть, хто дивився цей серіал? Прокритикуйте, що вам не сподобалося в ньому, а що здалося вартим уваги. А, ще! Чи подобається вам головна акторка? Я вже її десь бачила... і, по-моєму, вона алановита. судячи з цього кіно.)) ви їй повірили, чи фальш?

    Та і взагалі пишіть що завгодно.

     

    Вибачте. якщо щось не те. Вперше тут пишу, не знаю "нравів та прав" цього форуму. :pleasant:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Cериал действительно хороший. Оч интересны сюжеты. Смотрю его когда дома! Хотя телик вообще не смотрю!

    У меня есть идеи. Я продвигаю их. Мой девиз: Стремление к новым знаниям – залог успеха! Стремись быть, а не казаться. Ставь большую цель за пределами жизни. И помни перепрыгнуть пропасть на 98% и на 100% - это не одно и то же!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так я також не дивлюся телевізор, амксимум новини і ностальгія за дитинством - Баффі винищувачка вампірів. :blush200: А здавалось би якийсь серіал а за душу бере. :dntknw00: Змінено користувачем Mister Dio
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :bye: Змінено користувачем Мариночка
    Любовь-это всё.И это всё,что мы о ней знаем.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Блін. Це що тільки Марини дивляться цей серіал?

     

    До речі, Дмитро Маліков музичку написав. Молодець. Раніше я його лохом важжала. Ні в кого нема альбома "Піаноманія"?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 місяця через...
    Мило, але не зовсім тупе... деякі сцени і вчинки просто бісили і хотілось довго бити по екрану молотком..... дивитись можна.. це покраще бідної Насті.....

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 місяця через...
    идея интересная,но слишком много было сюжетов простых,не понятное окончание,ну короче жесть
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..