Перейти до змісту
  • Програмне забезпечення

    Рекомендовані повідомлення

    Пробовал даже через ICQ онлайн, и тоже самое, что-то блочит мой ИП..

    Ибо через телефон, и через друзей, заходит..

    Попробуй попросить у админов бп выделенку на время, может тебя заблочили на сервере аськи.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 54
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    хм..у половины одинаковые ип ....у меня работает)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 5 місяців через...

    У меня ни Аська, ни Квип не фурычат - "Превышен лимит подключений. Попробуйте позже."

    Что это означать может, помогите плиз?

    1132064275.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У меня ни Аська, ни Квип не фурычат - "Превышен лимит подключений. Попробуйте позже."

    Что это означать может, помогите плиз?

    у мене таке також буває, я просто ставлю статус "не в сети" і через хвилин 5 роблю статус "онлайн" і заходить

    в чом проблема хз

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У меня ни Аська, ни Квип не фурычат - "Превышен лимит подключений. Попробуйте позже."

    Что это означать может, помогите плиз?

     

    у мене таке також буває, я просто ставлю статус "не в сети" і через хвилин 5 роблю статус "онлайн" і заходить

    в чом проблема хз

    наверное много людей подключаются в даный момент.У меня тож когдато такая проблема была. Когда такая фигня пишет нажимаеш отиена потом опять войти и раз 5-ть так делаеш и оно тебя впускает.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..