Перейти до змісту
  • Новини порталу
  • Увеличена скорость на 79.0 подсеть


    Рекомендовані повідомлення

    Увеличена скорость на 192.168.79.0 подсеть

    "Software is like sex - it's better when it's free" © Linus Torvalds.

    Связь - она как воздух, пока не испортишь - никто не заметит

    Подумаешь.. я еще и на машинке вышивать умею.. крестиком )

     

    306192005.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Увеличена скорость на 192.168.79.0 подсеть

     

    Всмысле чет я не понял 79-ая это Торгмаш им оптику провели или оборудование норм поставили???

    AzzY> ща фразу вычитал великолепную AzzY> типа, от клиента претензия AzzY> "Два клика это много, оптимизируйте."

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Увеличена скорость на 192.168.79.0 подсеть

     

    Велика подяка а то швидкість в часи пік була 200 клб зара 2100-2500 побачимо чи буде вона стабільною!

     

    Велика подяка а то швидкість в часи пік була 200 кб зара 2100-2500 побачимо чи буде вона стабільною!

     

    А чому при завантаженні великих файлів швидкість неперевищує 1450 клб? Змінено користувачем Rombik
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    martin зроби будьласка щоб небуло перепаду швидкості з 400 до 2000 клб! Змінено користувачем Rombik
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    О_о ну перевірим, дуже цікаво =) Подяка буде потім ;)

     

    It's amazing!!! Wonderful!!! Ну неймовірно, таки насправді підвищили!!! А то я вчора з вікна спостерігав, то якийсь чоловік по даху лазив на сусідньому будинку, з ліхтарем на лобі, ще й пізно ввечері!!! Ну за це РЕСПЕКТ БП, тут я вам дійсно подякую, так тримати, аби ж ще не радіоканал, то взагалі б ціни вам не було!!! =)))))

    _|Torgmash|_
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    О_о ну перевірим, дуже цікаво =) Подяка буде потім ;)

     

    It's amazing!!! Wonderful!!! Ну неймовірно, таки насправді підвищили!!! А то я вчора з вікна спостерігав, то якийсь чоловік по даху лазив на сусідньому будинку, з ліхтарем на лобі, ще й пізно ввечері!!! Ну за це РЕСПЕКТ БП, тут я вам дійсно подякую, так тримати, аби ж ще не радіоканал, то взагалі б ціни вам не було!!! =)))))

     

    Это был не наш монтажник )) наши были сегодня )

    К лету у вас оптоволокно будет и 1 Гигабит тоже быдет )

    "Software is like sex - it's better when it's free" © Linus Torvalds.

    Связь - она как воздух, пока не испортишь - никто не заметит

    Подумаешь.. я еще и на машинке вышивать умею.. крестиком )

     

    306192005.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Это был не наш монтажник )) наши были сегодня )

    К лету у вас оптоволокно будет и 1 Гигабит тоже быдет )

     

    О martin, так держать, огромное человеческое спасибо! А кто же то лазил среди ночи по крышам?))) Может Бровис-шпионы =)
    _|Torgmash|_
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а независимость когда будет ответь мне??????? :-(((

    ГЕНЕРАТОР випадкових ДУМОК з ПРАЦЮВАВ

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    О_о ну перевірим, дуже цікаво =) Подяка буде потім ;)

     

    It's amazing!!! Wonderful!!! Ну неймовірно, таки насправді підвищили!!! А то я вчора з вікна спостерігав, то якийсь чоловік по даху лазив на сусідньому будинку, з ліхтарем на лобі, ще й пізно ввечері!!! Ну за це РЕСПЕКТ БП, тут я вам дійсно подякую, так тримати, аби ж ще не радіоканал, то взагалі б ціни вам не було!!! =)))))

     

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме

    челове искал выход а ти и не подсказал ....... :bye:

    :biggrin: :biggrin:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 місяця через...
    Мартин это вобше гониво скорость скачьки с сети сутра 700 клб я уже неговорю что происходит с ней в часы пик! :cry2: Змінено користувачем ОКУНЬ
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мартин это вобше гониво скорость скачьки с сети сутра 700 клб я уже неговорю что происходит с ней в часы пик! :cry2:

     

    радуйся что хоть какаято скорость есть..у меня всю неделю сетка норм работает а как выходные-пинг за 100мс переваливает и хоть убей.....не то чтобы качать с 700кб,вообще качать не реал....
    Змінено користувачем seliksis
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мартин это вобше гониво скорость скачьки с сети сутра 700 клб я уже неговорю что происходит с ней в часы пик! :cry2:

     

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Все проблемы с перебоями услуги сети martinу в ЛС

    AzzY> ща фразу вычитал великолепную AzzY> типа, от клиента претензия AzzY> "Два клика это много, оптимизируйте."

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..